• Новак
Божиќен музички снежен глобус фенер со 8 музики, предводени сјајни висечки декорации за фестивалски подароци Божиќни украси, домашна декорална забава за забава

Божиќен музички снежен глобус фенер со 8 музики, предводени сјајни висечки декорации за фестивалски подароци Божиќни украси, домашна декорална

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

8 парчиња пријатна музика : Кога вклучете го Flunter Snow Globe, тоа ги циклуси Божиќни тематски музика, ingингл sвона, ви посакуваме среќен Божиќ, тивка ноќ, палубајте ги салите, радоста на светот, првиот Ноел, Харк! Хералд Ангел пее и ох, новогодишна елка Божиќен снежен глобус фенер : Сјајот кристал во внатрешноста на фенер се тркала во светлината што создава прекрасна топла атмосфера. Тоа е погодно за многу видови на места што треба да се украсат, како што се нашите различни простории, централна маса, градината на отворено , или сцената на забавата. Време е да го украсите вашиот дом за претстојниот Божиќ. 2 начини Операција на методот : Користена USB линија или 3 АА батерии управувани, со вклучен USB до DC кабел, можете да ја користите без батерии. Но, понекогаш со цел да го направиме погодно да го ставиме на различни места, би можеле да користиме и 3 батерии АА (не вклучени) за да работиме декоративниот снежен фенер. Лесен за употреба : Само вклучете го прекинувачот на работа, On1 (светло/музика/6 H тајмер), on2 (светло/6ч тајмер). Лизгајте на позиција на 1, Flу Снежниот глобус ќе запали, 6 -ти тајмер и музика со музика. Лизгајте на позицијата On2, светлата вклучени и сјајот на водата се врти 6 часа и исклучувајте 18 часа, циклус на секои 24 часа автоматски. Изработени Божиќни сцени : Фенер на кафеавиот снежен глобус се одликува со Дедо Мраз, мечка и елк. Нашиот Фенер за снег Глобус може да биде како декортски центар за декортирање во вашиот дом, исто така и најдобар избор за подароци за вашите пријатели и семејство. Може да го ставите Божиќниот фенер во вашата просторија за седење или сопствената соба за кревет, тоа ќе ви донесе посебна декорација. 8 парчиња пријатна музика : Кога вклучете го Flunter Snow Globe, тоа ги циклуси Божиќни тематски музика, ingингл sвона, ви посакуваме среќен Божиќ, тивка ноќ, палубајте ги салите, радоста на светот, првиот Ноел, Харк! Хералд Ангел пее и ох, новогодишна елка. Божиќен снежен глобус фенер : Сјајот кристал во внатрешноста на фенер се тркала во светлината што создава прекрасна топла атмосфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100 парчиња 2,5V Божиќ 50/100/150/200 брои мини -блескаво жица жица светла за замена на сијалици за замена на внатрешни/надворешни Божиќни светла

DEN 127.84

Inbandescent Christmas Mini Lights Пакет : Доволно замена мини светилки ќе му дадат меко празнично чувство на вашиот Бож

Кесичка торба со балони Светли бои Денот на независноста Денот на декорациите дрвени маса украси дрвени занаети дома украси тинејџерски

DEN 0.67

【Висока ултра виолетова мала тежина на шипки со светла, виолетова Божиќна сијалица за сијалици, светла

Единствени Божиќни украси, DIY Божиќни украси за надвор од внатре, украси за Божиќни забави, снабдување со забава, Божиќно светло низа

DEN 0.33

15% !! ГЕАТ !! 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас Xiloccer Персонализирани

Елка Здолниште, Среќен Божиќ На сите И На Сите Добра Ноќ Дрво База Мат, 30 х 30 Божиќ Црвена Карирани Елка Мат За Внатрешна Отворено

DEN 186.72

?Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чув�

60 парчиња LED фенерски светла мали LED светла батерија оперирана висечка лесна хартија за партија Декорации Декоративно осветлување

DEN 687.84

Пакетот вклучува : Пакетот ќе ви обезбеди 60 парчиња LED светла на фенер, тие се составени од квалитетен ма�

Носител на Свеќи за Доаѓање рочина, Рустикален Држач За Свеќи За Венци Со Дедо мраз На Санки Со Три Ирваси-Прстен За Венец Доаѓање Со Спирална

DEN 1.33

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : држачот за свеќи адвент е изработен од висококвалитетен метал, доволно издржл�

G04141 новогодишна елка голема црвена капа ленена решетка за латици рачно изработени кутии за подароци за пакување декорација на лак

DEN 771.20

Полиестер, памук Затворање на привремено Божиќна дрво голема црвена капа постелнина карирана лак рачно

Сајбердајер Снег Борбени Топки ЗА Деца 12 ПАРЧИЊА Лажни Топчиња За Играчки За Снег 2.4 Внатрешен Кадифен Вештачки Снежни Топки За Зимска

DEN 1222.40

〖Сајбердајер Меки Топчиња За Играчки〗12 топчиња за снежни играчки со големина од 6 см / 2,4 инчи Доволно з�

За Во Затворени Простории Божиќни Украси Божиќни Борови Сушени Цвеќиња Украс За Новогодишна Елка Приврзок ВЕНЕЦ САМОСТОЈНИ Мали Додатоци

DEN 239.84

Висококвалитетни Материјали, Природни Борови И Едноставно Чувство Се Популарни Колокации Вештачки Бож

Божиќен Венец Од 18 Инчи, Вештачки Црвени Божиќни Топчиња Венец Со Лента И Борови Гранки Божиќни Украси, Венец Од Влезната Врата Внатрешен

DEN 623.84

Елегантен Дизајн : Божиќниот венец е одлична декорација за претстојните Божиќни празници Венецот е нап�

6 Парчиња Новогодишна Елка Избира Божиќни Бонбони и Лижавче Изберете Божиќен Сјаен Украс Со Пруги За Украс На Врвот На Новогодишната Елка

DEN 1.67

Комплет Божиќни Украси : ќе добиете 6 парчиња новогодишни елки во 2 стилови, тие се нежни и елегантни, так�

Декорациите за Ноќта на вештерките Дрејдел, Jackек-О-фенер 10 LED батерија со напојување со батерија 3 портокалова тиква мини тркалезни

DEN 0.33

Фенер за вештерки на вештерките : Овој LED LED батерија со напојување на вештерките жици Фенер ќе додаде во

Божиќно Здолниште Вештачко Божиќно Здолниште Божиќно Здолниште Плишана Декорација Подлога За Украсување Новогодишна Елка Подно

DEN 0.67

Меки Материјали, Кат Натпревари, Божиќни Светла, Божиќни Топки И Други Украси Градина Фигурини Мали При�

Орнаменти на новогодишни елки, смешни Божиќни украси, слатки висечки украси, украс од 3 инчи за пријатели, семејство , го сакам KPOP

DEN 1.67

Висок квалитет : Изработено од бела керамика со двојно печатена страна Лесно е да се обеси : Дојдете со з�

висесани Елка Мат Ноќта На Вештерките Зомби Рака Дрво Стојат Мат Подот Заштитник Абсорбента Дрво Стојат Послужавник Мат За Сезонски

DEN 492.80

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Надворешни скулптури за градина високи клучеви што висат креативни мали легури за автомобили модел модел на авиони декорација и виси рефус

DEN 1.67

Користејќи различни техники, се многу убави и ефектите се различни Сечење, рачна технологија може да го

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.