• Новак
Vaddio roboshot 30e ndi ptz камера со 30x зум, бело

Vaddio roboshot 30e ndi ptz камера со 30x зум, бело

Вреднување на стоката:
DEN 1340.80

Пристапност
Во достапна форма

30x зум5-тип Exmor R CMOS. 70,2 ° хоризонтално поле на гледање. Симултан HDMI и природен стриминг на НДИ.5-тип Exmor R CMOS. 70,2 ° хоризонтално поле на гледање. Симултан HDMI и природен стриминг на НДИ. За видео инсталациите на PTZ за кои е потребен сигнал NDI, нема подобра опција од камерата Robo Shot 30 E NDI. Оваа камера на елитната серија е во согласност со најригорозните NDI стандарди за испорака на најниска латентност за контрола на камерата во живо, на воздухот, префрлување и стриминг. Постигнете приклучок и репродукција на едноставност со поврзување на камерата со мрежата и отворање на вашиот софтвер за контрола на Newtek. Камерата е веднаш достапна за контрола и стриминг на NDI - без да инсталира дополнителни возачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алипис 2 парчиња Десктоп Колачи Забави Послужавници Годишнина Контејнер Гроздобер Свадба И Организатор Складирање Поп Партија Десерти

DEN 1.00

НОГА ТОРТА плочаЕлегантен изглед и извонредна изработка, убава и деликатна ДЕСЕРТ КОЦКИсовршен избор з

Гулаб Жига, Гулаб Жига Тенон Дебеломер Алуминиум Метрички Царски Скала Картичка Мерење Дрво Алатка Гулаб Жига Столарија, Линеарно Мерење

DEN 217.12

МОНТАЖНИ ШИНИ : Гулабите Се направени со префабрикувани машки и женски шини за да се исполнат стандардн�

100 Парчиња Восочен Ѓердан Кабел Со Затворач Рефус Ѓердан Нараквица Синџири Ѓердан Жица Јаже Кабел За Накит Изработка На Приврзоци

DEN 1147.20

Голема Количина За Долготрајна Употреба : пакетот содржи 100 парчиња ѓердани од кабел со затворач, достап

Контејнери За Ужина од Нерѓосувачки Челик танџии За Деца | Лесни Отворени Контејнери За Мала Храна Отпорни На Истекување Со Силиконски

DEN 1.67

КОНТЕЈНЕРИ ЗА ЗАКУСКИ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК со СИЛИКОНСКИ КАПАЦИ : контејнери за закуски за деца за Пов�

Трага Големи И Мали Шаблони За Калиграфија За Повеќекратна Употреба Курзивна Пластика САМ Занаетчиски Букви И Броеви Матрици За Повеќекратна

DEN 735.84

● ВИСОК КВАЛИТЕТ : шаблоните За Трагови се направени од подебела и издржлива пластика, шаблонот е мазен

Вацол Рептил Тела Длабоко Купола Двојна Светилка Тела, Оптички Рефлектор Абажур За Тропски Пустината Рептил Топлина Светилка УВБ Светлина

DEN 543.84

€Двојна Светилка Тела ● Интегриран двојна рептил светилка тела е поудобно да се одржи вашиот светилки

Покријте ги држачите за топла рачка со силикони, отстранливи држачи за отпорни на силиконска топлина и комплети за стружење на тенџере, додатоци

DEN 513.60

【Премиум материјал】 Силиконските држачи за топла рачка и тава струјки се изработени од силиконски мат

Денот на благодарноста Леб Пченица Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка

DEN 1.67

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето на држачот за визиткартички л�

Ззиин АН207 Самостојна Кутија За Накит Со Смола Со Специјална Форма На Дијамантско Сликарство Контејнери За Накит Држачи За Десктоп

DEN 1532.80

Можете да го отворите и затворите за неколку секунди со операција со една рака, многу погодно и без одзе�

5d Diamond DIY сликарство по комплети за броеви, дијамантски уметности кристал ринестон сликички слики слики платно занает 15,7 x 11,8 инчи

DEN 175.84

Информации】Коњот за сликање со дијаманти претходно беше продаден како полудијаманти, но сега е замене�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.