• Новак
MageGee 75% Механички Игри Тастатура Со Жолт Прекинувач, LED Бела Позадинско Осветлување Тастатура, 87 Копчиња Компактен Tkl Жичен Компјутер Тастатура За Windows Лаптоп Компју

MageGee 75% Механички Игри Тастатура Со Жолт Прекинувач, LED Бела Позадинско Осветлување Тастатура, 87 Копчиња Компактен Tkl Жичен Компјутер

Вреднување на стоката:
DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

[Механички жолт прекинувач] : се карактеризира со тоа што е линеарен и помазен, малиот звук на клучот нема смисла за пасус, помалку триење, помалку бучава, помазна употреба [Класично шармантно бело led позадинско осветлување] : прилагодете повеќе осветлени светлосни ефекти со статични и динамични, поддржува околу 19 видови режими на позадинско осветлување, притиснете Fn+ за да се префрлите, FN+ evzz/ extron контролна осветленост на задното осветлување, FN+ or/ / контрола на брзината на задното осветлување. [ Целосна тастатура против духови] : сите 87 копчиња не се во конфликт, дозволуваат повеќе копчиња да работат истовремено со голема брзина за сигурна врска, имаат 12 мултимедијална тастатура, одлична за гејмер, дактилограф, програмер, писател итн. [Mechanономски механички тастатури] : стилска бела сина каша до 75% распоред, дојдете со дополнителни 16 портокалови капачиња за клучеви, капаче за суспензија без лизгање со двојно вбризгување, дизајн отпорен на прскање, издржлив метален панел доволно за да го заштити од нула, исто така цврст агол на пишување прилагодлив на стапалата. [Широка Компатибилност] : механичките тастатури Mage Gee MK-Star користат USB 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Случај за тешко патување во Калидака VR, носење куќиште за патувања за слушалки за игри Oculus-Quest 2 VR, шок-изобилен водоотпорен водоотпорен

DEN 2.00

【Материјал】 Надворешниот слој изработен од снежно платно, кое има подобро чувство на рака и поубав изг

60% Механичка тастатура за игри и слушалки за глувци и глувци и слушалки за игри, 4 на 1 жичен 68 клучеви LED RGB Back Light Snow за компјутерски

DEN 0.67

4 во 1 гејмерско комбо : Гејминг глушец и тастатура и околу главата за слушалки за игри и мат за глувци, ко�

Механичка тастатура, Копче 104 Копчиња Професионална Ргб Позадинско Осветлување Игри На Среќа Магија Рафинер Механичка Тастатура

DEN 974.72

Идеален Избор : нема конфликт помеѓу копчињата, а целосниот клуч нема влијание Со својата целосна механ�

Игри На Среќа Предводена Подлога За Глувче Подлога За Задно Осветлување Гејмер Голема Компјутерска Подлога За Глувче Подлога За

DEN 244.80

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Безжична ТАСТАТУРА ЗА ИГРИ НА РГБ И Глувче-Тастатура Со Позадинско Осветлување На Глувчето Со Долго Траење На Батеријата,Механичко Чувство

DEN 2.67

●Безжична РГБ ТАСТАТУРА И Глушец На полнење ● безжичната ргб тастатура е изработена од висококвалитет

Глава Монтирани 7.1-Канални Аудио Звучно Изолирани Слушалки За Игри Звучна Изолација и Намалување На Бучавата Слушалки За Музика Жични

DEN 1024.48

Прилагодлив сештонасочен микрофон звуци за подигање со голема чувствителност и го намалува бучавата в�

Патувањето е да се живее географија налепница на мапа на земја за контролор P-S-4 целосен заштитен покрив за покривање на обвивката

DEN 287.84

ПВЦ отстранлив лепило Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна налепница на кожата е израбо�

Jlh Механички тастатура тастатура КАПИ WASD клучеви Насоката Копчиња Нелизгачки Текстура Дизајн клучеви Професионални игри тастатури

DEN 2.33

s Performance игри клучеви Компатибилен со сите видови на цреша прекинувач Цреша тастатура оригиналната виси

Censprin Жичен Глушец, USB Компјутер Глувци, 6 Копчето Жичен Оптички Игри Глувчето, до 4000 DPI, Молчи Клик Designономски Облик Дизајн, Намалување

DEN 255.84

€ ® Издржлив Клик И Микро Прекинувачи За Одделение За Игри ● ова гејмерско глувче го оптимизира копчет�

XJPB Игри Слушалки Компјутер Слушалки Со Микрофон Бучава Поништување 7.1 Опкружувачки Звук Жичен Слушалки&засилувач;RGB Светлина-Игри

DEN 2.00

Околните стерео : XJPB игри слушалки обезбедува 71 опкружувачки звук за подобрување на извонредно игри иск

Слушалки за игри 8bitpizza за Окулус потрага 1 | Висока дефиниција VR игри во уво Аудио | Откажување на бучава | Целосно потопно игри со виртуелна

DEN 271.84

OculQuest 1 Совршен додаток за потрага на Oculза слушалките за вашата генерација 1 Две аудио врски од 3,5 мм...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.