• Новак
CHIBERY 10 PACK 1/2 ОБВРСКИ 4Д меки блиски скриени шарки за вратата на рамката за лице, прилагодлива брзина на затворање, само близу сатен никел, 105 ° Отворен агол сокриени ша

CHIBERY 10 PACK 1/2 ОБВРСКИ 4Д меки блиски скриени шарки за вратата на рамката за лице, прилагодлива брзина на затворање, само близу сатен

Вреднување на стоката:
DEN 1376.00

Пристапност
Во достапна форма

Дупчка дупка од 1/2 "(12,7 мм) длабока за чаша за шарки со употреба на 1-2/5" (35мм) здодевен бит Забелешка : Не вежбајте низ вратата. Вежба 1/16 (1,5мм) пилотски дупки за шарката. Вметнете ја шарката во вратата и прицврстете ја со рамни завртки за дрво од глава. Отворете ја шарката за целосно продолжување. Поврзете ја вратата на страничниот панел како што е прикажано со постот на завртките. Прилагодете го нагоре и надолу со завртка А (+/- 2мм). Прилагодете го лево и десно со завртката Б (+/- 2мм). Наместете ги предните и задните со завртката C (+/- 3mm). Се разбира, можете да ја прилагодите и брзината на затворање на вратата според вашите потреби, и ќе стапи на сила откако ќе ја затворите вратата еднаш кога ќе се забрзате. Големина : 1/2 инчен преклоп, преклоп од 3/4 инчи, преклоп од 1-1/4 инчи. Агол на отворање : 105 °. Дијаметар на чаша за шарки : 35мм (1-2/5 "). Длабочина на чашата за шарки : 11,6мм (9/25"). Растојание на дупката за завртки : 45мм (1-4/5 "). Растојание за дупчење на вратата (К) : 3-6мм. Опсег на дебелина на вратата : 14-26мм. Спецификација за инсталација : Дијаметарот на чашата е 35мм; длабочината на чашата е 11,5мм, завртка Растојанието на дупките е 45мм; аголот на отворање е 105 степени, погоден за повеќето стилови на вратите на кабинетот. Секоја шарка на кабинетот доаѓа со 2 лесни затегнати и 3 дрвени завртки за само-приложување за да се обезбеди совршено вклопување. Мека блиска шарка на кабинетот : Секоја преклопна кабинет сокриен кабинет Шарката вклучува вграден амортизер на ПОМ, намалената брзина на затворање спречува звуци од кујната и го продолжува животот на вратите, орманите и шарките. Покрај тоа, тој исто така поддржува и мал мек близок агол ★, што може подобро да ви го заштити прстот. 4 D Прилагодлива надградба : 4Д шарки можат да ја прилагодат вратата на кабинетот само со вртење на шрафцигер (вертикална, хоризонтална, длабочина, брзина на затворање), што ќе се осигура дека вашите нови нарачани врати од кабинетот не се караат, се усогласуваат правилно и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат и ќе се отворат Непречено затворете; брзината на затворање може да се прилагоди по волја во рок од 0-7. Ормани, книги за книги, вински ормани и други врски со луксузни врати. Купете со доверба : Шарки за шипки се во согласност со стандардите и сертификатите на ISO9001, ISO14001, BHMA, KCMA и SGS. Производот може да издржи повеќе од 100,000 пати отворање и затворање и повеќе од 48 часа тест за спреј со сол. Ако наидете на какви било проблеми во процесот на употреба, слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме најинтимна услуга. Спецификација за инсталација : Дијаметарот на чашата е 35мм; Длабочината на чашата е 11,5 мм, растојанието за дупки за завртки е 45мм; Аголот на отворање е 105 степени, погоден за повеќето стилови на вратата на кабинетот. Секоја шарка на кабинетот доаѓа со 2 лесни затегнувања и 3 дрвени завртки за само-прислушување за да се обезбеди совршено вклопување. Мека блиска шарка на кабинетот : Секоја скриена шарка на кабинетот вклучува вграден амортизер на ПОМ, намалената брзина на затворање спречува звуци од кујната и го продолжува животот на вратите, орманите и шарките. Покрај тоа, исто така поддржува и мал мек близок агол ★, кој може подобро да го заштити прстот. 4 D Прилагодлива надградба : 4Д шарки можат да ја прилагодат вратата на кабинетот само со вртење на шрафцигер (вертикална, хоризонтална, длабочина, брзина на затворање), што ќе се осигура дека вашите нови нарачани врати од кабинетот не се караат, се усогласуваат правилно и ќе се отворат и ќе се отворат и непречено затворете; Брзината на затворање може да се прилагоди по своја волја во рок од 0-7.

