• Новак
Женски Капи 8 парчиња Перика Мрежа За Дишење Мрежа Ткаење Коса Нето Еластична Еластична Перика Капа Црни Перики

Женски Капи 8 парчиња Перика Мрежа За Дишење Мрежа Ткаење Коса Нето Еластична Еластична Перика Капа Црни Перики

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Многу, цврст и еластичен материјал од оваа перика обезбедува долготрајна употреба и удобно абење Погоден за долга коса, кратка коса, права коса и кадрава коса. Дизајнирана со мрежа што дише, оваа капа за перика е многу удобна за носење и е еластична. Капачето за перика може да ја олесни вашата перика и добро да ја заштити вашата коса. и удобно за носење, дише. Може да се прилагоди за удобно да одговара на вашата глава. Опис капачето за перика може да ја олесни вашата перика и добро да ја заштити вашата коса.Чувајте ја вашата перика чиста во меѓувреме помага да се обезбеди вашата природна коса и спречува кршење. Изработени од цврст, издржлив напреден материјал. Оваа капа се чувствува многу, удобно и еластично. Карактеристики-Боја : Црна-Материјал : Ткаенина-Големина : 16. 04во - и удобно за носење, дише. Може да се прилагоди за удобно да одговара на вашата глава. - Погоден за долга коса, кратка коса, права коса и кадрава коса. - Многу, цврст и еластичен материјал од оваа перика обезбедува долготрајна употреба и удобно абење. - Дизајнирана со мрежа што дише, оваа капа за перика е многу удобна за носење и е еластична.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Клипови за коса за стилизирање на жени влакна три и кадифен мини девојки кои ги врзуваат женските декорации подароци за коса клип роза од роза

DEN 61.28

1pc rabbit Hairs Band Womens Hair Roller Jaw Clamps Curly Hair Sprout Hair Clip Medium Sized Hair Clips Hair Clasp for Women Mini Jaw Clips for Hair Hair Clip Banana Banana Clip for Hair Med

Четка За Коса Со Воздушно Перниче Випск, Пластични Шарени Зелени Лисја, Соодветна Добра Масажа И Антистатичка Четка За Отплеткување На косата за

DEN 207.84

Гпп пластика, покрај воздушното перниче, се печатат и сите пластики Чешел за масажа со воздушни перничи�

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна уметничка илустрација, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за да

DEN 1.67

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Барокна Кралица Круна, БЛИНГИНБОКС Кристал Круни Принцеза Круна Невестински Круни Дијадеми За Жени Девојки Невестинска Свадба Матурска

DEN 1.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

СВЕЖО Шоу Перики За Човечка Коса За Црни Жени Влажни И Брановидни Перики Човечка Коса Џери Кадрава Перика За Замена На Коса Природна Боја

DEN 3.33

?Карактеристики На Перики За Човечка Коса За Црни Жени : Изработени од 100% Човечка Коса, Мека И Убава Текс�

Френсифа Мајами магична терапија за коса Интензивен раст природен кондиционер за раст на косата, мажи и жени Губење на косата и опаѓање

DEN 0.33

Најдобри состојки за слабеење на косата на природата за да ги негувате вашите скалп и нишкиова алое вер�

Пастелни Алигаторски Клипови за Коса 8 ПАРЧИЊА За Сечење Стајлинг, Клипови За Чудовишта За Коса, Големи Клипови За Коса За Стилизирање

DEN 255.84

Клипови за Коса за Стилизирање : 8 клипови во 8 различни бои Нашиот клип за Коса е лесен за гледање за врем

XFXDBT Професионални Машинки За Коса Безжичен Тример За Коса Електричен Прецизен Комплет За Сечење Коса Тример ЗА Мажи УСБ Полнење

DEN 1167.84

●дизајн со низок Шум q : XFXDBT Тример За Коса Има Прецизен Мотор,Ниски Вибрации и Професионална Технологиј

Избор на линг стилски кутии еластични врски за коса држачи за опашка без болка, со навој за завртки, цврсти и еластични, за прилики

DEN 2.67

Висококвалитетна и безболна, лесна за стилизирање на косата без оштетување Има дијаметар од околу 4 см, �

Шампон за миење раце и анти-слабеење, пакет на балсам, сулфат, парабен и суровост бесплатно, органски, вегански, растителни, Бергамот,

DEN 820.00

? Затемнување на антикоса засновано на растенија : Со употреба на блокирање на DHT сертифицирани природни

Msthoo Сива Чипка Предни Перики за жени Долга Директно Лепак Синтетичка Коса Перика Сива Топлина Отпорни На Влакна Замена на Косата 24

DEN 575.84

Материјал : висококвалитетни 100% отпорни на топлина влакна направија синтетичка перика, се чувствуваат �

IDУЧО Ролери За Коса Прачки за Виткање 42 парчиња Флексибилни Прачки Мека Пена За Виткање Коса Не Поставувајте Топлинска Магија Алатка

DEN 1.67

Материјал Изработен од флексибилна и лесна гума, лесен за создавање кадрици за сите типови коса, влажн

РОНГДУОИ Неонски Зелени Перики За Жени Слободен Дел Синтетичка Чипка Предна Перика Омбре Боја Црни И Зелени Перики Без Лепак Природна

DEN 2.67

1Ронгдуои Синтетичка Чипка Предна Перика, бојата е неонска зелена до црна, должината е 2426 инчи кога се вл

АНИВИЕ Клип За Коса Клип ЗА Коса 8 ПАРЧИЊА,Нелизгачки Големи Цветни Клипови За Коса За Жени,8 Бои Силни Мат Клипови За Нокти ЗА Додатоци За Густа

DEN 269.92

МАТЕРИЈАЛ ЗА НАДГРАДБА : го надградивме и зајакнавме материјалот на клиповите за коса, тие се изработен�

Девојки Виножито Ѕвезда Предвремени Клипови За Коса Еднорог Без Лизгање Метални Клипови За Коса Девојки Светкави Додатоци За Коса Од

DEN 2.00

Материјал : Издржлива смола еднорог дизајн на пеперутка зајак виножито со метален клип; Силни и издржли�

П27/613 Снопови 2 Тон омбре Воден Бран Ткаат Русокоса Омбре 3 Снопови Бразилски Снопови За Коса снопови за Коса Воден Бран Евтини Девствени

DEN 1.00

1Екстензии за коса : Необработена Бразилска Вода Бран Човечка Коса, Многу Професионални Чисти, Без Запле

Коса за виткање на шипката за виткање на главата, без топлина, спиење преку ноќ за коса за коса, за долг сет за подароци за додатоци за

DEN 2.67

【Лесен за употреба】 Лесен за употреба дома, надградба на виткање на косата е поедноставно и побрзо за у

ОВАХО Клипови За Коса Клип За Нокти За Коса За Жени Девојка Камелија Цвет Цветна Банана бисер корејска Рачно Изработена Модна Фиба За Глава

DEN 904.00

Иглички За КосаПогоден за сите фризури на девојки и жени.It е добар помошник да ја одржувате косата чиста

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.