• Новак
Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M6x25mm 100pcs (Tornillos de Inserción de Zócalo Hexagonal de Aleación de Zinc de Muebles de Madera e-tuercas m6x25mm 100pcs

Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M6x25mm 100pcs (Tornillos de Inserción

Вреднување на стоката:
DEN 364.64

Пристапност
Во достапна форма

Големина на хексадецимален штекер : 6мм / 0,24 "; глава Дија : 8,5мм / 0,33" Надворешна диа : 12мм / 0,47 "; Име на производот : Вметнете е-орев. Материјал : легура на цинк; Главна боја : бронзен тон. Содржина на пакет : 100 (+/- 2%) ПЦС x Вметнете Е-НУТ; тежина : 350g (Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x inserte la tuerca e; peso : 350 g. Големина на низата : M6 / 0.24 "; Вкупна должина : 25 mm / 1" (Tamaño de Rosca : M6 / 0.24 ''; Dongitud Вкупно : 25 mm / 1 ''. Мебел од дрво Цинк легура хексадецимален приклучок за вметнување завртки за е-ореви M6 X25mm 100pcsfurniture завртки за додатоци, широко користете во дрвен мебел, особено мебел од типот на кабинетот : гардероба, кабинети, кабинет за чевли, библиотека итн. Овие ореви се ореви. Овие ореви се ореви широко користено во склопувањето на кревети, колиби и мебел со рамен пакет. Единствената надворешна нишка обезбедува позитивно заклучување и нуди силен отпор против повлекување заради торзија или вибрации. Madera e-tuercas M6x25mm 100pcstamaño del Zócalo Hexagonal : 6 mm / 0.24 ''; Diámetro de la Cabeza : 8.33 '' Diámetro Exterry : 12 mm / 0,47 '; Nombre del Producto : inserte la tuerca ематеријал : aleación de Zinc; Главна во боја : Тоно Бронцеконтидоно дел Пакет : 100 (+/- 2%) компјутери x inserte la tuerca e; Пезо : 350 GTAMAño de Rosca : M6 / 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1225pcs хексадецимален приклучок за приклучоци асортиман поставен со орев и рамни мијалници 304 комплет за завртки од не'рѓосувачки челик M2

DEN 663.68

Овие завртки се направени од 100% 304 не'рѓосувачки стети имаат супериорна корозија, отпорност на 'рѓа и изв

24 комплети завртки за креветчиња метални мебел за заклучување на кампови за поврзување навртки за асортиман за асортиман на асортиман,

DEN 489.60

Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност Униф�

Зашрафете 50 компјутери/постави црна завртка во прстенести изолатори Електрични додатоци за ограда за професионална алатка за дрво

DEN 1.00

Овој изолатор се одликува со сонце, дожд, антипрецизност, со долг живот Екопријателски, потполно безопа�

Завртки за завртки Syzhiwujia 3 во 1 мебел за прицврстување на мебел мебел за орев што ги поврзува додатоците за хардвер за домаќинство

DEN 1297.28

Не'рѓосувачки не'рѓосувачки Овие завртки се изработени од (304) не'рѓосувачки челик и има една од највисо�

2PCS M4X13.5/15mm Титаниум легура Ален завртка мала форма на главата Хексагон бирање H/L пред бирање на прилагодување на задниот дел од затегнување

DEN 0.67

Димензии : M4x15mm (сребро) Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да Број на модел : EWRR7983299 IREO3 IPOREDI0 P43 O

240pcs јаглероден челик хексадецимален приклучок капаче за капаци на капаче за асортиман на асортиман M4/8/10/12/11/16мм завртки Ореви поставени

DEN 1.00

Одлична замена Овие завртки и ореви ќе бидат голема замена за индустриски и градежни сврзувачки елемен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.