• Новак
Threeо Три.5 Акцелерометар

Threeо Три.5 Акцелерометар

Вреднување на стоката:
DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Нема подвижни делови = нема звук на кликање Тестови попрецизни од пружинските и пролетните активирани педометри. Вклучува : чекори, пиезоелектричен мотор, школка од школка, клип за алигатор, ремен за спречување на загуба и батерија што може да се менува од корисникот. Нема подвижни делови или звук на кликнување. Тестовите се попрецизни од педометрите со пружина и пружина и ја задржуваат неговата точност дури и кога се навалени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пчела Вид Цитат Цвеќиња Еднократно Матрица Големини А5 А4 а3 &засилувач; Голем Декор Благослов Креативност Свето Манифестација / Мг35

DEN 2.00

Уметнички декоративни матрици за повеќекратна употреба и перење : Изработени од 125 / 190 микрони Миларни �

Кридоз 300 Парчиња Ресни За Изработка На Накит, Приврзоци За Клучеви Масовно За Занаети, Приврзоци За Клучеви Од Смола, Акрилни Празни Места,

DEN 303.84

Ресни За Пакување За Изработка На Накит доаѓаат со вкупно 300 парчиња ресни во 30 живописни бои, одлична вр

Преносен вентилатор за ладење на воздухот, 3 брзини мини испарувачки ладилник за воздух. УСБ личен вентилатор за вентилатор за вентилатор со

DEN 383.84

[Брзо ладење] Мини ладилникот за воздух ги интегрира функциите на ладење на воздухот, функциите за навл�

Инзизој деца хип хоп танцова облека сјајна метална култура врвови кратки ракави сјајни резервоар врвен џез уличен танцување облечена

DEN 1547.20

90% полиестер, 10% акрилик Детска унисекс модерна изведба на танцување врвен краток ракав сјаен металик ку

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Преносна Водоотпорна Торба

DEN 1.00

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Полици на држачи за џебни датотеки со bestид, полици за книги, полици за книги за книги за складирање, држач за датотеки со датотека,

DEN 218.88

Железо Решетка за складирање на весници : Решение за висини на wallидови е добар подарок за семејството и �

Зелена Патна Торба За Шминка За Жени Организатор Пренослива Патна Козметичка Торба Висечка Козметичка Патна Торба За Жени Комплет За Шминка За

DEN 1.00

СТИЛСКИ ИЗГЛЕД оваа мала чанта за шминка е дизајнирана да биде модерна и елегантна, одличен подарок за �

Wdnmdy пердув подни ламби, LED подни ламби со сенка на пердуви и 3 бои затемнети, модерна стоечка ламба за осветлување на хотелот Вила

DEN 958.40

【Ламва за пердувиштандот на подната ламба е изработена од висококвалитетен метал во внатрешноста и см�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.