• Новак
СЕЛКРАФТ 6мм Боја Увезена Рамна Одење Коњ Еластична Лента детска Тетратка за Бебиња Маска Еластичен Завој Тенка Еластична Лента-6мм-10м 653

СЕЛКРАФТ 6мм Боја Увезена Рамна Одење Коњ Еластична Лента детска Тетратка за Бебиња Маска Еластичен Завој Тенка Еластична Лента-6мм-10м

Вреднување на стоката:
DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот опсег на еластична деформација, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација ШИРОКА УПОТРЕБА : Нашата еластична лента може да биде широко користена за украсување на домот или ремени, врвки, ленти за коса, деколте, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, ленти за глава, врвки, перики, дневници, капи, чанти, па дури и САМ накит. Еластичните ленти, исто така,можат да бидат широко користени во маски, или ремени, за појаси, деколте или занаети каде и да ви требаат. ДРУГИ АПЛИКАЦИИ : дише, пере, бело еластично јаже е широко користено за шиење маски за лице, ленти за коса, чевли, врвки, чкртаници, ракави,пелени за бебиња, изработка на накит. СОВРШЕН за ШИЕЊЕ : Со ножици можете да ја скратите еластичната лента во должината што ја сакате. Користете го за појаси, деколте или рачно изработени занаети. НИКОГАШ НЕ СЕ РАСПАЃА : Многу фините нишки се плетени со висока густина, никогаш не грижете се за кршење или повторно кршење, најдобар избор на кабел за уши по прифатлива цена. 6мм боја увезена рамна коњска еластична лента за одење детска тетратка за бебиња маска еластичен завој тенка еластична лента€Големина} : ширина 0,6 см цената е 10 метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Везени цветни златни бои во ринстон секстони чипка за чипка за зачеки одлично за DIY деколте Тело -венчаница за венчавки Трамо фустан

DEN 3.00

30x66cm Боја : златна боја Цветна јака извезена чипка јака закрпи за лепенки налепници за закрпи за шиење на

1 торба/15 Постави невидливи мали пластични копчиња за прицврстување на копчињата за шиење на копчето Притиснете го копчето за шиење облека

DEN 79.84

Овие копчиња се изработени од пластика Цврст и издржлив и има долг животен век Тој е невидлив и може лес�

Реткостепен Сет За Лепенки 2 Еез. Црна Мачка Ноќта На Вештерките Железо На Закрпи Ѓавол Мачка Цртан Филм Детска Апликација Везена Шие

DEN 3.33

Големина : 2,7 / 8Х3, 4 / 8 инчи Пакетот ќе биде испратен директно од Тајланд преку Дхл Глобална Пошта или Тајл

Омилениот тим на фановите на рагби на Deokdam 3PCS, лого на кациги и лого на срцето Ironелезо на шиење на везена лепенка за јакни ранец фармерки

DEN 1.33

Материјал : ткаенина Боја : Како што покажува сликата Големина : Како што покажува сликата Висококвалите

Favomoto 20 парчиња симпатична кошарка извезена закрпи железо на шиење на спортски апликации закрпи обична значка за облека фармерки јакна

DEN 188.96

Квалитет : Закрпи за вез во кошарка усвојуваат квалитетно полиестерско влакно со густа текстура, чиста �

3 парчиња Лента Мерка, Мека Мерна Лента За Мерења На Телото 60 Инчи, Игла за Заклучување&засилувач;Повлекување На Копчето, За Мерење На

DEN 2.33

€3 ВО 1 СЕТ НА ЛЕНТА за МЕРЕЊЕ + овој пакет со вредност доаѓа со 1 лента за мерење на телото, 1 мека лента, 1 р

Армиски ветерани закрпи поставени црвени и црни за ветерански моторцикли со моторцикли или задниот дел од јакна 3 компјутер сет на железо на

DEN 1.33

Големината е 12x3 инчи горе, долниот центар на лепенка 10х10 инчи Соединетите Американски Држави, Армијата �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.