• Новак
54.7 Двор Земја Плочка Фолија, Пвц Водоотпорен Самолепливи Подот Пукнатина Линија Налепница, Земјата Агол Декорација Дома Декор Додатоци

54.7 Двор Земја Плочка Фолија, Пвц Водоотпорен Самолепливи Подот Пукнатина Линија Налепница, Земјата Агол Декорација Дома Декор Додатоци

Вреднување на стоката:
DEN 121.44

Пристапност
Во достапна форма

Самолеплива : налепницата за фолија е самолеплива, не е потребен лепак, само излупете го филмот и залепете ја на мазната, рамна и чиста површина, погодна за употреба! Убав Декор : налепницата може да го смени ќелавиот бел под и другите здодевни типови, да му даде на вашиот дом сосема нов изглед, што помага да се осветлат и разубават вашите здодевни или бели плочки, нудејќи нов изглед на вашиот дом. Лесен За Употреба : налепницата за фолија лесно се отстранува без да остави дамка, дајте допир на гламур и извонреден декор на секоја куќа за минимални трошоци. Домашна Декорација : пвц водоотпорната налепница за фолија е совршена за декорација на ѕидови, декорација на подот, декорација на очила, украси на первази и половината. Широка Примена : налепницата за фолија е широко користена во дневната соба, спалната соба, бањата, кујната итн., што ќе го направи вашиот дом да изгледа поелегантно. Налепницата за фолија е самолеплива, не е потребен лепак, само излупете го филмот и залепете ја на мазната, рамна и чиста површина, погодна за употреба!. Налепницата може да го смени ќелавиот бел под и другите здодевни типови, да му даде на вашиот дом сосема нов изглед, што помага да се осветлат и разубават вашите здодевни или бели плочки, нудејќи нов изглед на вашиот дом.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New Material

Избор на клиент

Подароци За Мажи ЖЕНИ ПОКСИМО ЕДЦ Мултиалат 5-во-1 Тактичка Опрема за Преживување со Фенерче, Запалка, Прекинувач За Стакло, Свирче, Секач,

DEN 207.84

СеВоЕдно Гаџет : Овој СеВо Едно МултиАлат содржи 6 различни мали алатки, вклучувајќи Фенерче, Запалка, в�

Медот Е Многу Сладок Туш Завеса Кука Декоративни Рѓа Доказ Туш Завеса Прстени Детска Соба Бања Декор, Во собата на 12 За Секоја Прачка И Завеса

DEN 2.00

ГОЛЕМИНА : 145 инчи, комплет од 12 куки за туширање, погодни за дијаметар на шипки за завеси (0 КВАЛИТЕТЕН МА�

Камко 17 РВ шкафови шипки - 3 пакувања, држи храна и пијалоци во место за време на патувањето, спречува неуредни излевања, натоварени

DEN 183.04

Продолжете со нарачката во вашиот шкаф за RV за време на патувањето Пролетните натоварени шипки чуваат п

Cobrahead® Долга Рачка Weeder &засилувач; Култиватор Градина Алатка - Фалсификувани Челик Сечилото-Природни 54-Инчен Тврдо Дрво Рачка -onomономски

DEN 300.80

ИЗГРАДЕНИ од ГРАДИНАРИ алатките Кобрахед се развиваат од сезони на практично градинарско искуство ЛЕС

Тофику 18 парчиња Година На Тигар Црвен Плик Украсни Пликови Црвени Чанти Кинески Црвени Пакети Кинески Свадбени Пликови Кинески Плик Со Пари

DEN 132.64

ЛУНАРНИ НОВОГОДИШНИ ПЛИКОВИ добар кинески новогодишен црвен плик, им посакувам среќа на пријателите и �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.