• Новак
ЗЕОНХАК 6 Спакувајте Тешка Ф Стегач, 6 Инчи премиум Стегач За Челична Шипка со Заштитник За Подлога и Удобна Рачка За Обработка На Дрво, Заварување, САМОСТОЈНА Стола?

ЗЕОНХАК 6 Спакувајте Тешка Ф Стегач, 6 Инчи премиум Стегач За Челична Шипка со Заштитник За Подлога и Удобна Рачка За Обработка На Дрво,

Вреднување на стоката:
DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ-стегачот Од 6 инчи Ф е изработен од висококвалитетен и тежок челик, со хромирана површина, издржлив, антикорозивен, отпорен на ' рѓа и има силна издржливост и стабилност, што може да се користи долго време УДОБНА И НЕЛИЗГАЧКА РАЧКА -onomономската гумена рачка има удобен допир, што овозможува лесно да ги стегне вашите предмети додека го намалува заморот на рацете. Многу е погоден за долгорочна работа. Оваа рачка не се лизга, дури и ако ја држите Стегачот Ф-бар со влажни раце, не е лесно да се испушти. МЕКА И РОТИРАЧКА ПОДЛОГА за ВИЛИЦА-меката и издржлива пластична подлога за вилица може да ја заштити површината на вашето работно парче од оштетување, што е многу погодно за деликатни проекти. Ротирачката подлога за вилица може да собере различни форми на предмети, што ја прави многу удобна и практична. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА-стегачот за тешки шипки е многу погоден за стегање и фиксирање на дрво со цел лепење, спојување и обработка на дрво. Тоа е исто така совршен избор за дрводелци, љубители НА занаети САМИ, металци и професионалци. 100% ГАРАНЦИЈА - ако Нашата Ф стегач за обработка на дрво има проблеми со квалитетот, можете да побарате целосна наплата и враќање во рок од 30 дена по добивањето на производите. Квалитетот и задоволството на клиентите се нашите врвни приоритети. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време. Немате ризик, кликнете Додај Во Кошничка!. ЗА Нас ЗЕОНХАК е посветен на производство и обработка на премиум Ф стегач со напредна опрема. Нашата Стегач Е широко користена во лепење и спојување на дрво и ќе ви донесе голема погодност. Зошто Да Не Одберете Нас? Стегачот со шипки од 6 инчи има длабока нишка, што може да осигури дека објектот нема да биде лабав откако ќе се фиксира и може да го продолжи работниот век На Стегачот Ф, што е многу погодно за стегање разни предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Zyhmw голема торба за складирање на облека, торба за складирање на плакари со преклопување 2 парчиња торба за складирање 24L кутија за складирање

DEN 1528.00

*Цврст патент : торбата за складирање на облека е опремена со патент од не'рѓосувачки челик, што е силно и

Квалитетна чиста акрилна луцитска палто за закачалки, закачалка за стилска облека со сребрена кука - закачалка за палто за фустан,

DEN 2.33

✅ Организирајте го вашиот плакар : Нашите акрилни закачалки доаѓаат со уникатна стилска „широка кука“

Алатка за завојување на врски на врвот, ПВЦ тример за завојување дрво за кабинет за мебел за панели што прави индустрии за декорација

DEN 3.33

ПВЦ Машината за завојување на работ користи PVC материјал за високо ниво, силна и издржлива, врвна површи

Ема + Оливер Нортон Рустикален варосано дрво воен знаме за сенка за 9,5 'x 5' Американско знаме за погребување на ветерани - wallидно планино

DEN 1104.00

Брово дрво Почитувајте ја вашата сакана : Воен случај на прикажување на знамето за погребување за станд�

3.9 Инчен Струг Челик Алатка Остатокот Стебло Дијаметар 10мм Алатка Пост Тркалезна Рачка Алатка Пост За Дрво Вртење Струг Вртење Алатка Одмор

DEN 3.00

Изработен Од Висококвалитетен Челик,Висока Цврстина,Отпорен На Абење, Многу Издржлив И Има Долг Работе�

Преклопници за вклучување 10/20pcs Вклучен прекинувач за микро слајдови 6pin 2p2t Вклучување на прекинувач за лизгање на прекинувач за

DEN 980.80

Микро прекинувачи Лесен за инсталирање во кој има мини каросерија и широко се користи за контрола на ра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.