• Новак
Само-аезивни налепници за нокти за жени девојки шарени сјајни градиентни бои за боја на нокти

Само-аезивни налепници за нокти за жени девојки шарени сјајни градиентни бои за боја на нокти

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн на градиент : Дизајн на градиент и сјај, изгледа симпатично и нежно Направете го прстот да изгледа шармантен, сонуван и да се истакне. Лесен за употреба : Овие налепници се самолепливи, можат да бидат лепени директно на ноктите. Само треба да изберете боја што ви се допадна, да ја залепите нежно на ноктот и да ја исечете добро за да одговарате на ноктите, а потоа користете ја датотеката за нокти за да ги поднесете рабовите нежно за да ја направите мазна. Вклучен пакет : 14 налепници за уметност во боја на нокти во различни бои, кои можат да одат добро со повеќето ваши облеки и ви овозможува да направите исклучителна уметност за нокти. Топли совети : Не поставувајте прст на водата во рок од два часа. Ако сакате да задржите долго време, можете да нанесете врвен гел за нокти и да го излечите, направете ги налепниците да траат подолго. Гаранција за производи : Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте не по е -пошта и ние ќе ви обезбедиме помош и услуга во рок од 24 часа. Дизајн на градиент : Дизајн на градиент и сјај, изгледа симпатично и нежно. Направете го прстот да изгледа шармантен, сонуван и да се истакне. Лесен за употреба : Овие налепници се самолепливи, можат да бидат лепени директно на ноктите. Само треба да изберете боја што ви се допадна, да ја залепите нежно на ноктот и да ја исечете добро за да одговарате на ноктите, а потоа користете ја датотеката за нокти за да ги поднесете рабовите нежно за да ја направите мазна. Вклучен пакет : 14 налепници за уметност во боја на нокти во различни бои, кои можат да одат добро со повеќето ваши облеки и ви овозможува да направите исклучителна уметност за нокти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ZLXDP Вечера Поставува Керамички Садови Креативна Зелена Растителна Чинија Квадратна Чинија Чинија За Салата За Домаќинство Комбинација

DEN 324.64

Порцеланот е чист и бел, а керамичкиот порцелан со висока температура во боја на глазура се користи за б�

Осцилирачки Вентилатор За Пиедестал, 3-Брзински Прилагодлив Моќен Вентилатор За Индустриски Држач, Вентилатор За Штанд За Домашна Канцеларија

DEN 4377.28

● Енергетски Ефикасни Брзиниму овозможува на овој слободен стоечки вентилатор на пиедесталот да обезб

Поп -допчиња за перење алишта - Мешула за склопување на алиштата за перење со рачка - преклопување за складирање на миење, одлично за

DEN 271.84

Големина : Голем капацитет се појавува корпа за перење алишта, 12,6 "x 12,6" x 25 Кошницата е изработена од најл�

Фиока Рачки Наос Сини Ленти Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

DEN 1.67

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

ЛИВИ Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија И Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепница

DEN 1457.60

Заштитете ја вашата конзола и контролори совршено од нула и прашина Заштитете ја вашата конзола и контр

Сад за грицки со двојни слоеви со хемотон со држач за мечки на мечка, мрзлива чинија со орев за чинија со плочки за сервирање Организатор на плочи

DEN 3.33

Телефонска решетка за садови за ужинка, изработена од PP материјал, безбеден, издржлив и без вкус чинија �

Wzglod ЕМФ Зрачење Заштита Ткаенина РФИД Електроспроводливи Блокирање Материјал Анти-Пречки Електромагнетни Заштитен Мобилен Телефон

DEN 5231.84

[КРАЖБА НА ИДЕНТИТЕТ НА СТОП КАРТИЧКА] Оваа Заштитна Никел Бакарна Ткаенина може да се користи за обложу

Преносна електроцентрала Trusova 300W, генератор од 300 WWH, 110V-220V чист синусен бран на струја резервна литиум батерија за отворено кампување

DEN 10223.20

Наплатете ги основните уреди за време на затемнување или на отворено : со капацитет од 300 WH / 81080m Ah, пренос

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.