• Новак
Керамички светла за замена на новогодишната елка, орнаменти со светло светло, сина боја, пакет со 144 парче

Керамички светла за замена на новогодишната елка, орнаменти со светло светло, сина боја, пакет со 144 парче

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

? Сеопфатен 144-пакет : Добијте дарежлив пакет од 144 средни пластични сијалици за замена во живописна сина боја за подобрување на вашите керамички новогодишни елки и други украсни проекти ? Совршени димензии : Секој светлосен украс има долг 3/16 „дијаметар X 7/16“ долги стебло и пресврт со дијаметар од 5/8 „високи X 3/8“, обезбедувајќи привлечна вклопување за разни керамички дрвја. ? Разновидна употреба : Идеално за украсување на керамички дрвја, порцелански дрвја, креации на стиропор, светилки за новини и гроздобер парчиња, овие сини светла за пресврт нудат бескрајни креативни можности. ? Идеално за реставрација : Заменете ги изгубените или оштетените светла на дрвјата во вашите богатства на керамички новогодишни елки и освежете ги гроздобер парчиња со леснотија користејќи ги овие орнаменти на светлосни светлосни пресврти. ? Празнични и декоративни : Нашите средни светлосни украси не се совршени само за керамички дрвја, туку се и погодни за разни занаетчиски и DIY проекти, додавајќи допир на празничен шарм на кој било простор. ? Сеопфатен 144-пакет : Добијте дарежлив пакет од 144 средни пластични сијалици за замена во живописна сина боја за подобрување на вашите керамички новогодишни елки и други украсни проекти. ? Совршени димензии : Секој светлосен украс има долг 3/16 „дијаметар X 7/16“ долги стебло и пресврт со дијаметар од 5/8 „високи X 3/8“, обезбедувајќи привлечна вклопување за разни керамички дрвја. ? Разновидна употреба : Идеално за украсување на керамички дрвја, порцелански дрвја, креации на стиропор, светилки за новини и гроздобер парчиња, овие сини светла за пресврт нудат бескрајни креативни можности. ? Идеално за реставрација : Заменете ги изгубените или оштетените светла на дрвјата во вашите богатства на керамички новогодишни елки и освежете ги гроздобер парчиња со леснотија користејќи ги овие орнаменти на светлосни светлосни пресврти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фавомото 3 Парчиња Новогодишна Елка Свадбена Трпеза Централно Мини Дрво Со Бор Вештачка Новогодишна Елка Подароци Десктоп Подароци Украси

DEN 203.52

ОРНАМЕНТИ од БОРОВИ дрвја Совршен подарок за деца, пријатели, семејства, тие можат сами да украсуваат до

ПРЕТИЗУМ 24 парчиња Божиќни Борови Шишарки Приврзоци Декорација На Новогодишна Елка Занаети САМ Украси За Божиќ Внатрешна Надворешна

DEN 3.00

со издржлив материјал за повторна употреба Погоден за декорација во хотел, ресторан, луксузен ресторан,

Амосфун одбројување на одбројувањето блокови Божиќ дрвени оревици за оревозак календар Десктоп дрвен оревчер украс Божиќна маса

DEN 338.88

Совршен избор за подароци за Божиќ, свадба, Денот на вineубените, ангажман, годишнини, празници и многу по�

Лвешоп Среќен Божиќ Ирваси Елка Здолниште Луксузни Круг Затворен Отворен Мат Рустикален Божиќ Дрво Одмор Украси(30/36/48 Три Големини)

DEN 191.84

?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за Да Се О

Тојандона Дедо Мраз орнамент 9 парчиња Мини Елка Вештачки Бор Со Дрво База Мини Снег Мраз Дрвја Божиќ Празник Десктоп Украси Украс За

DEN 2.00

Големина : 12, 50Х5, 00Х5, 00см / 4, 91Х1, 97Х1, 97инч Минијатурен Бор Таквите деликатни орнаменти се неопходни За Вре

Божиќна Карирана Божиќна Елка Здолниште Снегулка 30х30 Божиќна Елка Подлога Подлога За Подлога За Божиќни Украси За Божиќни Украси За Божиќни

DEN 1262.40

Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чувс

Кесјоо Црвено Карирано Здолниште Од Дрво Божиќно Кадифено Здолниште Од Елка Долна Подлога Од Елка Црвена И Црна Карирана Подлога За Покривање

DEN 0.33

Модна Мрежа Шема : моделите На решетката со тематика Божиќ и кадифен дизајн ќе го загреат и фестивалскио

Светла за промена на бојата за деца спална соба, роденденски подароци за деца, 11 -тина 20 лежечки светла за деца со ракетни вселенски бродови

DEN 2.67

Веќе 6 години се фокусираме на соларни и декоративни светла Декоративни светла на соларни и батерии, осв

Обожавајќи Божиќна Венец Со Светла, Шампањско Злато 6 СТАПКИ 20 ЛИТРИ Претходно Осветлена Божиќна Венец Со Украси Од Топка, Панделки,

DEN 799.84

[Шампанж Златна Тема Божиќна Венец] : Оваа Божиќна венец се одликува со рачно изработен дизајн, комплете�

Јев работи поп светла: Божиќни чорапи за мажи, жени, деца, миленичиња; LED светло за порибување на Божиќ - големо осветлено порибување на

DEN 240.00

LED диоди за грабање на внимание и обликувајте го предниот дел на овие поп светла за поп светла тука доаѓа

Дг-Директен Топер За Новогодишна Елка Осветлен Со Проектор За Златна Снегулка, Лед Ротирачка Магична Снегулка, 3д Шуплив Сјај Осветлен Златен

DEN 270.24

Универзална Големина : горниот дел Од новогодишната снегулка има димензии 9,8 во (ж) х 9,4 инчи (л) х 1,8 инчи(г

Цветни Орнаменти Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих За Подлога За Новогодишна Елка За Украси За Божиќни

DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

Божиќен Венец Од 18 Инчи, Вештачки Црвени Божиќни Топчиња Венец Со Лента И Борови Гранки Божиќни Украси, Венец Од Влезната Врата Внатрешен

DEN 623.84

Елегантен Дизајн : Божиќниот венец е одлична декорација за претстојните Божиќни празници Венецот е нап�

Стакло Божиќни топки украси лето плажа дрвена ознака фестивал дома декорација дрвена ознака славење забава за прозорец закачалки стакло спомен

DEN 166.88

Способен материјал : овие цветни Божиќни украси симпатични автомобили работи на врата за деца за детска

120 Парчиња Божиќни Топчиња Од Филц Божиќни Топчиња Од Волна Зелена Бела И Црвена Волна Почувствувани Пом Поми САМОСТОЈНА Волна Почувствувани

DEN 287.84

Материјал од филц од мека волна : Овие топчиња Од Божиќна волна се изработени од квалитетна чиста волна,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.