• Новак
Alvinwin 3 PCS Смешен студентски возач магнет за автомобили, нов за, рефлексивни слатки налепници, знаци на браник на возила, ве молиме бидете безбедносни додатоци за пре?

Alvinwin 3 PCS Смешен студентски возач магнет за автомобили, нов за, рефлексивни слатки налепници, знаци на браник на возила, ве

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Рефлективен магнет : „Ве молиме, бидете трпеливи магнет за возач на студент“ е направен од рефлективен материјал и висококвалитетни водоотпорни и отпорни на топлина материјали, што може да ја зголеми количината на светлина што ја рефлектира знакот И проверете дали знаците за безбедност на возилото го прават вашиот автомобил јасно видлив за другите возачи дури и во текот на ноќта, во магла и дожд. Ова е многу видливо, доволно големо за да се прочита на далечина, и одлична налепница за автомобил што привлекува внимание за нови возачи. Повторно користење и отстранлив : Различни од налепниците на винил браник, нашите производи користат магнетна адсорпција во металниот дел од телото на автомобилот, што нема да ви го скрши автомобилот. Покрај тоа, можете лесно да го пренесете во друг автомобил кога е потребно. Безбедност и мир на умот за нови возачи. Совршено како подарок за нови возачи. Уникатно и симпатично : ќе добиете 3 пакувања магнети со слатки кучиња. Смешни знаци на налепници на автомобили ќе бидат прикажани на хумористичен начин да ги натерате другите да сфатат дека учите да возите и тие ќе ви дадат повеќе простор и почит, намалувајќи ја веројатноста за вознемирувачки рогови, додека ја контролираат нивната брзина за да спречите несреќи. Симпатичниот цртан филм го прави автомобилот помалку од цел за бес на патот, додека учтиво го идентификува нашиот возач на обука. Подобрете ја безбедноста : Пакетот содржи 3 парчиња магнетни налепници на студентски возач, кои доаѓаат во 3 различни кучиња, така што ќе можете да ги залепите од обете страни на автомобилот и задниот дел од автомобилот, осигурувајќи дека другите возачи можат да ве забележат од кој било агол . Топол подарок : Можете да ги користите овие налепници на студентски возачи како подарок за вашето семејство, пријатели, колеги или какви било почетници кои штотуку добиле возачка дозвола, што ќе ги обезбеди нив и безбедноста на нивното возило. Ориентирани со услуги : Ние сме посветени на обезбедување на најквалитетни нови налепници за возачи на автомобили на нашите клиенти. Ако сте на кој било начин незадоволни од нашиот магнет за студентски возач, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Рефлективен магнет : „Ве молиме, бидете трпеливи магнет за возач на студент“ е направен од рефлективен материјал и висококвалитетни водоотпорни и отпорни на топлина материјали, што може да ја зголеми количината на светлина што ја рефлектира знакот. И проверете дали знаците за безбедност на возилото го прават вашиот автомобил јасно видлив за другите возачи дури и во текот на ноќта, во магла и дожд. Ова е многу видливо, доволно големо за да се прочита на далечина, и одлична налепница за автомобил што привлекува внимание за нови возачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Favomoto 250 парчиња најлонски рамни четки за мешање четки за масло за сликање костуми за деца фино боја четка деца четки за бојадисување цртање

DEN 1.00

Додатоци за сликање на нафта безбедни за едукативна употреба Сликањето може да ја култивира имагинациј

Shredder ylhxypp со тркала-6-лист со висока безбедност на микро-кут хартија за канцеларија и домашна употреба, со голем транспарентен прозорец

DEN 2.00

6 Компактен кроспресечен парчиња за безбедно отстранување на банкарски извештаи, сметки за комунални у�

Кабел за полнење UOGW за Arlo Pro3 и Arlo Ultra, магнетски конектор, адаптер за напојување и кабел за напојување, употреба на вода за вода- 25ft/7,5m

DEN 463.84

✔ Поправете живот лесно : Адаптерот за напојување и адаптерот за напојување може да се наполни за Arlo Camera

Амбесон Алиса Во Земјата На Чудата Калај Кутија, Алис Читање Книга Мачка Шарени Светот Среќа Љубов Карактер Слика, Пренослив Правоаголник

DEN 0.33

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Молив случај со жолто цвеќе, слатко кучиња за кучиња за деца, Организатор на кутии за торбички од канцелариски училишта, преносна торба

DEN 1.67

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

WPYYI само-чистење и стискајте мулти-намена се-во-еден 360 степени ротирачки рамен под подлога за крпа за микрофибер, микрофибер, подлога за крпа

DEN 4387.84

Задебелена корална руно четка, чиста еднаш, брзо апсорбира вода, оставајќи никаква трага, вкупно 3 крпа з

Музички инструменти предмети шише со топла вода 1000 мл симпатична мека вода-вбризгување торба за топло за топли рачни нозе подароци

DEN 268.64

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Торбата со топла вода е изработена од кратки кадифони �

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка од 5 инчи 125 мм тркалезен диск за пескарење, 60-10000 Влатен и сув шкурка диск, ставајќи шкурка, силиконски карбид

DEN 654.72

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.