• Новак
Ametric 52B9 ISO 10B-1 SPROCKET 9 заби 51,5 mm O.D. , 30 mm Hub Dia, 25 mm вкупна ширина, 009 заби, челик 20 mm H8 Bore, 6x2.8 Keyway M6 завртки, 52B9.20 Ametric Dart No., 324201 SKU No.

Ametric 52B9 ISO 10B-1 SPROCKET 9 заби 51,5 mm O.D. , 30 mm Hub Dia, 25 mm вкупна ширина, 009 заби, челик 20 mm H8 Bore, 6x2.8 Keyway M6 завртки,

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

1-011-52 B920 Број на дел од америк. 52 B9 ISO 10 B-1 SPROCKET 9 заби ISO бр. 10 B-1 челичен центар за челик. Ширина на единечен заб од 8,8 мм (Б1). 51,5 мм надворешен дијаметар (приближен) (ДЕ).20 Број на дел од америк. 52 B9 ISO 10 B-1 SPROCKET 9 заби ISO бр. 10 B-1 челичен центар за челик. Ширина на единечен заб од 8,8 мм (Б1). 51,5 мм надворешен дијаметар (приближен) (ДЕ).20 Амеметриски дел број 324201 SKU Број Ние ги користиме објавените стапки на испорака на e Bay/ Ние не ги обележуваме овие обвиненија. Ве молиме, потврдете ги таксите за испорака пред да нарачате. Ова е оригинален неискористен америчен производ директно од производителот Американска метричка корпорација. Прикажаните фотографии се само општа претстава на списокот на производи. Контактирајте го Америк за детали. Ако не ја видите големината на вашата потреба, прашајте. Ние опфаќаме над 730.000 компоненти на машини. 20 mm Bore 52 B9 ISO 10 B-1 SPROCKET 9 TEETH ISO бр. ММ надворешен дијаметар (приближен) (de) 30 mm дијаметар на центарот (DN) 25 mm Вкупна ширина (A) 009 Заби челик 20 mm H8 Bore, 6x2,8 Keyway M6 завртка за завртки преку тастатурата и на наведената цена од 90 ° е за една проп.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тркала ЗА Тркала НИЈАНКСИН, Тркала За Мебел Во Форма На Буквата У,Гумен Вртлив Рицинус Со Сопирачки, Тркала За Замена, За Индустриска

DEN 1573.28

Ротација од 360 степени : ротацијата од 360 степени е флексибилна, лесна за притискање и влечење, двојните л

Безбедносна камера, глупава безбедносна камера идентична по изгледот со реално црвено светло, светло за безбедност на отворено за дома или

DEN 1496.00

Лесно за инсталирање : Лажната безбедносна камера не бара жици и доаѓа со завртки за брза и лесна инстал�

Безжичен Bluetooth звучник за заграда на рак - liadfngka Симпатична мини звучник држач 360 ° Опкружувачки квалитет на звук безжичен Bluetooth конекција

DEN 363.68

Симпатична дизајн мини големина 16x12x13 cm / 61 инчи, уникатен изглед на рак и дизајн на романи се вашите модн

Вино Пикник Маса, Преклопен Багрем Дрвена Маса За Вино Со Држачи Вино Стакло &засилувач; Сирење Ножеви Служат За Кампување, Плажа, Парк,

DEN 3.00

Додатоците за пикник не стануваат повеќе стилски, поубави или софистицирани од нашата пренослива маса �

50 пакувања бели бебешки расадници за закачалки, нелизгачки алишта за перачки за новороденчиња за новороденчиња подарок, ултра-тенки детски

DEN 0.33

Мултибои закачалки за бебиња : Пластични закачалки за бебиња доаѓаат во 5 бои 50 пакувања деца закачалки �

X-Gree 3PCS црвена пластика Добри перформанси единечна лисја пролетна дијагонална страна + Тркалезни цевки цевки + сет за накит Плери (3

DEN 513.60

Име на производот : Дијагонална страна + цевки за тркалезни цевки + клешти за накит; материјал : пластика,

Стартер за јаглен од скара, скара, скара, 30,000btu, скара пиштол пропан факел, самостојно запалување со контролен вентил на пламен и ергономска

DEN 3.00

★ 【【ја подигнува вашата скара во секунди】 Нашите 30,000 BTмоќен факел за скара обезбедува неспоредлив ко�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.