• Новак
Мејдахуи 12 парчиња кристален скапоцен камен со топка за топка за повлекување шарени бисери со пенкало црно мастило за деловни училишта за деловни училишта

Мејдахуи 12 парчиња кристален скапоцен камен со топка за топка за повлекување шарени бисери со пенкало црно мастило за деловни училишта за деловни

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : тврда пластика Точка на пишување : 0,5 мм. Боја на мастило : црна. Должина : 6,3 инчи (16 см). 4 бои : зелена, виолетова, сина, розова. Мејдахуи 12 парчиња кристален скапоцен камен Пенкало. Незгодното пишување со долготрајни линии на среднообразност. Нема истекување на мастило. Не крварете преку хартија. Рециклирајте ја употребата со замена на полнење. Најдоброто чувство на пишување кога уредувањето, обележувањето на хајлајт, белешката со тетратки. Класично смешно пенкало. Лесно за носење торба со молив, ранец или чанта. Со убав зафат, овие популарни пенкала ви даваат пријатно чувство за пишување. Universal fit for glitter coloring, stylographic lettering, workbook, floating quote, scroll, marker, greet name card make, note book jot, specialty graphic form, banner, pastel, manga, handcraft item, Tactical and professional art review, good collectable target, Рачно изработени сувенири и архивски работи. Used as awesome presents for toddler, boyfriend, boy, scribe, plotter, brother, colleague, friend, men, women, hostess, nurse, veterinary, varsity, pupil, kindergarten, personalized left handed person in versatile uses like college, company promotion, Корпоративен маркетинг, настан на награди, свадбена церемонија, придобивки од вработените. Пакет од 12, 12 парчиња кристални скапоцени камења за пенкало за мазно пишување, 4 бои, 3 парчиња секоја боја. Големина : должина - 6,3 инчи (16 см); 4 бои : зелена, виолетова, сина, розова. Боја на мастило - црна, 0,5 мм фино точка; Материјал - тврда пластика. Прекрасен стил на кристален скапоцен камен, најдобар подарок за ученици, соученици, деверуша, соработници, училиште, дома или канцелариски материјали, бизнис, роденден, Божиќ, холухови, декорација, сценски реквизити, специјални прилики итн. Широко користени - мастило за топка со топка тече рамномерно со јасно Задебелени фини линии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Menеке-ДГ мажи палто цврста боја Внатрешен мускул на врвот со долги ракави удобни обични маички екипаж пулвер зимски плетен џемпер

DEN 2.67

【??????????? ? 】 Краток ракав, затворање на копчињата, скули, редовно вклопување, заоблен полите Внимателно �

АМДХЗ Пренослив Алуминиум Бербер Алатки Куфер Фризерски Алатка Кутија, Лозинка Случај Организатор Кутија За Складирање, Боја: Сребрена

DEN 3.33

✄Премиум Материјал : Убав и моден дизајн Антипритисок и против брчки; водоотпорен и двослоен дизајн, из�

КГДХБ 26 22мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 6Х 6 Про 5Х 5 Плус 935 Д2 3хр Нараквица Лесна нараквица Кореа

DEN 0.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

ABOOFAN 8 еез Складирање На Пикник Преносни Сребрени Садови Канцеларија Вилушки Во Стилот На Народна Лажичка Торбички Стапчиња За Јадење Прибор

DEN 344.64

Торба за Складирање во јапонски стил : ЈАПОНСКИТЕ кеси за Садови со врвки ги прават овие покривки за сад�

ВАЛСЕЛ Летни Дуксери Со Кратки Ракави За Мажи Спортски Секојдневни Врвки Со Цврста Боја Пуловер Со Качулка Удобни Памучни Дуксери

DEN 111.84

Памучна Мешавина Произведено во САД Или Увезено Стандард : 714 Дена Испорака / Забрзана : 35 Дена Испорака.

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена Монета Клуч, Спорт Златен Фудбал

DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

Налепници За Налепници Со Потпис На Илон Маск Налепници SpaceX Налепници-Налепници Тесла Налепница Налепница За Налепница За Лаптоп Налепница

DEN 238.40

Пакет вредност6 парчиња Висококвалитетна И Издржлива Налепница За Потпис На Илон Маск Лесно се нанесув�

Куфа Спорт Винил Обложени Тешки Кула Стил Ракчиња Стапица со 400' јаже, Жолта Плови, Вентилиран Мамка тегла &засилувач; Темперамент Комбо

DEN 2.00

Винил Обложена Тешка Кула Стил Стапица За Ракчиња (Големина На Стапица : 30 "x20"x12" H) Големина на истегната �

Подароци За Мајка Од Ќерка Држач За Свеќи Статуа Со / Треперење ПРЕДВОДЕНА СВЕЌА Мајка Роденденски Подароци За Жени Мајки Ден Мама Ден Подарок

DEN 2.00

Најубавите Подароци за Мајки и Ќерки : кога сакате да и ја покажете својата љубов на вашата мајка или ќер

Персонализирана Врежана Ткаенина Вентилатор Свадба Фаворизира Подароци, Партија Сувенир, Кориснички Декоративни Ткаенина Виткање Вентилатор

DEN 1775.84

Преклопен и Пренослив : Рачниот Вентилатор е долг околу 8 инчи (20,5 см) кога е затворен и широк околу 35 см / 1

Неродеко Кошница Слама Organizан Организатор За Складирање Биро Организатор Плетен Десктоп Организатор Контејнер Коцки Плетен Плетен

DEN 3.00

Вашиот дом ќе биде чиста и уредна рачно ткаени слама кошница Тоа уметничка атмосфера рачно ткаена корпа

Организација И Складирање На кујна за Велфургер, Извлечете Ја Полицата На Кабинетот, Лизгајте Го Организаторот На Дрвениот Кабинет, Извлечете

DEN 1086.40

●Материјал од цврсто Дрво Е Направен Од балтичка бреза со споеви на гулаб и природна проѕирна завршниц�

Џиновски Лигњи Животинско Платно Склопувачки Корпи За Складирање Коцки Корпи За Организатори Со Рачки За Автомобил За Домашна Канцеларија

DEN 2.00

Овие издржливи канти за складирање што се преклопуваат се направени од СТП и платно,силни и издржливи О�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.