• Новак
Seagate 1200 400 GB 2,5 Внатрешен SSD SAS - 512 MB тампон - 750 MB/s максимална стапка на пренесување на читање - 500 MB/s Максимален W ST400FM0223

Seagate 1200 400 GB 2,5 Внатрешен SSD SAS - 512 MB тампон - 750 MB/s максимална стапка на пренесување на читање - 500 MB/s Максимален W

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Помага во отстранувањето на тесните грла за складирање и да се затвори јазот помеѓу процесорот и перформансите за пристап до податоци ја обезбедуваат конзистентноста на брзината и перформансите потребна за барање апликации на претпријатијата, дизајнирани да ги намалат времињата на чекање за пристап до податоците под најсложените, оптоварувања со напишувањето на работниот обем на прволигашки први SSD за испорака во волумен со 12 GB/ S SAS, додека се обезбедува највисоко ниво на сигурност и приспособливост обезбедува достапност на податоците за системите за критичко производство со употреба на вишок, патеките за комуникација со неуспех I/O помагаат во подобрување на ROI со искористување на постојните инфраструктури на SAS, дизајнирани од контролорот, дизајнирана од контролор, за да се заштити податоците за заштита на SAS, помага за заштита на податоците Наспроти неочекуваната загуба на електрична енергија и ги штити податоците од неоткриени, ненамерна корупција помага да се обезбеди интегритет на податоците со повеќе слоеви на I/O откривање и корекција на силна безбедност на податоците со само-криптирање (SED) и FIPS SED модели1,2

Главните карактеристики

Избор на клиент

AC216 1pc природно кристално стакло Посакувајќи шише Дома Декорирање, лековити камени розови минерални примероци, среќна декорација на шише за

DEN 2.33

Изгледа одлично во сите прилики Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната т�

Книгата Завршува Смешни Книги За Лама За Полици За Чување Книги Тешки Нелизгачки Стопери За Книги Дрво Декоративна Домашна Канцеларија

DEN 3.33

Структура На Додатоци : * Завршува Книгата (1 Пар Во Пакување) Висококвалитетен Материјал : книгите се нап

ПРСТ ИНСПИРИРА Гранчиња Целиот Ѕид Сликарство Матрица 11, 7х8, 3 инчен Еднократно Цветни Матрици За Ѕидови Цвет Цртање Матрица Растителни Матрици

DEN 60.64

®Гранчиња Со Ѕидна Матрица Од Целиот Ѕид, Ќе добиете 1 парче гранчиња со цветна шема(4 стил) матрица за сл�

Дизајнирајте 35 ти Роденден Јас не сум 35 јас сум 18 Со 17 Години Искуство, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки

DEN 764.80

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Јецери 10 Парчиња Покривка За Маса За Еднократна Употреба Капак За Бела Маса Водоотпорен Капак За Маса За Пикник Пластична Покривка За Маса За

DEN 1.33

Што Можете да Добиете : ќе добиете 10 парчиња хартиени навлаки за маса за правоаголни маси, тие се отпечат

Рачно Изработен Рустикален Ѕиден Часовник НА КОРЕИН Од 12 Инчи Со Дрвени Монистра, Часовник Од Вистинско Дрво, Декор На Ѕиден Часовник

DEN 623.84

Стилски И ФУНКЦИОНАЛЕН : овој ѕиден часовник на фарма го надополнува вашиот постоечки декор на домот на

350 парчиња Природен Чип Камени Монистра Изработка На Накит Смачкани Парчиња Разнобојни Неправилни Карпи Дупчени Скапоцени Камења

DEN 0.33

Материјал : Камени Монистра Големина : Околу 48мм Боја И Видови : 10 видови Пакетот Вклучува : 100гр чип камен

Јогии Голема Торба За Јога Мат | ОРИГИНАЛНАТА Јогиитотепро | Голема Јога Торба Или Носач За Јога Мат Со Страничен Џеб | Одговара На Душеци

DEN 399.84

ОРИГИНАЛОТЈогии е ОРИГИНАЛНИОТ творец на овој стил на јога кеси Јогиитотепро е направен за да ја поедно

Кабилок Дрво Квадратни Дупка Машина Маса Клупа Вежба На Плоштадот Сокол Машина Конверзија Додатоци Гнездо Конвертор со 65-60 Редуктор

DEN 2.67

Мултифункционален дизајн : квадратниот тенонер може да биде за различни операции за обработка на дрво, �

Денот на таткото на Сикохом го чува подарокот за тато, тато, првиот херој на синот, прва loveубов на ќерката, чувар и хартија, роденденски подарок

DEN 127.84

Мерење : 4 "x 4" x 1 "Совршена големина за табела Материјал за квалитет на висина : Овој чувар е изработен од а

Комцелија гел за нокти Полски комплет со 110W U V светлина Професионалец 8 бои Полски Поставете акрилни нокти комплет со сè, вежба за нокти

DEN 2.00

Комплет за полски гел за нокти : Комплет за лак за нокти на ситевоеден вклучува : ламба за нокти од 110 W, 8 б�

Моќ Раскрсница Блок Кутија, М4 Автобус Бар Дистрибуција На Енергија Кутија 6 Начин 300А 12 ДО 48V Рѓа Доказ За Автомобил Камиони Rс Морски Чамци

DEN 1361.60

Перформанси кутијата со автобуска лента е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и метал, силна и отпорна на '

Статуа Со Среден Прст Дрвена Божиќна Декорација На Маса Дедо Мраз Елкс Куќа Свеќник Нордиски Стил Приказ На Прозорец Декорација На Маса

DEN 257.60

Дизајн На Деформација : Основата На Свеќникот Е Изработена Од Прекрасна Боја На Трупецот, А Третманот Со

Aboofan 3 парчиња свадба во форма на свадба во форма на прстен, со украсување свеж флонелета, креативен цилиндричен миризлив цвет, симпатична

DEN 282.72

Кутија за подароци за невестински тушеви Исклучителен и стилски производ кој е изработен од врвен мате�

Чај Котел Ладен Чај Стомна Порцелански Чајник Со Инфузер и Капак, За Чај/Кафе/Млеко/Жени / Канцеларија/Дома/Подарок Херметички Стомна

DEN 1407.84

Донесете елеганција и убавина во вашиот дом, овој занаетчиски дисплеј ќе додаде стил и боја на вашата ра

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.