• Новак
Аирфикс Гроздобер Класици Аичи Д3А1 Вал 1: 72 ВОЕНА Авијација Ијн Комплет За Пластичен Модел А02014В

Аирфикс Гроздобер Класици Аичи Д3А1 Вал 1: 72 ВОЕНА Авијација Ијн Комплет За Пластичен Модел А02014В

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Airfix е најстариот производител на пластични комплети за модели во велика британија и произведува комплети за масовниот пазар од 1952 година Airfix произведува широк спектар на комплети насочени кон сите видови модели на скала со субјекти како што се; воени авиони, бродови, простор, автомобили, диорами и воени возила. Уживајте во носталгијата со заживувањето на овој класичен пластичен модел. Кутиите содржат оригинални слики од импресивен опсег на уметници. Од раните 1950-ти, Airfix произведе стотици фантастични модели, во многу различни категории и повеќето од овие алатки сѐ уште постојат, а користењето на овие алатки е како Се прават Гроздобер Класиците. Примарна Шема : "Аичи Д3А1" вал " со седиште Во странство Превозникот Акаги, Операцијата Перл Харбор на 7 декември 1941 година. Ниво на вештина : 2. Димензии на завршен комплет : должина 13,8 см х ширина 19,9 см. Вкупно Парчиња : 34. Одличен комплет за пластичен модел за почетник среден модел. Многу од овие модели се малку попредизвикувачки за денешните моделари, но тоа е дел од забавата на ова брилијантно хоби. Со некои прекрасни предмети "произведени само Од Аеродром" што доаѓаат, навистина се гради возбудата!. Потребно е сликање и склопување. Боите и лепилото треба да се купат одделно. Боите на хумброл потребни за завршување на ливерите се наведени на надворешната страна на кутијата. 1 несклопен воен авион. "Воздушен напад Перл Харбор. Утрото на 7 декември 1941 година непосредно пред 8 : 00 часот, ИЈН го започна својот напад врз Перл харбор. Иако е пренесена, се уште не е добиена формална објава на војна. Изненадувајќи ЈА Американската Морнарица, Царската Јапонска Морнарица започна стратешки да ја бомбардира Американската воена база во три планирани бранови напади со нивните борци базирани на носачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЗБ.зголемена Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Девојки Патуваат Мала Козметика &засилувач;

DEN 319.84

Големина : 557 во, Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки може да се сместат 610 санитарни салфетки (днев

Jet Energized lapis lazuli точка фацетирана приврзоци слободен кристален терапија прочистување Смисија кристална терапија Крвниот притисок

DEN 191.84

Jet lapis lazuli point pendant приближно 1,5 1,75 инчи Genuine автентичен оригинал; Достапна торбичка Најдобар продавач шир�

10 парчиња 3in Дијамантски полициски влошки за полирање влошки влошки за полирање на дијамант за гранитни мермерни бетонски камења

DEN 137.44

◆ Влошки за полирање на дијаманти изработени од високо квалитетен дијамант во прав импрегнирани во смо

Боксерите за мажи спакуваат машка свилена долна облека Смешна креативна личност смешна симпатична машка долна облека што ја чаши

DEN 0.67

Шорцеви фармерки црно Менс истегни фармерки шорцеви за мажи дебели мажи камо шорцеви Менки кратки рака�

Руибеи дрвен држач за сапун стол за пиедестал за приказ на фарма куќа дрво ризер правоаголник шишиња растителна пешкир чаша убава

DEN 456.00

Стилски штанд за приказ : Нашиот стилски и симпатичен приказ може да игра уникатна и одлична улога во с�

ГУОЦЦ модерен европски стил на вазна табела, вештачка роза - ламба за креативни дизајни Декоративни таблети, розови спални кревети

DEN 1.33

Уметност на совршенство : Безвременски современ ретро гроздобер дизајн на десктоп ламби совршено се вк�

Руски кукли за гнездење на AEVV за деца 2 комплети од 7 парчиња - кукли за гнездење на матриошка со украси за пингвин - кукли за гнездење

DEN 544.00

Одличен дизајн : рачно насликани кукли за гнездење Панда мечка и пингвини се прекрасни едукативни играч

Симпатична лажица мачка, лажица од не'рѓосувачки челик, десерт чај мезе Бистро торта сладолед шеќер лажица, керамика и не'рѓосувачки

DEN 143.84

Големина : 5,7*1 инч (14,5*2,5 см) Вклучено : 2 бела лажица и 2 црна лажица Симпатично лице за мачки, и високи 5,7 ин�

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 0.67

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Меки Ракавици За Фрлање Раце, Покриваат Памучни Корпи Организатори И Чанти Топли Ракави За Фрлање Раце Ракавици За Леење Мек Памук Удобно Топло

DEN 203.52

Покријте Памучна РачноПамучна Ткаенина : капак за рачен тротоар од памучен материјал, мек и пријателски

Јојофуни, играчки за декомпресија на деца, играчки со пискави животни, играчка за стискање на јазик, за забава за деца, момчиња и девојчиња,

DEN 2.67

ПВЦ Материјал Направен од безбеден и издржлив материјал со добра текстура и долг животен век Погледот

Реко Долина Прилагодливи Обвивки За Поддршка На Зглобот со Јамки За Палецот За Вежбање Во Теретана И Спортска Заштита | Одлично За Кросфит,

DEN 1404.80

Повеќенаменска Заштита На Зглобот : флексибилна потпорна лента и безбедни јамки на палецот го прават ов

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.