• Новак
Флир Прекршување ПТК136 Повеќенаменска Термичка Слика Монокуларна, Црна

Флир Прекршување ПТК136 Повеќенаменска Термичка Слика Монокуларна, Црна

Вреднување на стоката:
DEN 12489.60

Пристапност
Во достапна форма

Производ 1 : ИСКЛУЧИТЕЛНА ВИЗИЈА : напредната обработка на сликата на внатрешното термичко јадро НА ФЛИР Бозон и светлиот дисплеј со висока дефиниција создаваат одлична јасност на сликата и обезбедуваат подобро откривање и класификација, дење или ноќе Производ 1 : ПРАКТИЧНО РАБОТЕЊЕ БЕЗ РАЦЕ : за работа без раце, Прекршување ПТК136 има повеќе мини-железнички монтажни точки дизајнирани да овозможат широк спектар на држачи за глава, држачи за кациги и да инсталираат дополнителна опрема. Производ 1 : СУПЕРИОРНА ВРЕДНОСТ : операции На Документи со снимање видео и снимање слики. Изберете од повеќе палети до совршено гледање во различни ситуации. Подобрете ја свесноста за ситуацијата со дигитален компас/инклинометар. Производ 1 : ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА : До 1.000 слики и 2,5 часа видео на внатрешна меморија. Производ 2 : батерии со Високи перформанси, оптимизирани за употреба со голем одвод во фенери. Производ 2 : 10-годишен рок на траење. Производ 2 : Широка толеранција на температура. Производ 2 : вградена заштита од топлина и дефект (краток спој). ИСКЛУЧИТЕЛНА ВИЗИЈА : напредната обработка на сликата на внатрешното термичко јадро НА ФЛИР Бозон и светлиот дисплеј со висока дефиниција создаваат одлична јасност на сликата и обезбедуваат подобро откривање и класификација, дење или ноќе. Изграден за строгостите на спроведувањето на законот, Прекршувањето НА ФЛЕР ПТК136 ја забележува топлината на осомничените и предметите во целосна темнина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Божиќни налепници за уметност на ноктите декорации Зимски украси за нокти за вода, трансфер на вода снегулка снежна волнена капа нараквици

DEN 95.84

[Количина] ќе добиете 12 листови (во еден голем лист) различни дизајни на налепници за нокти на Божиќ, мож�

Зеродоко отпад за корпа за отпадоци ратан, зачудувачки ратан отпадот за отпадоци со отпадоци со капакот Рармхаус, контејнер за ѓубре за кујна

DEN 2.00

Волчената корпа за ѓубре изгледа рустикално и природно по изглед, и практично, и може да се постојано, до

Доналд Трамп и Барак Обама тоалетна хартија, сет од 6 ролни - прилично необични новини - Смешна новина во политиката на САД, Подарок, бел

DEN 2.67

Го фрли Трамп? Нобама? Без оглед каде стоите, овој сет на тоалетна хартија навистина ќе даде изјава за то

USB загреана шал, загреана шамија за загревање на шал Електрична топла шал, потопла USB -контрола на температурата на вратот, загреана

DEN 239.84

Да се ​​загрееме во ладна зима : Загреаната шал е специјално дизајнирана да ви го завитка вратот, да го �

Меур Машина со 3 Led Светла Далечински Управувач, 8000+ Меурчиња Во Минута За Деца Роденден Затворен Отворено, Операција Предводена Од

DEN 438.40

ЗАБЕЛЕШКА : НЕ ДОАЃА СО БАТЕРИЈАТА, ВЕ МОЛИМЕ КУПЕТЕ ЈА ОДДЕЛНО €8000+ ШАРЕНИ МЕУРЧИЊА .Контрола НА LED Свет�

Aexit 6mm Внатрешни електрични тестери DIA 5mm должина од слонова коска од пластични простори за миење садови за миење садови за миење садови

DEN 268.96

Име на производот : пластичен растојание; внатрешен DIA : 6mm / 0 Надворешна диа : 9мм / 0,35"; висина : 5мм / 0,2 " Мат�

Кленплус 3 парчиња. Череп И Вкрстени Коски Цртан Филм Лепенка Везена Апликација Занает Рачно Изработено Бебе Девојче Женска Облека Сам Додаток

DEN 143.84

Големина : 2,5 / 8Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

Греење подлога за олеснување на болката во грбот и грчеви, [12 x 24] Голема електрична подлога за топлина за вратот и рамената ултра-мека

DEN 1174.40

Големина на подлогата : 30 "*16"*0,4 "и 24"*12 "*0 Напон : AC 100120 Волт Фреквенција : 50 / 60 Hz Материјал : Фланел и полиест

Igsticker Декласирање на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници за тело кожи Универзална покривка

DEN 3.33

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.