• Новак
80мм Сина Дупка Видов Дупчалка Алатка Отварач За Отворање Дрво Дупчење Дрво Дупчење Дупка За Дупчење Здодевен Бит Машина

80мм Сина Дупка Видов Дупчалка Алатка Отварач За Отворање Дрво Дупчење Дрво Дупчење Дупка За Дупчење Здодевен Бит Машина

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн на главата на кривата, отстранување на чипови, перфорацијата е поефикаснаОстар раб, висока цврстина и прецизно позиционирање. Направено од висококвалитетно сечило од легура, поостро, потрајно. Остри рабови, прецизно позиционирање, висока цврстина, отпорност на удар, висока прецизност, непречено сечење, висока цврстина.Вежбите можат да дупчат дупки со рамно дно без чипсување. Може да се користи за производи од дрво, дупчење дупки, монтирани врвови за отпуштање врати во форма на топка, фиоки, пластични производи, дрво, иверица итн. Погоден за пиштол вежба, клупа вежба, вертикална вежба рака вежба и мобилен бенд тип магнетизам вежба итн. Големина : 80мм. Карактеристики : Поголема ефикасност со главата за сечење 3 заби. Попрецизно и побезбедно е да се користат овие комплети за дупчалки во преса за вежба. Главата е добра во отстранување на остатоците и ефикасно работи со заоблен дизајн на радијан. Применливо за разни гипс, пластика,дрвено, цврсто дрво, вештачко дрво, незаменлив гаџет за обработка на дрво. Спецификации : Материјал : Сина Глава Од Тврда Легура Дијаметар : 80мм Дијаметар На Стеблото(прибл.) : 10мм Должина На Стеблото(прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Коаиус 1 Постави Јасен Бокал За Ладен Чај Стомна За Лимонада, 2л Стомна За Леден Чај За Фрижидер Со Капак, Пластична Стомна Отпорна На Домашна

DEN 3.00

Тегла за пијалоци со капак : комплетот контејнер за сок од храна има тегла со ладна вода со капак и 4 чаши,

Хевстил 60 парчиња Пластични Дискови За Проширување Пластични Лабави Дискови За Врзување Лисја Бележникот Среќен Планер Обезбедува

DEN 1.00

Што ќе добиете : ќе добиете 60 парчиња пластични обврзувачки дисковиБоја : Јасна, Шарена Големина : Дијаме

Организатор На Кутија За Накит Шкафче За Заклучување Извонредна Кожна Кутија За Накит Рачно Изработена Кутија За Накит За Патување Кутија За

DEN 1580.80

Предност : Двојни Преклопени Странични Прегради со Предвремени Затворачи,Одлични За Закачување Ѓердан�

Продолжување на музичката жица пролет, челик, инч, 0,24 OD, 0,031 големина на жица, 0,62 бесплатна должина, 0,84 продолжена должина, капацитет

DEN 3.33

Високо магнетна челична музичка жица по ASTM A228 за поголема јачина од не'рѓосувачки челик Комплетна јамка

Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка

DEN 0.67

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

XJJZS 10 парчиња/Поставете алатки за четки за шминка, рачки за четки во прав, руменило за руменило контура контура за очила за очила на веѓите

DEN 852.80

Лесно да се лепи во прав, природна боја, да се прави униформа Без избледени и без четки за паѓање на косат

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин, Црна Мачка

DEN 1.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

КОМПЛЕТ Алатки За Чистење Автомобили AUTODECO 10pcs, Детали За Ентериери Премиум Крпа За Чистење Микрофибер-Ракавица За Миење Автомобили-Четка

DEN 910.40

Состав на производот : 1 прашина за автомобил, 1 микрофибер ракавица за миење автомобили, 3 крпи за микроф�

UST Проширувачки пешкир за преживување со компактен, еднократно дизајн за пешачење, кампување, ранец, патување и опстанок на отворено

DEN 0.33

Рејон Димензии : 22 "L x 13" W (проширено), 1,75 "W x 0,4" D (пакувано) и тежи 0,5 мл Леснотија на употреба : Синтетичкиот

Анголии 10 парчиња сандали со сандали со сандали прикажуваат штанд за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за решетки за решетки

DEN 628.64

Поддршка за сандали за чевли Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, овој внатрешен носилки е бе�

Cabilock чиста завеса за завеси на прозорецот 12 парчиња ролериски завеси куки за ролери за позиционирање на завеси за позиционирање на

DEN 2.00

Внимателно изработениот добар материјал, овие куки за штипки се издржливи, цврсти и долг живот Доброто �

Плакарот извлечете го Autuwintor Suct-Out Placter Valet прачка прилагодлива гардероба облека Облека за железница со завртки за монтирање ладно

DEN 303.68

Универзална апликација Главно погодна за гардероби и места за складирање, е решение за складирање на п�

Неродеко Ѕид Монтиран Решетката За Сушење 8 Парчиња Закачалка За Закачување Без Нокти Кука За Повеќе Закачалки Куки Монтирани На Ѕид Решетка

DEN 441.60

КОЛКОВИТЕ Мулти Закачалка : уредно дизајнираната решетка за складирање може да ви помогне да чувате зак

Период торбичка, преносни тампони за складирање на тампон, тампони за чување торба за женска нега санитарна организатор за тинејџерски

DEN 175.84

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во

Покана за туш за бебиња во бохо со сет на коверти од 20 малку зраци од покани во форма на сонце, пополнете празна забава за неутрални туш

DEN 223.84

Забавен дизајн : Секоја картичка за покана е забавен стил Мал додаток што може да додаде многу забава на

Двонасочен прекинувач за ножеви со двојно прекинување на двојно прекинување 2P 100A Електричен прекинувач за обратни ножеви за домаќинство

DEN 2.33

Име : Двоен прекинувач Модел : 2П 100А Оценета моќност : 50 / 60 Hz Спецификации : 100а Име : Модел со двоен прекину

Прекрасна палец Загрижена камена палма конкавна енергија природен воден агат реики во форма на срце заздравување на медитативна масажа

DEN 2.00

Боја : воден агат, дијаметар на артикалот : 40x40x6mm1pcs Боја : воден агат, дијаметар на артикалот : 40x40x6mm1pcs Насл

Сам заптивка Пластични вреќи за заклучување на патент, чисти ПВЦ накит прстени за складирање на обетки за поштенска анти-оксидација

DEN 314.72

Силен ПВЦ, не е лесно скршен, антиоксидација; Повторувајќи се, торбата за заклучување на патент е лесно з

Подарок за мајка подарок Мама подарок акрилик срце мајки плакета Ви благодарам подароци благодарни роденденски подароци за мама акрилик

DEN 159.84

Подарок за свекрва : Она што ќе го добиете е 1 парче знак на акрилна срцева маса, што е нежен подарок за ма�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.