• Новак
Хофман/nVent - PRA1920TP - HOFFMAN PRA1920TP 19 Инчен Агол На Решетката Со Прислушувана Дупка; 73.520 Инчи Висина, 12 Мерач Челик, Позлатени

Хофман/nVent - PRA1920TP - HOFFMAN PRA1920TP 19 Инчен Агол На Решетката Со Прислушувана Дупка; 73.520 Инчи Висина, 12 Мерач Челик, Позлатени

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Хофман ПРА1920ТП Агли На Решетката, 19 , Одговара на 2000мм, Челик/цинк 19-ин Хофман ПРА1920ТП Агли На Решетката, 19 , Одговара на 2000мм, Челик/цинк 19-ин. Аглите на Решетката во форма на буквата у се достапни во дизајни со квадратни дупки и прислушувани дупки. Прислушуваните Агли на Решетката се челик обложен со 12 мерачи со 10-32 прислушувани дупки. Аглите на Решетката со квадратни Дупки се челик обложен со 14 мерачи дизајниран да прифаќа метрички или англиски ореви во кафез. Аглите на решетката се фиксираат директно во рамка за куќиште широка 600 мм. На планината 19-во. Агли на решетката во рамки широки 700 или 800 мм, користете загради за намалување на рамката. Спецификација На производот Контрола На Апликацијата И Дискови Бренд n Vent Хофман Каталог Опис 19-во. Агли на решетката, одговара на 2000мм, Челик 00783510649906 Висина 5.0000 Висина Единица Во Статус На Ставка Должина 86.2500 ДОЛЖИНА UOM Во Материјал Челик Mfr. # PRA1920 TP Бродови Товарни Без Бродови Земјата. Подобни за забрзана испорака Да Големина одговара 2000мм Под-Бренд Пролин Тип Решетката И Мрежа/Железнички Систем Ширина 5.7500 ШИРИНА UOM ВО.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кеси И Ролни За Складирање ножеви, Восочени Платнени Готвачи Држач За Носач На Ножеви, Ножеви За Готвење И Торба За Завиткување Прибор, 7 Џебови

DEN 1.67

●Издржлив Материјал ● Торбата За ролна Со Нож На Готвачот е изработена од густо восочено платно, водоо�

Елгато Ладен Чевел-Прилагодлив монтирање на конец со нишки од девет инчи за Светла, Блиц Надвор Од Камерата, Микрофони, Компатибилен

DEN 399.84

Целосно Прилагодлив : навалување од 180 степени и вртење од 360 степени Супер Разноврсна : Прикачете светло

Инхомер Мачка Шема Големи Перење Попречува Водоотпорен Склопувачки Облека Попречува Кошница За Облека Играчка Организатор, Дома Декор

DEN 3.33

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Полици со лебдечки wallидови на Ваиз, полици за монтирани wallидови, полици од рустикално дрво за спална соба, бања, дневна соба, кујна,

DEN 3624.00

Магично ослободете го вашиот дом од неред! Благодарение на магијата на „лебдењето“, дозволено е да пос�

Маица за рак на дојка жени розова рак на дојка лента Туника на врвови кратки ракави симпатична вратоврска боја изветвена есенска

DEN 0.33

Dones Договори за Ден на денот денес 2022 година, купете 1 Заштедете по 10 % на секоја од нив; Купете 2 Заштедет�

240l Пречка За Перење Алишта, Голем Сортирач На Корпи За Складирање Ќебе 3 Дел Организатор На Торби За Валкана Облека, 16 X 30 X 35 Инчни Тешки

DEN 2.33

5 Хоризонталните Шипки Ја Прават Рамката Постабилна : јуеланската пречка за перење со железен метален л�

Одмор Перница, 3 Бои Ноктите Уметност Маса Рака &засилувач; Нога Перница Мека Стп Рака Одмор Салон Маникир Нокти Нега Перница, Водоотпорен

DEN 2.33

Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетно стп, со одлична мекост и ефект на амортиз�

4 Квадрати За Позиционирање, Стегач Со Прав Агол, Стегач За Агол Од 90 Степени, Алатка За Обработка На Дрво Л-Тип Аголна Стегач За Рамки За Слики,

DEN 1.33

Професионални Алатки За Обработка На Дрво : Дизајнирани да бидат прицврстени на кутии, рамки за слики, к�

Виагасафамидо 6 парчиња Столарски Молив Пополнува 2,8 мм Механичка Конструкција Замени Со Моливи HB Алатка За Пишување Со Обележување На Моливи

DEN 115.36

6 парчиња во Пакување : вкупно има 6 парчиња столарски молив, а големото количество во голема мера ќе ја п�

Карапро Рачно Изработени Подлоги За Поставување, Текстурирани Подлоги за Маса За Кујна и Трпезарија, Дебели Душеци За Маса Отпорни на Топлина.

DEN 448.00

Повеќенаменски : може да се користи внатрешен и надворешен,совршен за кујна,трпезариска масаОдлично за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.