• Новак
Орли 3,175мм рамен дно карбид CNC гравирање битови 30 степени 0,1 mm V-форма 1/8 гравура за гравура за PCB акрилен метал алуминиум, 10 парчиња

Орли 3,175мм рамен дно карбид CNC гравирање битови 30 степени 0,1 mm V-форма 1/8 гравура за гравура за PCB акрилен метал алуминиум, 10 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар на Шанк 1/8 "(3,175мм), материјал : тонфрам карбид, агол : 30 степени, дијаметар на сечење на работ : 0,1мм Обработката за мелење на огледалото ја олеснува евакуацијата на чипот и помалку кршење на малку. Апликација за MDF, табла со двојна боја, акрилик , пластично, меко дрво, доаѓа поостри, поголема отпорност на абење, висока ефикасност, висока концентрација и голема брзина; малку може да се намали чисто без никакви парталави рабови, без закопки. се фокусира на обезбедување на висококвалитетни производи и услуги од прва класа по разумни цени. Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да ги вратите во рок од 90 дена. Карактеристики : - Елиминација на чипови со висока ефикасност и голем капацитет - Тип на производ : Гравура на рамно дно Битови - Дијаметар на Шанк : 3,175мм - Дијаметар на работ на работ : 0,1мм - Вкупна должина : 27-30мм - форма : V -форма - Степен : 30 степени - Материјал : Цврст карбид - Апликација : Поголемиот дел од пластика, дрво, стакло од влакна, јаглерод , PCB табла, како што се табли, повеќето пластики, како што се акрилен ABS, метал како што е алуминиум. Вклучен пакет : - 10 x Битови за гравура на карбид Белешка : Ова се не оригинални делови за замена на задниот дел, ве молиме проверете ја големината и сликите внимателно за компатибилноста пред да ја нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Allgobee Pencil Case Case шише-нос-до-до-до-до-до-до-до-зајдисонце-зајдисонце-светло кожа пенкало куќишта за канцелариски торбички торбички

DEN 163.20

Кожа Голем капацитет на мала големина : Овој случај со моливи 8,3 x2.4 инчи и голем капацитет со мала големи�

Ancable 20-пакувања F временски капачиња надвор од водоотпорна прашина за да се засили ТВ засилувач Сплитер коакс кабелски места за кабелски

DEN 2.67

Се користи за да се исклучат неискористените F Femaleенски конектори на бустер, разделување, засилувач, коа

Приклучок за банана, 10 парчиња мини врзувачки пост 2мм банана, женски приклучок за приклучок за електронски конектор за приклучок

DEN 120.00

Премиум материјали : приклучоците за банана се изработени од високо квалитетни материјали од месинг и а

ПРЕТИЗУМ Рождество Орнаменти 3 парчиња Божиќен Џингл Бел Украс Метално Ѕвоно Виси Закачалка За Врата Со Приврзок Со Лак за Новогодишна

DEN 298.24

Божиќ Џингл Бел Украс високи перформанси цена, е вашиот прв избор, прекрасен изглед и светли бои, погоде�

Слатка за сончогледни простории за сончогледи, ленти за седишта за бебиња за деца 2 парчиња ленти за седишта за автомобили Плачи за перничиња

DEN 111.84

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

Нерѓосувачки Челик Полиуретан Вртливата Навој Матични Рициново Сет на 4 w/3 x 1.25 Сини Тркала и 1/2 Стебла-Вклучува 4 Вртливата - 1200 фунти

DEN 0.33

Овие Услуги Рициново Серија #20 полиуретански тркалца нудат различни големини на тркала и висини на монт

капак на таблет КОМПЈУТЕР Компатибилен Со Леново Таб М9 Случај 9.0 Таблет Случај, Мулти-Мек Тпу Заден Капак Авто Спиење/Будење, Тенок Заштитен

DEN 482.56

Одговара на различни модели на таблети Обезбедува сигурна заштита Овозможува лесен пристап до уредот И

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.