• Новак
240 Парчиња Патриотски Дрвени Монистра Денот На Независноста Дрвени Монистра 4 јули Занаетчиска Мушка Со Дупки Знаме На САД Црвено Бело Сино Украсни Мониста Од Меур?

240 Парчиња Патриотски Дрвени Монистра Денот На Независноста Дрвени Монистра 4 јули Занаетчиска Мушка Со Дупки Знаме На САД Црвено Бело Сино

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Сет за патриотски Монистра : овој сет за патриотски занаети од 4 јули се состои од 240 парчиња црвени сини бели дрвени монистра, вклучувајќи 16 различни дизајни, доволна количина за вашите потреби ЗА изработка НА накит Декорации на 4 јули : овие дрвени занаетчиски монистра се дизајнирани во ѕвездени и тркалезни форми и печатени со класични бои на 4 јули, имено сина, бела и црвена, која е богата со патриотски елементи, како што се ѕвезда и ленти, капи, огномет, овие елементи изразуваат патриотско чувство За Америка. Материјал од природно Дрво : овие украси од патриотска ѕвезда и ленти од 4 јули се изработени од природни дрвени материјали.Тие се мазни по површина и убаво полирани без бруси, лесни и едноставни за навој. Дијаметарот е 16мм/0,63 инчи,дупката за отворање е околу 4мм/0,16 инчи. Широка Примена : декоративните мониста на фармата можат да создадат одличен додаток На Денот На Независноста, Денот На Споменот, Денот на Ветераните, Денот на Трудот, огномет, паради на 4 јули, патриотска свадба или забава со знаме. Закачувањето на Елката е исто така добар избор. Мир И Слобода : дрвените монистра симболизираат мир и вера, што ќе ги задоволи вашите различни потреби ЗА декор за дома И канцеларија, можете да ги додадете на вашите вазни, светилки, маси, книги итн .Дизајнот на овие монистра пренесува слобода и храброст, кои можат да се користат како нежен и значаен подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 Пакет Кристално Блинг Држач За Чаши За Автомобил Вметнете Подлоги 2.75 Силиконски Анти Лизгачки Светкави Дијамантски Авто Подлоги Поставени

DEN 125.60

2,75 инчи во дијаметар, дебели 0,2 инчи Универзално совршено се вклопува за повеќето држачи за чаши за авто�

VXB Бренд Јапонија MJC-55CS-ebl 16mm до 19mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 19mm Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот

DEN 6392.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 19мм Должина На Спојување : 78 Спојување �

Кабилок Преносливо Шише Со Вода Преносно Шише Со Вода 2 парчиња Празно Шише Со Вино Мало Шише Со Тиква Шише Со Повеќекратна Употреба Природна

DEN 190.24

Винската тиква е изработена од врвен материјал, што е практично за долготрајна употреба Процесот на фин

ДУБАО Нерѓосувачки Челик Телескопски Врата Затворач Сребрена Пролет Натоварен Чекор-На Вратата Држач Вратата Запира За Домаќинство Хардвер

DEN 1089.60

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, многу издржлив и не ' рѓа Одличен дизајн, со фрлање клип со

иневгого Рози Черепи Тоалетна Торба за жени мажи со Прегради И Кука Водоотпорна Козметика Торба За Шминка Организатор За Патување

DEN 303.84

€Голем капацитет јасни ремени за преграда со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината ●Повеќе�

Унигул Коцка Мраз Коцка Коцки За Замрзнувач, 2.5 Мраз Топката Творецот Мувла, 2 пакет Круг Мраз Коцка Мувла, Виски Мраз Мувла Со Капак,

DEN 367.84

Лесен За Пополнување И Доказ за Истекување Без Напор Ослободување &Бавно Топење Висококвалитетен Матер

4 Пакувајте Клешти За Накит Клешти За Изработка На Накит Комплет Алатки Со Клешти За Нос Со Игла/Клешти За Нос Со Синџир, Тркалезни Клешти

DEN 159.68

Клештите за изработка на накит прават одлична работа при сечење жица, завиткување жица, исправување, об�

БАИВЕР Поп-Чанта За Девојчиња, Подароци За Денот На Вљубените За Деца Назад Во Училишен Прибор Фиџет Играчки Голема Поп-Торба, Фиџети

DEN 92.32

затворање на патент Избришете Со Сува Крпа ●Нов Уникатен Прибор За Враќање Во Училиште● : Нашата попто�

Gercy LED Компактно Огледало Со Светло, Мини Преносливо Џебно Огледало За Чанта, 3 Огледало За Патување Осветлено Во Боја за Зголемување од

DEN 1.33

1x нормален поглед ви дава слика без изобличување на целото лице Зголемувањето ОД 2 X нема да ја наруши сл�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.