• Новак
Канцелариски Стол, Лежечки Стол За Биро Со Висок Грб, Homeономски Стол За Домашна Мрежа,Навалување И Заклучување, Столче За Задачи За Вртење На Компјутер Со Лумбална ?

Канцелариски Стол, Лежечки Стол За Биро Со Висок Грб, Homeономски Стол За Домашна Мрежа,Навалување И Заклучување, Столче За Задачи За Вртење

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Функција за навалување и Заклучување-потпирачот за грб може да се навали наназад, а опсегот на навалување е од 90 до 135 степени Плус, можете да се потпрете и да ја заклучите таа позиција под кој било агол во тој опсег, што помага да се ослободите од стресот на мускулите на долниот дел на грбот и да ја опуштите лумбалната област, овозможувајќи ви да се опуштите од тешка работа. Прилагодлив Потпирач За Глава И Потпирач за Нозе Што може да се Повлече - Потпирач за Глава со прилагодлива висина и агол, лесен за прилагодување за да се задоволат различните потреби. Мекиот потпирач за нозе што се повлекува седи веднаш под седиштето, што ја зголемува целокупната удобност на chair.It совршен е за канцеларија, спална соба, работна соба, конференциска сала, просторија за прием и соба за игри. Ergономска Лумбална Поддршка-мрежестиот потпирач за грб, изработен од порозен материјал, ви нуди чувство на дишење. Цврстата рамка на потпирачот за грб ја поддржува природната кривина на ' рбетот, овозможувајќи ви да одржувате добро седечко држење. Покрај тоа, меката лумбална потпорна перница го ублажува притисокот врз долниот дел на грбот, што ви носи крајна удобност. Удобно Седиште И Потпирачи За Раце - перницата на седиштето е изработена од висококвалитетна пена и ткаенина. Тој е цврст, но доволно мек за да спречи прекумерен стрес поставен на карлицата и доволно удобен за да го поддржи вашето седење подолг временски период.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Столче за складирање на столица WODMB може да седи клупа за кожни чевли со капаци со капаче за складирање на играчки столче софа столче

DEN 6394.56

Уникатен дизајн, занимање со мал простор, флексибилна и разноврсна употреба не само како ниска столица �

Куанјуо Цврста Голема Овална Сребрена Целосно Метална Рачка За Навалување 4-3/8 од 2-5/8 Одговара На Brли И Други Брендови На Производители,

DEN 3.00

Оваа универзална рачка за замена се наоѓа во повеќето големи брендови на лежалки, вклучително и лежалки

DocSafe Складирање Отоманската Со Заклучување, Огноотпорни Виткање Отоманската Нога Одмор Столче За Складирање Градите Со Складирање Безбедно

DEN 591.84

3 слоевит нечешање силиконски обложени фиберглас кој стои на температурата до 2000 година ТОА е донесен О�

Крајна Маса Со Станица за Полнење, Тесна Странична Маса Со Превртување На Врвот Со Полица за Складирање, Ноќна Маса За Мали Простори, Масички

DEN 2.67

Спрингсун крај маси е изграден со ' рѓа доказ квадратни челични цевки рамка и избрани иверица Со добра м�

Маханкрис Слаби Конзола Маса Со Приклучоци За Напојување, 63 Тесен Троседот Маса, Зад Каучот Маса Со Станица За Полнење, Троседот Ходникот

DEN 1119.84

Троседна Маса Со Лента За Напојување : масата на конзолата доаѓа со вградени 2 приклучоци, 2 USB порти и каб

Најдобрите Домашни Кеси За Складирање ДВД Држат 80 Вкупно Филмови Или Видео Игри, Блу-реј, | Удобен Случај За Патување За Медиуми | Редење,

DEN 287.20

Практично Складирање овој висококвалитетен комплет кутии за складирање ДВД СО 2 парчиња ви овозможува

Нихоме 3-Ниво Метал Над-Тоалет Бања Организатор Со Куки, Ѕид Монтирани Простор Заштеда На Дизајн, Не-Вежба Инсталација, Лесно Собрание-Црна

DEN 335.84

Атом Тек е професионален производител на производи за домаќинство, имаме професионален тим за истражув

Џефани Платформа Кревет Рамка Целосна Големина, 14 Инчен Тешки Метални Кревет Рамки, Нема Кутија Пролет Потребни, 3500 фунти Цврст

DEN 1997.76

Кревет рамка € 1 Алатка постави € 1 [Издржлива Метална Конструкција] Со армирани нозе И цврсти челични л�

ВЕЧЕЛО Модерни Крајни Странични Маси, Тркалезна Метална Фиока За Преклопување,Стабилна Ноќна Ноќ За Ужина На Отворено, Мал Простор,

DEN 3.33

Отстранлив послужавник и преклопливи штандови за лесно складирање Приклучна структура на фиоката и шт�

Столче за складирање на ткаенини Ганфанрен, столче што менува столица дневна соба софа уметност складирање столче деца играчки за складирање

DEN 3506.40

Карактеристики : Меморија сунѓер, повеќенаменска столица, силен капацитет на лежиште, исклучителни обр�

КРЕТБЕЛ 4 ПАРЧИЊА Затворачи За Глава, Прилагодлива Алатка За Заштита Од Тресење Рамка За Кревет Со Навој Со Бесплатни Влошки За Мебел,

DEN 0.33

● УЖИВАЈТЕ ВО ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СОН : алатките против тресење на рамката на креветот ја одржуваат глава�

КУЈОКА Тркалезно Складирање Отоманско Со Послужавник, Суета Столче со Складирање За Соба За Шминка Во Дневната Соба, Столче За Одмор За

DEN 2.67

Совршена големина : оваа кадифена столица за комоди има димензии 12,6"д х 12,6" В х 18,1 " Ч и тежи 350 килограми М�

QSSLC 3-Ниво Бар Количка Стакло Кујна Служат Кошничка Со Заклучување Тркала, Рачка, Вино Решетката И Држач За Стакло, Метални Колички

DEN 2879.84

?СЛИВЕР БАР КОЛИЧКА СО СТАКЛЕНА ПОЛИЦА Изработен Од калено стакло врвот и лизгање метална рамка, има по�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.