• Новак
Hlhome Прст Сила Тренинг Уред, Прст Вежба Уред Гитара Прсти Вежба Пијано Прсти Уред Гитара Додатоци Музички Инструмент Додатоци

Hlhome Прст Сила Тренинг Уред, Прст Вежба Уред Гитара Прсти Вежба Пијано Прсти Уред Гитара Додатоци Музички Инструмент Додатоци

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Може да ја прилагоди јачината на дизајнот, прилагодете го интервалот е 4-7лб Употребата на висококвалитетен силиконски материјал, не ги повредува прстите, зголемување на удобноста на допир на прстот. Задебелување тип силика гел рампа, зголемување на триење, спречи падне. Дизајн на лесно расклопување, удобно чистење, избришете со влажна крпа по отстранувањето. Различни бои за избор за задоволување на вашите различни потреби. Параметар Материјал : висока јачина пластика, Задебелување Силика Гел Големина : 8.3 См Тежина : 75гр Опсег на примена : ВЕЖБАЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ на умешност и јачина На прстите Можат да ја прилагодат јачината на дизајнот, прилагодете го интервалот е 4-7лб употреба на висококвалитетен силиконски материјал, не ги повредувајте прстите, зголемете ја удобноста на допирот на прстот. Задебелување тип силика гел рампа, зголемување на триење, спречи падне.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Fall Денот На Благодарноста Ви Благодариме Пост Картички, Руменило Розова Бохо Цветни Бебе Туш Ви Благодариме Картичка, Малку Тиква Бебе

DEN 95.68

1) нашата fall благодарноста ви благодариме картички во собата на 25 картички Секоја картичка за благодарн�

Ајна Природна Гума Јога Мат - Намалување На Влијанието &засилувач; Вирус На Зглобовите, Не-лизга Стабилна Екстра Долго & засилувач; Дебели

DEN 1.00

НЕ ЛИЗГАЈТЕ И ЛИЗГАЈТЕ,ЗАФАТ И ОСТАНЕТЕ! Надолното куче штотуку стана многу полесно со новата технологи

Машки искинато тенок затегнат нозе фармерки дупки на коленото хип хоп тексас пантолони панталони слаби уништени панталони со џин

DEN 225.76

Издржливи материјали : Ова искинато велосипедски фармерки изработени од одлична еластична ткаенина шт�

Кутии за подароци за бонбони Кисангел 8 парчиња кутии за пакување на макарон свадбени сувенири кутии чоколади за завиткување кутии за бонбони

DEN 2.33

Внимателно, материјалните и фините детали можат да обезбедат неговата практичност Оваа кутија за бонбо

Складирање на планот за монтирање на wallидот Адир - Решетка за приказ на постери за виси - Организатор на држач за датотеки - идеален за мала

DEN 559.20

Нашето складирање на план е достапно во црно / бело / црвено / сино и песок беж Висечките стеги не се вк

TJLSS Европски стил на отворено водоотпорна wallидна ламба едноставна отворена LED LED двор ламба балконски коридор ламба за патеки модерна

DEN 1.33

Алуминиумски материјал со умирање, држачот на ламбата е изработен од алуминиумски материјал со умирање

Аеиофу железна жица агол сандери за складирање решетката канцеларија кабина за живеалишта за заштеда на простор за заштеда на простор за

DEN 207.84

Одржување : Избришете го со крпа натопена во благ детергент Избришете повторно со чиста крпа додека не с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.