• Новак
Rottay жичен механички број подлога и прилагодлива лаптоп штанд MacBook Stand Silver

Rottay жичен механички број подлога и прилагодлива лаптоп штанд MacBook Stand Silver

Вреднување на стоката:
DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодлив за висина - Стенд на лаптопот прилагодлива висина може да го подигне екранот на ниво на очите за подобра ергономија, што помага да се подобри вашето држење на телото, да се намали болката во грбот и вратот Прилагодете го висинскиот опсег од 1,5 ”до 16” (40см). За да ја ослободите болката во вратот и рамото. Прилагодлив агол - прилагодливиот штанд на лаптопот ви овозможува флексибилно да ги прилагодите аглите на навалување од 0 ° до 180 ° во удобна положба за полесно гледање. Целосно преклопување - Стенд за лаптоп со преклопување на лаптопот дизајниран со телескопска структура, само притиснете ги зглобовите на копчињата за заклучување на штандот за да ги поставите вашите агли и висина според вашите потреби, може да се преклопи на компактна големина и нема потреба да трошите време да го расклопите. Преклопена големина : 11x10x1. Стабилен и заштитен - кревачот на лаптопот е изработен од алуминиумска легура со тежок мерач, осигурувајќи дека може да ги задржи сите тежини на лаптопите до 22 фунти (10 кг). Анти-лизгачки гумени влошки на штандот на компјутерот ги штити вашите тетратки и биро. Општо компатибилен - држачот на лаптопот може да работи со сите лаптопи и таблети до 16 инчи, што е компатибилно со Mac Book, Mac Book Air, Mac Book Pro, Dell, HP, Asus, Lenovo, Think Pad, Samsung, Acer, Microsoft Surface, Google Pixelbook, Chromebook и повеќе. Прилагодлив за висина - Стенд на лаптопот прилагодлива висина може да го подигне екранот на ниво на очите за подобра ергономија, што помага да се подобри вашето држење на телото, да се намали болката во грбот и вратот. Прилагодете го висинскиот опсег од 1,5 ”до 16” (40см).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Х-ДРЕ Сива Челик Со Голема Брзина 3мм х 60мм Дупчалка За Дупчење 10 Парчиња (Брока де перфорацион де торсион де ацеро де алта велоцидад грис де

DEN 3.33

Име на производот : Пресврт Вежба Малку;Карактеристики : Директно вежба дупка;Материјал : ХСС Дијаметар �

Ј-кујни ПБТ Стапчиња За Јадење Комплет од 5, 8,7 инчи Шестоаголни Дрвени Житни Стапчиња За Јадење, Лакирана Обвивка Од Шункеи, Произведена

DEN 2104.64

Големина (прибл) : 8,7 х 0,3 х 0,3 инчи (22,2 х 0,8 х 0,9 см) Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство

2 пакувања на клепки за појас, футрола за кожни клешти, држач за парчиња, ножеви за кожни обвивки, ремен за градинарски торбички, торба

DEN 191.84

Loveубовта на животот на начинот на кој најмногу очекувате Sanseenia е бренд специјализирана за создавање уни

Машки Теретани Кошули Со Кратки Ракави Внек Преголеми Маици Стилски Хипстерски Печатени Секојдневни Маици Долни Кошули Основна Блуза

DEN 963.20

€Материјал q хавајските кошули за Куглање се изработени од полиестер, брзо суви, ладни, пријателски за к

Femaleенски навојна хексадецимација, алуминиум, хексадецимален 6 мм, долг 8 мм, големина на нишка М4, должина на женска нишка од 8 мм, пакет

DEN 2.33

Тип : женски навој на хексадецимален отпад Материјал : Алуминиум Големина на хексадецимален : 6 мм Должин

Симпатичен Но Груб Април Карантин Роденденски Подарок За Пријателите 2020 Оној Каде Што Бевме Ставени Во Карантин Смешно Застрелано Стакло

DEN 271.20

Ќе ви се допадне ова стакло од 1,5 унца Направени од најдобрите одделение керамика.0? (х х х д) / 6 Бело надв�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.