• Новак
10сет MY4NJ DC 12v Серпентина 4NC 4nc Зелена LED Индикатор Моќ Реле Din Железница 14 Пински База

10сет MY4NJ DC 12v Серпентина 4NC 4nc Зелена LED Индикатор Моќ Реле Din Железница 14 Пински База

Вреднување на стоката:
DEN 916.32

Пристапност
Во достапна форма

Релеи Релеиспецификација : Име На Производ : Реле За Напојување + Модел На Штекер Бр : . My4n-JSocket Модел Бр : . Pyf14action : 4 PDTCoil Напон : 12 V 24 V DC 110 V 220v Контакт Напон : 5 A 240 V AC5 A 28 V DCPin Количина : 14 Pin Mounting Железнички Тип : 35mm Din Железнички Големина (Приближно.8 "(L * W * T)Големина На Штекерот : 6.1 " (L * W *T)Содржина На Пакетот : 1 x Реле1 x Приклучок.

Главните карактеристики

Product Name:
Power Relay + Socket
Relay Model No:
. MY4N-J
Socket Model No:
. PYF14A
Action:
4PDT
Coil Voltage:
12V 24V DC 110V 220V AC
Contact Voltage:
5A 240V AC:
5A 28V DC:
Pin Quantity:
14 Pin
Mounting Rail Type:
35mm DIN Rail
Relay Size (Approx.):
3.4 x 2.7 x 2.1cm / 1.3 x 1 x 0.8 (L * W * T)
Relay Socket Size:
6.8 x 3 x 2.9cm / 2.6 x 1.1 x 1.1 (L * W *T)
Package Content:
1 x Power Relay:
1 x Socket :

Избор на клиент

Контрола на LED на допир од 3 парчиња симпатична силиконска цртана боја чувствителна чешма за полнење декоративно сечење парчиња бои

DEN 756.80

Светла за читање Подароци за фаворизирање на туш за бебињаоваа силиконска ноќна светлина нуди нежен и с

Фокусрит Скарлет Соло 2x2 USB аудио интерфејс Комплетен студиски пакет со комплет за софтвер за производство на креативна музика и ЕРИС Е5

DEN 2.67

Добијте сè што ви треба во една кутија и започнете веднаш да снимате Конвертори со високи перформанси 24�

Кутии за складирање на стрипови Chengfu, оценети копици за стрипови, склопувачки кутии со рачки, 16,2 x 9.1 x 13.4 , има 150-180 стрипови, со слот

DEN 1080.00

Специјален дизајн : кутијата за складирање на стрипови може да се склопи кога не е во употреба, што во го�

Држач за Рака за Микрофон, Држач За Конзола За Заграда Во Живо На Работната Површина со Дупка за Завртки 1/4, Држач За Рака За Аголен Микрофон

DEN 421.60

СТАБИЛНА ФИКСАЦИЈА НА МИКРОФОНОТ : држачот за рака На Микрофонот го држи вашиот микрофон стабилен во ко�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.