• Новак
Импресионираат живот Божиќни кардинални декоративни низа светла, батерија со теми со 3Д црвена птица управувана со 10 метри 20 LED диоди со далечински управувач за DIY HO

Импресионираат живот Божиќни кардинални декоративни низа светла, батерија со теми со 3Д црвена птица управувана со 10 метри 20 LED диоди

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

【Декорација на божиќни жици】 како двапати големи облици на икони како и другите на пазарот : нашата форма на икона за нова генерација е многу поголема и може да се види јасно од далеку оддалеченост 10 стапки жици со 20 LED диоди. Направено од висококвалитетна сребрена бакарна жица која е тенка и флексибилна. 【Разновидни декоративни светла】 Светлата се навистина симпатични и додаваат исклучителен придонес во вашата домашна декорација. Можете лесно да го обликувате на сите видови креативни начини. Кажете, можете да го обесувате на вашите клупи, гардероби, кревети, ормани, бањи, патики и многу други места за да создадете мека романтична атмосфера. 【Работи за батерии】 Бара 3 батерии на АА (не се вклучени), 3 батерии на АА може да траат приближно 30 часа, далечински способни (вклучени во пакетот). Забележано : режимот на работа и квалитетот на батеријата може да влијаат на конечното работно време. Кутијата за батерии ги исполнува барањата за отпорна на вода IP64. 【Безбедно за деца и ПЕТ】 Ова LED стринг светло напојувано со низок напон и нема да се прегрее по продолжената употреба, за употреба на затворено/ покриено на отворено. 【Лесен за употреба】 Пакетот за батерии има 6 ч. (Ако го вклучите режимот на тајмер под 6 часа во 15 часот, тој ќе се исклучи во 21 часот и ќе го вклучи повторно 15 часот следниот ден). Со далечинскиот управувач, 2/4/6/8/8 часа функциите на тајмерот обезбедуваат автоматско исклучување. Можете исто така да го поставите светлината, стабилно или затемнето. 【Декорација на божиќни жици】 како двапати големи облици на икони како и другите на пазарот : нашата форма на икона за нова генерација е многу поголема и може да се види јасно од далеку оддалеченост. 10 стапки жици со 20 LED диоди. Направено од висококвалитетна сребрена бакарна жица која е тенка и флексибилна. 【Разновидни декоративни светла】 Светлата се навистина симпатични и додаваат исклучителен придонес во вашата домашна декорација. Можете лесно да го обликувате на сите видови креативни начини. Кажете, можете да го обесувате на вашите клупи, гардероби, кревети, ормани, бањи, патики и многу други места за да создадете мека романтична атмосфера. 【Работи за батерии】 Бара 3 батерии на АА (не се вклучени), 3 батерии на АА може да траат приближно 30 часа, далечински способни (вклучени во пакетот). Забележано : режимот на работа и квалитетот на батеријата може да влијаат на конечното работно време. Кутијата за батерии ги исполнува барањата за отпорна на вода IP64. 【Безбедно за деца и ПЕТ】 Ова LED стринг светло напојувано со низок напон и нема да се прегрее по продолжената употреба, за употреба на затворено/ покриено на отворено. 【Лесен за употреба】 Пакетот за батерии има 6 ч. (Ако го вклучите режимот на тајмер под 6 часа во 15 часот, тој ќе се исклучи во 21 часот и ќе го вклучи повторно 15 часот следниот ден).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Топер За новогодишна Елка Снешко Топ Гушкач За Новогодишна Елка Празнични Украси Зимска Земја На Чудата Декорација Новогодишни Украси

DEN 319.84

Премиум Материјал : Изработен од одличното неткаен со плетена шамија, најдобриот избор за Вашите Божиќн

Кесју Јуле Декор Почувствува Новогодишна Елка НАПРАВИ САМ Божиќна Елка Ѕид Виси Божиќен Декор Божиќ Новогодишен Подарок Елен Дезен За Мали

DEN 325.60

Возрасните уживаат да гледаат како децата градат Новогодишна елка на начинот на кој тој сака, децата са�

Пакет со приврзоци СО ЛЕД Светло Велигденско Светло (12 Јајца Велигден Симулирани Декоративни Во Велигден-Јајце Дома Декор Гроздобер Фолија

DEN 446.40

12 Обоени Јајца (Со Светилка) Јасна Низа 6 Стапки Венец За Камин Со Кристална Венец Украсена Венец за Скал�

Извади лакови мини црвен лак, мини новогодишно дрво лакови Божиќни дрвја украси Партија подарок DIY декор новогодишно дрво висечки

DEN 3.33

Памук Направено од високо квалитетни и удобни материјали, издржливи и практични за долгорочно користењ

Кристална Низа .25 Украси За Новогодишна Елка Висечки Приврзоци Погодни За Божиќ Семејна Забава Празнични Украси Кристална Венец За Централен

DEN 57.60

Занишан Автомобил Украс Куче Кристален Лустер Монистра За Централни Парчиња Божиќен Камин Венец 6 стап�

Божиќни Украси Божиќни Цвеќиња Новогодишна Елка Декорација Додатоци Цвеќиња За Приврзоци Божиќна Симулација Цвеќиња Јасни Акрилни Глобуси

DEN 1086.40

СИГУРНИ И ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашите Симулациски Украси Се Главно Направени од Ткаенина, Кои Се Сигу�

3ft Пред-осветлена вештачка новогодишна елка, 100 ПВЦ гранки совети+20 цветни бор игли+завиткани пластични бази, зелено Божиќно дрво за таблета

DEN 1.33

Природна привлечност за живот : Нашата предосветлена вештачка новогодишна елка изгледа ултрареалистич

Јардве 5 парчиња Божиќни Гроздови За Бонбони Адорнос пара Орнаменти За Раѓање Божиќни Бонбони Домашен Декор Бонбони Нане Божиќна Венец

DEN 0.33

ДРВЕНИ МОНИСТРА ДЕКОР ??€Услуги На клиентите ● Обезбеди 24 часа услуги на клиентите, Ве Молиме не двоуме�

Божиќни Венци За Влезната Врата Надвор, Венци За Божиќни Украси, 16 Канадски Вештачки Бор Божиќен Венец За Божиќна Забава, неосветлени

DEN 2.33

?●Еколошки Материјал Q : нашите божиќни венци од влезната врата се направени од сосема нови еколошки нет

Божиќна Елка 8-Парче Мини Елка Сисал Свила Кедар - Декорација Мала Елка-Златна Сребрена Сина Зелена Бела Мини Дрво Новогодишна Елка Украси

DEN 758.40

1Изработени од висококвалитетни материјали, удобен допир, издржлив.It може да додаде празнична атмосфер�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.