• Новак
Јото Универзална Водоотпорна Торбичка Пакет За Сува Торба За Мобилни Телефони Со Проказа 28l Безбедност При Пливање Плови Пливачка Пловичка Плови Со Водоотпорна Вр

Јото Универзална Водоотпорна Торбичка Пакет За Сува Торба За Мобилни Телефони Со Проказа 28l Безбедност При Пливање Плови Пливачка Пловичка

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој Пакет Содржи : една универзална водоотпорна торба за сушење одговара на сите паметни телефони до 7,0" дијагонална големина, Одредени телефони со голем екран треба да ја отстранат заштитната кутија; заедно со ЕДНА пловна пловка со Светли БОИ ОД 28 ЛИТРИ е исклучително забележлива во езерата, океаните и другите отворени води, што го прави пливачот повидлив за спасувачите, чамците, сурферите, џет ски, кајаците, кануата и другите возила со отворена вода 100 стапки Ipx8 Сертифициран водоотпорен; Нуди водоотпорна / снежна / нечистотија заштита за вашиот уред додека ја одржува функционалноста на екранот на допир. Компатибилен со уреди до 101мм х 175мм (јасен прозорец 70мм Х 140мм); Доаѓа со ремен за вратот за практично носење. Складирање На Personal Предмети : Се Одликува со сув простор за складирање кој е одвоен од воздушната комора на надувување, одржувајќи ги личните работи суви како очила за сонце, крема за сончање, мобилен телефон, крпа, паричник, клучеви итн.; Супериорен материјал од најлонска ткаенина обезбедува долготрајна заштита од вода за вашите работи на крајот од пливањето (ве Молиме не ставајте остри предмети во сувата кеса). Безбедно Место за Пловење И Одмор : пловичката за пливање нежно се влече зад вас без да ве повлече назад или да додаде дополнително влечење на вашето пливање; Многу пловност на воздушниот капацитет обезбедува уверување за побезбедно пливање, можете да го фатите плови во случај да грчите или едноставно да ви треба одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Милистен Држач За Тоалетна Хартија Дофат На Кука за Столб: 2 парчиња Прилагодлива Вилушка За Облека Што Може Да Се Повлече Телескопска

DEN 3.33

Стап За Алишта Што Може Да Се Повлече, Претпочитани материјали од алуминиумска легура, добри детали, без

Левтеми 2 Пакувања Дискови За Вежбање Вода Рачна Опрема За Вежбање Со Тежина На Вода Опрема За Вежбање Базен За Возрасни Обука За Отпорност

DEN 2.00

Зајакнување и Прилагодување : нашата опрема за вежбање базен има добра пловност, која може да работи доб

Тривол 21 Роденденски Подароци За Мажи, Гроздобер 2002 Виски Стакло И Камења Смешни 21 Роденденски Подарок За Дечко Сопруг, Брат, Син,

DEN 271.84

●Идеален Подарок За 21ви Роденден Дали барате идеален подарок за 21 роденден? Не гледај понатаму! Овој кл�

Розови пастели магнолија цвеќиња каиш за седишта за седишта за бебиња деца 2 парчиња ленти за седишта за автомобили раменици за перничиња за

DEN 2.67

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

ТКФДЦ 10кг Контејнер За Складирање Ориз Кујнски Организатор За Складирање Дозер За Ориз Запечатен Диспензер За Жито Со Мерење На Капакот

DEN 6624.00

Контејнерот за Складирање Ориз е херметички и осигурува дека житарките се суви, со што се обезбедува св�

Ѕид Виси Торби За Складирање 3 Џебови Памук Платно Ткаенина Ѕид За Складирање Организатор Мултифункционална Врата Плакарот Виси Организатор

DEN 143.68

ГОЛЕМИНА : големината на овие вреќи за складирање на ѕид е 20х60см / 7,8"х 23,6"(Wx H), што е совршено за канцелари�

4-Парче Четка За Вежбање, Четка За Чистење На Електрична Енергија, Четка За Чистење, Универзален комплет За Четка За Чистење Вежба

DEN 0.67

Кога сте подготвени да го замените додатокот за четка за чистење на дупчалката, само извлечете ја нашат�

Нордиска Спална Соба Минималистичка ЛЕД ТАВАНСКА СВЕТИЛКА Близу До Вентилаторска Светилка Бел Тркалезен Вентилатор За Монтирање На

DEN 3.33

●Материјал И Дизајн ● уникатниот дизајн на модерната креативна таванска вентилаторска светлина ви но�

Тим Х Зло Успеа Печатени Партија Корист кеси-памук Врвка затворање-Диплома мамурлак комплет кеси - Мамурлак Се Опорави Комплет Свадба

DEN 2.33

МАТЕРИЈАЛ : Еколошки 100% Природни Памучни Органски кеси Боја : Природна бела торба за влечење, екран отпе�

Низок Профил Исклучете Го Преносот Нафта Ладилник Линија Исклучете Ја Алатката Алуминиумска Легура Виолетова Замена За F250 F350 F450V

DEN 795.20

Висококвалитетни Материјали : овие алатки за исклучување на линијата за гориво се изработени од издржл�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.