• Новак
Milwaukee Instruments MC410us TDS монитор со опсег од 0-1990 ppm, 10 ppm резолуција

Milwaukee Instruments MC410us TDS монитор со опсег од 0-1990 ppm, 10 ppm резолуција

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Корисникот што може да се избере hi/ниска поставена точка Прирачник 1 калибрација на точки. Аларм за визуелно LED. Испорачан со 12 VDC адаптер, комплет за монтирање и раствор за калибрација на 20 ml 1382ppm. MA81/2 PPM сонда со 2 M кабел (BNC конектор). Мониторите на MC се дизајнирани постојано да ги следат вредностите на p H, EC или TDS директно во вашиот резервоар. Секоја единица има поставка за избор на корисник. LED визуелен аларм се активира и трепка кога нивото на p H, EC или TDS се зголемува или погоре или подолу (избрана од корисник) што поставува точка. Сите овие инструменти работат на адаптер 12 V, така што нема потреба да се грижите за неуспешните батерии и секоја единица доаѓа со комплет за монтирање, сонда, држач за сондата и решение за калибрација на стартерот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Vnicessli Shimmer светло виолетова гел лак за нокти, сјајно светло светло виолетова гел полски натопено од природна искра Транспарентна виолетова

DEN 111.84

【Shimmer Light Purple Gel Polish】 сјај чиста светлина од виолетова гел полска боја е полн со сребрен сјај што рефлект

Уртоп 4 ПАКЕТ USB 3.0 Машки До Женски Агол Адаптер, Лево Десно Нагоре И Надолу Агол 90 Степен 270 Степен USB Кабел Продолжувач Конектор Поддршка

DEN 143.84

Употреба : ОВОЈ USB 30 Машки До Женски Адаптер се поврзува СО USB Типотпорта на компјутер, лаптоп, таблет или

109 Јарди 1,5 мм Најлон Кабел Монистра Сатен Стринг За Кинески Јазли Beал Монистра Макраме Пријателство Нараквица Изработка На Накит

DEN 119.84

Материјалот треба повеќе да изгледа Овие најлонски јажиња се одговорот Ова јаже е направено од најлон, �

онемоки Торба За Шминка За Патување, Пренослива Торбичка За Козметичка Торба Со Голем Капацитет, Водоотпорна Тоалетна Торба За Жени

DEN 323.20

€Голем Капацитет : 9,5 € 8 € 3 инчи(валани); 22,5 € 9,5 инчи( отворен); 3 одделни прегради, 2 со sbs патент и органи�

Торба за мобилни телефони за куќиште за мобилен телефон за заштитен ракав во стилот на паричник во Samsung Galaxy A21, PU кожен заштитен ракав

DEN 1524.80

100% нов и висок квалитет Безбедно вклопување, лесно применето и отстрането Заштитете го вашиот телефон о

Едноставна луксузна подлога за топлинска подлога Прилагодлива температура под грејачот на резервоарот за резервоарот 50-60GAL, Terrarium

DEN 1.33

Преклопување или повеќе преклопување на подлогата за греење Користејќи го во погрешна напонска околин�

Марвел Легенди Серија Црн Пантер Ваканда Засекогаш Накија 6-инчен Мцу Акција Слика Играчка, 4 години+, 5 Додатоци, 1 Изградба-А-Слика

DEN 248.00

КОЛЕКЦИОНЕРСКА ФИГУРА НА МАРВЕЛ ОД 6 ИНЧИ : Накија На Марвел се враќа во легендите НА МЦУ и Марвел со оваа

Торба за патики за патување / подарок за Патики/Спортска Торба На Отворено/Торба За Теретана/, Мултифункционална Торба За Патување

DEN 1103.20

ИЗДРЖЛИВ И ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашата патна торба за патики е изработена од висококвалитетен �

Супериорно Замавнување Врвна Корпа За Отпадоци, Комплет од 3 Канти За Отпадоци За Дома, Кујна, Канцеларија, Спална Соба, Бања, Идеална За Големи

DEN 2.00

ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИБез разлика дали ви требаат канти за ѓубре за канцеларија или барате економичен начин да

Тешка количка за алатки за челик за тркалање со табла и фиока, алатка за градите на градите за употреба на отворено во затворен простор

DEN 1.33

✪ Висококвалитетни материјали : Оваа кутија за алатки за тркалање е изработена од висококвалитетен лад

Ден на куќата 25 пакувања панталони закачалки со клипови, закачалки за здолништа од 14 инчи 360 ротирачки врткувања, закачалки за клипови

DEN 1.33

【Организирајте ја вашата гардероба】 Овие црни пластични закачалки со здолништа со клипови од Денот н�

Хоризонтална Картичка Случај Бранови Тихиот Океан Абс Име Тагови Носителите Значка Со Отстранлив Носителот Вратот Јаже Лична Карта

DEN 1.00

Направено Од Издржлив Материјал За Стомачни Мускули Со Отпорност На Триење И Корозија Внатрешната Голе

Организатор На Накит ЗА Патување ЗАРСИО Организатор На Волнена Торба За Ролна Торба За Преклопување Преносна Кутија За Накит За Прстени, Обетки,

DEN 1.67

Изработен од филц материјал за заштита на накит и додатоци од оштетување или абење Дизајнот на зони ово�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.