• Новак
Enermax Liqmax III 360 A-RGB Aio Cpu Течен Ладилник - 360mm Радијатор, 120mm Argb PWM Вентилатор, За Интел LGA1700/AMD AM5, 5 Година Гаранција

Enermax Liqmax III 360 A-RGB Aio Cpu Течен Ладилник - 360mm Радијатор, 120mm Argb PWM Вентилатор, За Интел LGA1700/AMD AM5, 5 Година Гаранција

Вреднување на стоката:
DEN 1919.84

Пристапност
Во достапна форма

Прозрачниот Аурабелт поддржува Синхронизирано осветлување НА АРГБ преку матични плочи со заглавие(и) ОД 3 пински АРГБ (5 V АРГБ) - Вклучува жичен Контролер НА РГБ Дизајнот на воден блок со двојна Комора ја изолира пумпата од топлина за да го продолжи животниот век на ладилникот. Патентираниот Шант-Канал-Технологија (SCT) ја зголемува топлинската спроводливост и ги елиминира сите топлотни бранови. Двојно-Конвексни сечила на вентилаторот создаваат воздушен притисок со сила (макс.98ммх2о) и проток на воздух со голем волумен (макс. Интел/АМД поддршка за приклучок на ПРОЦЕСОРОТ : LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, LGA1155, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1. ВНИМАНИЕ : Скенирајте QR код во кутијата или посетете ја веб-страницата на производителот за најсовремените водичи за инсталација. Liqmax III RGB, адресиран rgb aio cooler За intel и amd процесорските платформи, е дизајниран да се синхронизира СО ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB FUSION, Msi Mystic Light Sync, како рок полихром и RAZER Chroma за прикажување на 16. 8 милиони бои и динамични ефекти на осветлување. Водениот блок со двојна комора има Структура на централниот влез на течноста за ладење (CCI), во комбинација со технологијата на шант-канал (SCT) на ладната плоча, тој е во состојба да ја инјектира течноста за ладење на најжешкото место за да спречи бранови на топлина и да ја скрати патеката на проток на течноста за ладење, што резултира со побрз пренос на топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симфонизирано Заштедете 15% на 3,5 мм Жични Слушалки Со Микрофон-Пупки За Уши Што Изолираат Бучава Со Микрофон И Контрола На Јачината

DEN 760.00

Нашите Рачно Изработени, Сите Природни Жични Слушалки Од Вистинско Дрво ги користат акустичните својст

Wszjj мала пепел канистер за возрасни погребни пепел кутија керамичка запечатена влага-отпорна крема за пепел , мала количина човечка

DEN 1.00

Урната е издржлива и лесна за одржување; Едноставно избришете ја урната со чиста сува крпа За време на о�

Solustre 1pc преносен таблет штанд лаптоп штанд преносен таблет монтирање за биро лаптоп за преклопување на лаптоп лаптоп лаптоп алуминиум

DEN 1273.60

Стенд за ладење на лаптоп : Дизајн на преклопување, нема да заземе многу простор Преносен држач за прекл�

Мини урни за човечки пепел мини кремирање урни миленичиња кремација цилиндар пепел возрасни деца миленичиња погребување керамика

DEN 0.33

❤ Протекција : Погребот 瓮 има спирален метален двојно покритие, безбедно и стабилно складирање на пепе�

50 Пакет Свети Патрикс Ден За Еднократна Употреба Лице_маска За Деца, Дише Лице_маска Со Жица За Нос За Девојчиња Момчиња Празнична

DEN 1540.80

Мек и пријателски за кожата памук Произведено во САД или Увезено Затворање на ушната Јамка ?①ЕДНА ГОЛЕМ

1 парчиња Божиќна торба за подароци кукли торба торба торба торба шеќер закуска торба торба санта снежна мечка Божиќ Божиќни украси

DEN 3.00

Совршена идеја за подароци : Со традиционалистички стил, оваа симпатична торба е совршена за ширење на п

Топлинска Кутија За Ручек Зеродис, Изолирани Контејнери За Ручек Што Се Редат Топла Храна Изолирана Кутија 304 Тркалезна Кутија За Ручек

DEN 224.00

304 Внатрешен Контејнер : Внатрешниот сад користи висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 со третман за п�

н / Златен Невестински Вентилатор Букети Рачно Изработени Цвеќиња Монистра Кинески Метал Тркалезен Рачен Вентилатор Накит Свадбени Додатоци

DEN 112.00

Материјал : свадба цвет свила фанови Боја : слики боја Повод : свадба ,Забава, декорација додатоците за ко

Рамка за регистарски таблички на Deselen Chrome, ексклузивна регистарска табличка со камелеон опфаќа цветни сила, завршна обработка на огледало,

DEN 319.84

2022 Најновиот дизајн на бојата Креативна прекрасна сина боја што се менува кога сонцето или светлината г

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат Со Ајкули Океанот Морето Печати за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

DEN 703.84

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирана Геометриска Боемска Торбичка За Ручек Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа, Пикник, Кампување

DEN 319.68

€Голем Простор Q Димензија : 121 " W, Мала Тежина : само 0 Нашата изолирана торба за ручек има многу простор з

Инхомер Череп Топка Животинска Боја ШЕМА 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Кичвит 4 Инчен Комплет За Чистење Влошки За Чистење Плочки за Чистење Плочки за Дупчење, Вклучува Прицврстување За Вежба, 3 Црвени

DEN 191.20

Цврсто Прицврстени Влошки За чистење сите влошки за чистење се поддржани со слој од ткаенина од руно, т�

Nite ize црна странична хоризонтална екстремно издржлива тешка тешка X-голема кутија за покривање w / издржлив фиксен клип на флексибилни

DEN 3.33

КОМОВИОТ доаѓа со еластични ленти на страни и на дното на торбичката за да се соберат големи паметни тел

Јасна Акрилна Капа Држач За Капа Држач За Држач За Држач За Пиедестал Дисплеј За Перика Тркалезен Држач За Дисплеј Пиедестал Дисплеј

DEN 2.00

5Погоден за повеќе капи : имаме три различни големини за избор, 30 см, 35 см,40 см, совршен е за прикажување на

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.