• Новак
Супермен #62 ВФ ; ДЦ стрип

Супермен 62 ВФ ; ДЦ стрип

Вреднување на стоката:
DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Напишано Од Ден Јиргенс, Френсис Ј Илустрирано Од Ден Јиргенс, Френсис Џ. Точка : Супермен (2 Серија) #62 (Киосци) Издавач : Дц Покритие Уметник : Дан Јиргенс Писател : Дан Јиргенс, Френсис Џ. Мао Уметник : Дан Јиргенс, Френсис Џ. Мао Настапи : Г-Дин З, Гардијан, Гангбастер, Трн, Агент Либерти Приказни : Затемнување, Дел 4; Свадба Пожар! Забелешки : Вести Издание; [и]1991-40; Соникert вметнете ја оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.