• Новак
Како се осмелувате да претпоставувате, јас сум хетеросексуален везена лепенка | Геј смешна значка за шиење/амблем на железо | Налепница за закрпи за јакна, фармерки,

Како се осмелувате да претпоставувате, јас сум хетеросексуален везена лепенка | Геј смешна значка за шиење/амблем на железо

Вреднување на стоката:
DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 минута - идеално за маици, јакни, фармерки, панталони, елеци или престилки Највисок квалитет - Нема миење - без боење - што се пее на 90 °! 【100 % направени во Австрија-извезено со висококвалитетен вискозен полиестер ➤ Основниот материјал е стабилен полиестерски материјал со лепило облога на железо. Application DIY 【Ironелезо на】 На задниот дел од лепенката е висококвалитетна леплива обвивка што може да се пеглата со железо за домаќинството. Подгответе ја лепенката на избраното подземје - ставете влажна крпа над сликата за да го заштитите везот и да го поправите со притискање на тврдо околу 20 секунди. [Внимателно со чувствителни ткаенини како свила - однапред проверете ги упатствата за ткаенини] 【Шиење】 Шие на надворешните рабови со машина за шиење. Кул лепенка - Оваа печ за вез ќе ја надградува вашата облека, правејќи да изгледате кул. Дупките и рипките на вашите јакни и фармерки можат да бидат сокриени со оваа извонредна лепенка. Добро е да им подарите на пријателите и семејството. Текстот на оваа ткаенина лепенка е јасно видлив од далечина, со што се привлекува вниманието на луѓето. ВАЖНО ! 1 0 0 % Загарантирано задоволство ✔ Без ризик 【Износ на испорака : 1 висококвалитетна лепенка】 со политика за поврат!. Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 минута - идеално за маици, јакни, фармерки, панталони, елеци или престилки. Највисок квалитет - Нема миење - без боење - што се пее на 90 °! 【100 % направени во Австрија-извезено со висококвалитетен вискозен полиестер ➤ Основниот материјал е стабилен полиестерски материјал со лепило облога на железо. Application DIY 【Ironелезо на】 На задниот дел од лепенката е висококвалитетна леплива обвивка што може да се пеглата со железо за домаќинството. Подгответе ја лепенката на избраното подземје - ставете влажна крпа над сликата за да го заштитите везот и да го поправите со притискање на тврдо околу 20 секунди. [Внимателно со чувствителни ткаенини како свила - однапред проверете ги упатствата за ткаенини] 【Шиење】 Шие на надворешните рабови со машина за шиење. Кул лепенка - Оваа печ за вез ќе ја надградува вашата облека, правејќи да изгледате кул. Дупките и рипките на вашите јакни и фармерки можат да бидат сокриени со оваа извонредна лепенка. Добро е да им подарите на пријателите и семејството. Текстот на оваа ткаенина лепенка е јасно видлив од далечина, со што се привлекува вниманието на луѓето. ВАЖНО ! 1 0 0 % Загарантирано задоволство ✔ Без ризик 【Износ на испорака : 1 висококвалитетна лепенка】 со политика за поврат!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Zotuoart 9pcs 20мм животни и растенија копчиња за смола - бонбони во боја на цртана храна, детска кошула копче - додатоци за рачно изработени

DEN 3.33

Совршен избор Апсолутна гаранција за задоволство Ако барате некои многу специјални копчиња за да ја за

Chgcraft 30 парчиња светлечки пластичен патент влече патент влечење на кабелот Extender Zipper Повлечете го заменскиот патент таб ознаки за

DEN 198.24

Доволно количество : ќе добиете 30 парчиња светлечки патент, влече кабел, 2x0 Овој кабел за влечење на пате�

Прецизната Подлога За Спојување Вклучува Нелизгачка/Нелеплива подлога Со Проѕирен Дизајн за Создавање Апликации и Лист За Притискање

DEN 2.67

ЛЕСНО КРЕИРАЊЕ АПЛИКАЦИИ : иновативниот дизајн за гледање обезбедува голема видливост за создавање апл

Перих везење Флес 62 Скиини за нараквици за пријателство со конец со црно бело крст, конец за везови, игли за везови, 12 парчиња конец

DEN 159.84

★ 【50 Различни светли бои Тема за вез】 Тема за вез на Перих со 50 различни светли бои Употребата на разли�

Uldigi 10pcs Фото јајца полистирен бела уметност декорација пена пена рачно изработени форми форма cm јајце во форма за DIY занаетчиски моделирање

DEN 2.67

Пени DIY Craft Велигденско јајцеможете да ги користите за да создадете персонализирани велигденски јајца, �

Сет за лепенки од осама Црна Златна Рипка Извезена Лепенка Јапонска Златна Рипка Риба Љубов Пријателство Цртани Деца Шие Железо На Закрпи

DEN 127.84

Големина : 3,5 / 8Х3 ИНЧИ / Кликнете / Слајд На Следните Слики За Големината Како да се користи : Прскање дов�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.