• Новак
Куќата На Мртвите: Римејк-Стандардно Издание

Куќата На Мртвите: Римејк-Стандардно Издание

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Комплетен римејк на аркадата пресече хит Куќа На Мртвите Ажурирани визуелни слики, звук и механика. Нови кооперативни и конкурентни режими на повеќе играчи, вклучувајќи режим На Зомби Орда. Интегриран систем за постигнување за додадена вредност за реприза. Отклучете бестијар од суштества за да помогнете во идентификувањето на непријателските слабости. Куќата На Мртвите : Римејкот ја воскреснува иконската аркадна игра од деведесеттите години за Прекинувачот Нинтендо. По бројни научни испитувања, Д – р Рој Кириен, експерт за Теоријата На Човечкиот Геном, успева да најде начин да ги воскресне мртвите-по цена на неговиот разум. Плашејќи се од лудиот научник, истражувачот Софи Ричардс контактира со нејзините пријатели АМС томас Роган и Агентот Г за помош. Заедно тие мора да се пробијат низ куќа на ужаси, одбивајќи толпи зомби на секој чекор додека се обидуваат да го спасат лабораторискиот персонал и да го спречат Д-р Куриен од понатамошно лудило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фиока Рачки Таи Чи Сликарство Кинески Конгфу Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава

DEN 223.84

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Хукаи 2кг/4кг Гира, Задебелен Сунѓер Издржливи Тегови За Вежбање На Мускулите На Рацете, Тегови Тегови Поставени За Мажи Жени, Мрена

DEN 0.67

Оваа гира е унисекс, компактна и лесна за носење Можете лесно да изведувате јога и аеробни вежби дома Ве�

Торби за костуми За Чување Плакар | Чанти За блејзер, Кожна јакна | Торби за Облека за Закачување Облека | Торби За Облека За Патување

DEN 591.84

Висококвалитетната торба за облека за плакарот е изработена од висококвалитетна ткаенина која е довол�

Бмисегм Голема И Висока Долна Облека За Мажи Машки Гаќички Шорцеви Крпеница Печатење Долна Облека Боксерски Гаќи Кратка Долна облека за

DEN 1188.80

шорцеви црни пердуви шорцеви за пливање во теретана пливање шорцеви со дезен шорцеви мажи младински шо�

Торби За Облека Организатор На Облека неродеко за Складирање 5 парчиња Крпи Покривка Торба За Складирање Облека Гардероба За Повеќекратна

DEN 0.67

Фина изработка, лесен дизајн, многу лесен за суспендирање, едноставен и корисен за домашна употреба изр�

Ортокомфут Женски Чевли Со Чамци Со Лак, Удобни Чевли За Плантарен Фасциитис, Ортопедски Обични Мокасини За Палуби за Ублажување На Болката

DEN 1231.84

Платно ЕВА+гумен ѓон ѓон ●ВЛОШКА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ортотичните влошки изработени од екстра тврди тпу �

12 Пакет Насмевка Лице Бејзбол Капа Масовно Гроздобер Измиени Потресени Бејзбол Капа Памук Бејзбол Капа Прилагодливи Низок Профил Шапка За

DEN 2.67

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Квалитетна Ткаенина и Фина Изработка : шарените бејзбол к�

ВОКОСТ 1 Еез Вештачка Аквариумска Тревна Топка, Водна Пластична Мала Тревна Топка За Симулација На Пејзажни Растенија За Аквариум

DEN 191.84

ДЕКОРАЦИЈА НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА РИБИ : оваа Вештачка Топка Од Трева од 4 инчи обезбедува прекрасна декораци

Crysdesigns Пилот Кригла - Авиони Кригла-Пилот Подарок Подарок-Cessna 172 170 Cw-6 - Авиони Авион Љубовник-Кафе Керамички Кригла-Воздухопловство

DEN 1.67

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши и печ

Златна Тиква Превоз Декорација Бонбони Кутија Тиква Количка Метал Бонбони Партија Декор Божиќ Свадба Кутија Партија Материјали

DEN 272.00

Овие слатки кутии се извонредни и елегантни и можат да се користат како украси за места / свадбена трпез�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.