• Новак
2 Спакувајте Таблата Со Исечоци Со Силни Магнети Клип, Табли Со Исечоци За Нега Со Држач За Пенкало, А4 Кожна Таблата Со Исечоци За училници, Канцеларии, Ресторани, Ле

2 Спакувајте Таблата Со Исечоци Со Силни Магнети Клип, Табли Со Исечоци За Нега Со Држач За Пенкало, А4 Кожна Таблата Со Исечоци

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

1 Кожните клипборди се строг избор на пвц материјал од фина текстура, нежен и природен, мек и удобен за допир, отпорност на триење, дише и не е лесен за стареење. Интимен дизајн : Еластична јамка за да го одржите вашето пенкало со мастило при рака и капак на таблата со исечоци за држење лабави листови. Пренослив : 2 пакет таблата со исечоци. Лесно е да се постави за да присуствува на состанокот. Едноставно е да влезете во битка и ве прави различни во деловни прилики. Цел на таблата со клипови а4 : мултифункционалната папка со исечоци е применлива за записници за состаноци, кафулиња и белешки за размена.Одлична Идеја За Подарок за медицински сестри, лекари, студенти по медицина, жители или кој било здравствен работник. Големина На Папката Со Клипборд за медицинска сестра : 230мм * 335ММ. Подобрена големина, посоодветна за лекарите или медицинските сестри да ја стават во џеб. Кожна Таблата со Исечоци со мазна површина за пишување, лесна, стандардна големина на буквата и заоблен раб. Оваа таблата со исечоци е супериорна мобилна работна површина за да ја постигнете креацијата. Папки со датотеки, папки со мени Продажниот персонал, финансискиот персонал, високи менаџери и други папки за сортирање датотеки, па дури и како папка со мени за хотелски кафулиња и друг сервисен персонал, се многу погодни. Таблата со исечоци со големина на букви може да одговори на најголемиот дел од побарувачката од различни средини на бизнисот и училиштето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Волт магнетна терапија бакарни прстени за жени со 2 силни магнети олеснување на болката за артритис и заздравување на прстенот за лекување на

DEN 2.33

Материјал : Чист бакар, тешка должност со стилски дизајн на три бои Магнетна терапија : Со 4 силни магнети

Туника на врвови за носење со хеланки со кратки ракави со кратки ракави, градиент на летна маица маица трендовски плус големина на врвови за

DEN 0.67

100% полиестер Големина : Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре sweaters for women leopard sweaters for women

Jjjzs wallидна полица - полици за дрвени полици за полици за домашна маса за домашна работна површина дрвена полица за складирање на решетки

DEN 2.67

★ Материјал : Дрво ★ Големина : 30 * 35 * 17 см ★ Слободно можете да измешате и промените и искористете макси�

Четка ЗА Тоалет ЗА ОДВОД НА АООФ Без Мртви Точки Чистење На Бања За Домаќинство Долга Рачка Силиконска Четка Монтирана На Ѕид Артефакт

DEN 3.00

1 Исцедете ја четката за тоалет, тпр флексибилен материјал, посилна моќ за чистење од традиционалните вл

Lyetny Црвениот &засилувач; Црна Шкотски Карирани Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч

DEN 127.84

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Луксузни Стаклени Контејнери од 1 парче Со Капаци Голем Стаклен Стомна Голем Терариум Бокал За Вода Со Вага Тегла Вода Бокал Котел За Ладна Вода

DEN 155.20

Пластичен Бокал За Вода : овој пластичен сет за стомна за вода е многу лесен Бокал за пијалоци : стомна за

Пзем-015 Тестер На Батерии, Мултифункционален Напон На Струја На Мерачот На Батеријата, Тестер За Импеданса На Енергетски Капацитет

DEN 1456.00

Тестерот за батерии главно се користи за мерење на напонот, струјата на празнење, моќноста на празнење, �

Eufy од Анкер, Робовац Г20, роботска вакуум, динамична навигација, 2500 ПА силна вшмукување, ултра-тесна, апликација, говорна контрола, компатибилен

DEN 0.33

Ефикасно чистење : Со динамична навигација, Robovac G20 методично ги чисти вашите подови за подобро покривањ�

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Пејзаж За Сликање Мастило Во

DEN 1232.00

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

[Ur мелодија] 4-пакувања со преклопни мини пластични корпи, организатор за складирање на домови за полици, трајни доверливи корпи за

DEN 0.67

*% Материјал : Направено од крајна ABS пластика, материјал што ќе одолее на интензивна употреба со текот на

ЗКМЕБ Дигитален Термометар За Внатрешни Работи Електронски Хигрометар За Хигрометар Влажност На Екранот На Инструментот Будилник

DEN 3995.04

Лесно за читање, благодарение На Големиот лцдекран Уживајте во уште неколку слатки соништа благодарени

Hzsanxin Силиконски Случај ЗА TCL Tab10 5G 10.1 инчен 9183g Таблет Мек Држач За Капак Отпорен На Удари Заштитен Држач За Обвивка Против Пукнатини

DEN 255.84

Сосема нов висококвалитетен материјал заштитен капак Заштитете ја таблетата од гребнатини, прашина, ис

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.