• Новак
Американски Пневматски 5202 М118 Глина И Копач Наrenchови, Големина На Чак од 1 Инчи на 4-1/4-Инчи, Големина На Отворот од 1-3/4-Инчи, Големина На Удар од 3-3/8-Инчи

Американски Пневматски 5202 М118 Глина И Копач Наrenchови, Големина На Чак од 1 Инчи на 4-1/4-Инчи, Големина На Отворот од 1-3/4-Инчи,

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Капка фалсификувани челик рачка Заменлив чак черупка. Бравата тип задржувач. Вртливото црево конектор. и 3/8-инчен машки влез НА воздух НПТ. Американскиот Пневматски Копач На Глина се користи за копање глина, шкрилци, тврда тава и замрзната земја. Моделот 118 е идеална алатка за расчистување на нечистотијата под постојните темели и за тунелирање под постојните структури. Оваа алатка со средна тежина може да се користи за хоризонтална работа и за вертикална работа. Единствената разлика Помеѓу м117, М118 и М119 се рачките. Овие алатки ги делат истите цилиндри и мнозинството внатрешните делови што ги прави многу разноврсни алатки за употреба во различни видови на работа. Сега опремен со патентиран Автоматски Топчест Вентил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

plplaaoo mini fan pressuress вентилатор, преносен вентилатор за рака на притискање, пластична симпатична цртана мечка мечка мини рачен вентилатор,

DEN 1.33

✿ 【Мекото сечило на вентилаторот】 : Вентилаторот за притисок на раката усвојува меки гумени вентилато

Инвакар Трагач SX5 Инвалидска Количка За Возрасни Секојдневно Преклопување 22 Инчен Седиште Економија Потпирачи за Нозе &засилувач; Биро

DEN 2.33

ОДЛИКУВАЈЌИ СЕ : рамка од јаглероден челик, седиште и грб со тешка внатрешна обвивка и задни гуми од урет

Кабилок Керамички 6 Чаша Држач За Јајца Половина Дузина Бел Порцелански Послужавник Организатор За Чување Контејнери За Складирање На Фрижидер

DEN 303.84

Керамичката решетка за јајца прифаќа модерен дизајн, додавајќи модерност и елеганција во вашиот дом Из�

Гроздобер Ретро Бигфут Верувам Јети Ѕид Плакарот Виси Торба За Складирање 6 Џебови Лен Памук Над Вратата Организатор Торбички За

DEN 2.67

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

25 парчиња Завртка Екстрактор Во Собата, Шестоаголна Глава Мулти-Шилести Лесно Надвор Болт Екстрактор Во Собата За Отстранување На Одземени,

DEN 1.00

Изработен Од Челик Со Висока цврстина Цр мо за супериорна издржливост Дизајнот на Спирални Флејти со ле

Светло Селфи Прстен Светло Во Три Бои Компатибилно Со Вашето Ниво На Samsung На Безжични ПРОФЕСИОНАЛНИ Слушалки 10 Инчи Со Далечински

DEN 1384.00

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Хејарбајт М8 Хексадецимален Болт М8-1,25 х 120мм УНЦ Хексадецимални Завртки За Завртки 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навојни Шестоаголни Завртки

DEN 0.67

[ДИМЕНЗИЈА] М8х 120мм ; Должина На Прачка : 120мм / 4724"; Ширина На Шестоаголник : 13мм / 0,512 " [МАТЕРИЈАЛ] Овие Ше�

Ambesonne Blue Paisley Tim Box, античка геометрија на триаголници и скица за мотив бута во сини тонови, преносна кутија за складирање на организатор

DEN 1.33

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

МИНИ Аквариумски Грејач, Термостат За Грејач На Резервоари За Риби Потопен Анти-Експлозивен/Енергетски ефикасен Контролер За Температура

DEN 1.00

€ LED дисплеј СО висока дефиниција : LED дигитален дисплеј, следење на температурата во реално време во рез

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.