• Новак
Тејглен Големи Целосни Кристали Цвет Невеста Свадба Коса Чешел Лента За Глава Луксузни Додатоци За Коса Вкусни Сини Кристали Невестински Странични Чешли За Коса З

Тејглен Големи Целосни Кристали Цвет Невеста Свадба Коса Чешел Лента За Глава Луксузни Додатоци За Коса Вкусни Сини Кристали

Вреднување на стоката:
DEN 443.20

Пристапност
Во достапна форма

Вкусен Голем Целосен Сини Кристали Чешел За Коса Големина : 22 * 12см/8. Материјал : Легура+Кристали+Кристал. Оваа облека за глава е погодна за многу прилики, како што се свадба, забава, Божиќ, фотосесија, Ноќта на Вештерките, крајбрежна плажа, исто така е многу добар избор како подарок. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме навреме, се надевам дека ви се допаѓаат нашите производи, ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јумфлан Широк Чешел За Заби, Чешли За Опашка Од Стаорци Со Широк ЗАБ, Широк Чешел за Отплеткување Заби Со Опашка, Статичен Бесплатен Чешел За

DEN 79.84

Нежно Отплеткување : широкиот чешел за заби нежно ја отплеткува косата без да предизвика кршење или ошт�

Вратоврски За коса Бенд Женски Нараквици За Вратоврска За Коса Држачи За Опашка Додатоци Гумени Ленти За Коса, Чкртаници За Девојки

DEN 0.33

[Супер Удобна Еластична] Супер удобни еластични ленти за женска коса, јажињата за врзување на косата мож

6 Спакувајте Шупливи Листови Алигатор Патка За Коса Клипови За Канџи Метални Шноли За Коса Слајд За Коса Стилски Стегач За Зафат За Жени

DEN 127.36

Едноставен, модерен и издржлив Материјал : изработен од метал Нелизгање : дизајнот На Забите може многу �

Женски Клипови За Коса,Кристална Фиба,Шноли За Коса, Француски Ретро Сладок Бисер Фиба Врвен Клип Елегантен Заден Дел Од Главите Клип Клип

DEN 185.60

ЕЛЕГАНТНИ и ПРАКТИЧНИ : клиповите за Коса помагаат да ја организирате косата и да изгледате пошармантно

Откачен Кадрава Човечка Коса Перики Кратка Чипка Предна Перика За Црни Жени, Т Дел Човечка Коса Боб Чипка Перики 12 инчен Девица Коса Кадрава

DEN 1.33

?®Рачно изработени и Зашиени Со Грижа кадрава човечка коса перики се конструирани со внимателно шиење н

МЕДЕЈЛ Омбре Боб Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Искубена 13х4 HD Транспарентна 4/27 Боја 180% Густина Нагласи Мед Русокоса Боб Перика

DEN 3.00

13х4 Омбре ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса : 13х4 инчи транспарентна швајцарска чипка, многу мека и нев�

Кугуу 2 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Од Пеперутка Златни Бисерни Шноли За Коса Кристално Пеперутка Метал Алигатор Клип За Коса, Подвижни

DEN 1.00

●Пакетот Вклучува Ќе добиете две клипови за коса од пеперутка од различни стилови €Дизајн_ сјајни шнол

Мониста За Плетенка За Коса, 100 Парчиња Шарени Манжетни За Коса Украси Смола Дредови Клипови За Убавина За Коса Петелки Поставени За Додаток

DEN 2.67

ВИСОК КВАЛИТЕТ : клиповите за плетенка за коса се Изработени од висококвалитетен материјал од смола, из�

Џебно преклопено трепкање чешел за коса, виткање чешел за коса за брада, чешел за прекинувач, не'рѓосувачки челик пролетен џебно масло

DEN 207.68

Дизајнот на четката за четкичка на Switch е погоден за операција со една рака и копчето за едноставно преки

Фугади Сино Нагласи Перика Долга Права Чипка Предна Перика Црна И Сина Синтетичка Чипка Предни Перики За Црни Жени Претходно Откинати

DEN 1.33

Меки слични човечки влакна за коса, свила меко допирање, здрав сјај на косата Никогаш не губете исхрана,

XZGDEN Перики Коса Перика Плетенка Лента За Глава Перики Компатибилен Со Црни Жени, Долги Плетенка Перики Со Рачна Лента Во Прилог, Кутија Плетенка

DEN 2.67

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

Големи Лакови За Коса За Жени Црна Свиленкаста Сатенска Коса Барети Клип Лента Џиновски Лак За Коса Преголеми Лизгалки За Коса Метални Клипови

DEN 127.84

ЛАКОВИ ЗА КОСА ЗА ЖЕНИ : големите црни лакови за коса се направени од метален клип и имаат декоративна ме

3 ПАРЧИЊА Алуриум Серум За Раст На Косата, Серум За Раст На Косата Алуриум За Црни Жени, Серум За Раст На Косата Алуриум Убавина, Анти Губење

DEN 1.00

●Серум за Раст на Косата со алуриум Е совршен за луѓе кои треба брзо да растат коса, да имаат проретчена

Црни Кадифени Лак Јазол Мали Странични Удирања Фиба Женска Летна Принцеза Клип За Коса Шамија За Коса Детски Шноли За Коса Без Лизгање Гума за

DEN 275.20

Уникатен Дизајн : Клип За Коса Со Кадифена Машна Металниот Клип Цврсто Ја Фиксира Косата Во Соодветна По

СЛАБИ Бонбони Боја Алигатор Коса Клипови За Стилизирање Секција, Широк Заби И Трајни Фризерски Салон Крокодил Фиба Широк Заби &засилувач;

DEN 2.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Врвни клипови за коса со метална пружина со висока еластичност која трае долго дури и п�

XDG бербер продавница рачно изработен дрвен wallиден часовник бербер фризура за фризерски додаток дрвен бизнис знак за коса салон подарок

DEN 479.84

? 【Висок квалитет】 Нашите wallидни часовници се изработени од природно дрво и пластика, тој е исклучител�

WSLHFEO Памучни Врски За Коса За Жени, 50 Парчиња Беспрекорни Ленти За Коса Без Бразди Еластични Држачи за Опашка За Женски Дебели Додатоци

DEN 176.00

Пакет вредност : 50 памучни врски за коса за жени, црна боја во кутија за да можете да одговарате како што �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.