• Новак
Tirechain.com 35x12.5x15, 35x12.5x15 Onorm Засилени ланци на гуми со дијаманти

Tirechain.com 35x12.5x15, 35x12.5x15 Onorm Засилени ланци на гуми со дијаманти

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Синџирите за дијамантски гуми се среќаваат со стандард за квалитет на австрискиот квалитет V5117 кој трае до 83% подолго Дополнителен тешки 4,5мм дијамантски шема на крос -ланец. Onorm е највисок квалитет стандард на ланци на гуми во светот. Ексклузивен затегнувач на Рејче, вклучува кутија за носење. Цинк позлатен, челик 10 B21 (бор) - последен пат до 83% подолго од јаглеродниот челик. Еден пар ланци на гуми. Еден пар ланци на гуми. Најпопуларен избор за ланци на гуми со лесни камиони. Синџирите за гуми со камиони со дијаманти обезбедуваат непречено возење со помалку вибрации и бучава. Максималното влечење осигурува минимално растојание од сопирачката и лизгање. Врски со шема на Д-врска за продолжен живот и влечење. Тешка должност 4,5 мм крос -ланец. Ексклузивен затегнувач на Ratchet за брза инсталација и отстранување. Доаѓа со патент за складирање. Не се препорачува за надвор од патот, кал, орање, дизел или камиони со тешки работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Компресорот за воздух со целиот врв со комплет за резервоарот 6L, 12V преносен инфлатор и челик резервоар без масло 6-литарски, компресор за

DEN 3519.84

Карактеристики : Максимален притисок 150 psi, проток на воздух 706ft³ / min, со тежина од 16 фунти, шуплива металн�

FDGMY CAR WHIRE WHIRE VALEL STEM CAPS, Универзални капаци на матични докази за автомобили, додатоци за декорација на стилизирање, костум за автомобил,

DEN 111.84

Нашите производи се изработени од високотехнолошка легура и имаат дизајн против корозија за да избегна

N / C Преносен компресор за дигитална гума за воздушна пумпа, лесен за читање на дигитален притисок, заштита од анти-преоптоварување,

DEN 358.40

● Производот има подобри перформанси во сите временски услови; спречи судир, експлозија на гуми и предв

Пумпа за воздух со воздушен бренд со двојна цилиндри со дигитален дисплеј со двојна цилиндри со мултифункционална гума со висок

DEN 497.60

1 Тест притисок на гумата : Вметнете ја млазницата за инфлација во вентилот за гуми за да го прикажете те�

BBGS 2PCS преклопна табла за влечење на автомобили, автоматска итна виткање на гуми за влечење на гуми, патеки за спасување на гуми за спасување,

DEN 0.67

Материјал со висок квалитет : Направен од пластичен полиетилен материјал со висока јачина, производот е

BMX скутер гуми за надувување на пумпа за велосипеди Преносен компресор за воздух со дигитален мерач на притисок Електронски отчукувачки

DEN 1.33

Преносна пумпа за велосипеди Ергономски дизајн, лесен за разбирање со едната рака, удобен и практичен П�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.