Главните карактеристики

Cup diameter is 35mm; Cup depth is 11.5mm, Screw holes distance is 45mm; Opening angle is 105 degrees, suitable for most cabinet door styles. Each cabinet hinge comes with 2 easy-on dowels and 3 self-tapping wooden screws to ensure a perfect fit. :

Избор на клиент

Копчиња На Кабинетот QYJIAJUG, Копче За Метална Фиока Од 25 Пакувања 1-1/5 Инчен Кујнски Ормар Влече Свиткани Рачки На Кабинетот со 2 Големини

DEN 542.08

Должината на кратката завртка е 1" Должината на долгата завртка е 1,77" [ПРЕКРАСЕН ИЗГЛЕД] со површина во об

Коаиус Шарки Мали 1 парчиња 58 * 34мм Железо-Базирани Железо Паричник Клуч Заклучување Антички Кутија Заклучување Стари Дрвени Кутија

DEN 734.40

Тие се многу силни, но не можат да се прилагодат откако ќе се наместат Многу погоден за стари дрвени кути

Производи за начин на живот на Мускока, нафта нафтано/бронзена рустикална фарма, влечете го кабинетот и хардверскиот комплет за фиоки

DEN 559.84

Конструиран од висококвалитетен материјал за трајна издржливост Координира со другите наши рустикалн�

Ganfanren 10 парчиња мини пеперутка шарки накит подарок вино кутија дрво кукла кукла врата врата кабинет за накит кутија DIY поправка 20x17mm

DEN 880.64

Овие минијатурни шарки се многу погодни за поправка на кутии за накит, правење модели, кутии за складира

Сојузнички Месинг ВП-1-16-Гал-ИРВ Вејверли Место Колекција 16 Инчен Цврст IPE Железо Дрво Галерија Железнички Дрво Полица, Сатен Хром

DEN 3664.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

DOITOOL Rv Додатоци 4PCS 90 Степен самозаклучување Шарки за Маса Нозе самозаклучување Преклопна Шарка 90 Степен Самозаклучување Држач За Шарки

DEN 2.67

ШАРКИ ЗА ПРЕКЛОПУВАЊЕ НА НОЗЕТЕ : Изработени од челик и карактеризирани , висока цврстина и ДРЖАЧИ ЗА НО�

Пренослива Безбедносна Брава На Вратата За Патници, Брави За Брави За Брави За Домашни Врати За Спални Соби, Брави За Хотелски Врати Стан

DEN 2.33

●Безбедност и Приватност : оваа пренослива брава на вратата ви обезбедува дополнителна безбедност и пр

4 ПАРЧИЊА Шарки Од Нерѓосувачки Челик,Кујнска Мека Шарка Со Блиска Врата,Амортизер За Мебел,Тампон За Кабинет Поблизок Хардвер За

DEN 3.33

Боја : 4 ПАРЧИЊА Вметнете вградување Пакетот Вклучува : 4 Х Шарка со соодветни завртки Дебелина на страни�

4 пакувања Копчиња за фиоки за фустани 3,6 инчи кабинети Повлечете ги рачки за фиоки за декоративен хардвер за плакарот за гардероба

DEN 3.33

Севкупна должина : 3,6 инчи; Ширина : 1,2 инчи; Дебелина : 0,2 инчи; База : 2,9x0 Материјал : Кристално стакло површ

Пол за складирање на тоалетна хартија, бела водоотпорна мултифункционална запечатена дизајн, држач за тоалети за хартија, алуминиум за бања

DEN 0.67

Премиум материјал : држачот на тоалетна хартија е изработен од висококвалитетен простор за алуминиум и

4 Парчиња Фиока Копчиња Повлечете Рачка Transpономски Мебел Транспарентен Кабинет Рачка За Кујна Гардероба Шкаф Гардероба, Цитрус Овошје Жолт

DEN 191.84

Големина : Копче1, 37х1, 10х0, 66 инчи; Завртка0,31€1,1 / 0, 31х1, 37 инчи Завртката е погодна за дебелината на одборот

WSZJJ Држач За Хартија Водоотпорен Ѕид Држач За Тоалетна Хартија Полица Креативен Послужавник Кутија За Складирање Хартиена Цевка За Бања Кујна

DEN 0.33

Материјал : Пластика Тип : Држачи За Хартија Применлива површина : Чисти, суви и мазни ѕидни површини, как

Jinyawei ефтино јаже 10м природен јута бурлап лента коноп јаже жици гроздобер свадбена декорација забава DIY занаети цветни кутии кутии за пакување

DEN 0.33

Лесно за употреба на калем, канап нема да биде заплеткана едни со други, можете да ја намалите секоја дол

Ступел Индустрии Исплакнете Го Вистински Добар Хумор За Тоалетна Хартија Во Бањата, Дизајниран Од Натали Карпентиери Црна Врамена

DEN 1.33

Димензии : 11 х 1 Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекрасни уметн�

Црна цинк легура модерна бања за вртење на палто за пешкири за крпи куки три степени облечена кука кука монтирани додатоци за бања? 2

DEN 288.00

Конструкција на цврсти метали, силен капацитет за обезбедување на квалитет Дизајн на современ изглед н�

4 пакувања на копчињата за кабинети лубеници за фиоки за фиоки на тркалезни стаклени копчиња, облекуваат хардверски шкафски рачки за гардероба

DEN 2.67

Големина и материјал : Кристално стакло тркалезни копчиња, секое копче има стандарден дијаметар од 1,37х16

Н/Шарка За Маса Преклопна Маса Шарка Тркалезни Рабови 180 Степени Преклопни Шарки За Шкаф Мебел Кујна Спална Соба Кабинет Хардвер 4 Парчиња

DEN 1.33

: Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина Кружен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.