• Новак
Грам Скала 200гр/ 0,01 гр, Мини Џебна Вага За Накит Дигитална Храна Кујна Скала Со Тара и 100гр Калибрација Тежина Скала Електронска Паметна Скала, 6 Единици, Лцд Дисплеј ?

Грам Скала 200гр/ 0,01 гр, Мини Џебна Вага За Накит Дигитална Храна Кујна Скала Со Тара и 100гр Калибрација Тежина Скала Електронска Паметна

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Грам Скала ви овозможува да измерите максимален капацитет од 200 гр и читливост од 0,01 гр, за да ви гарантира точна и прецизна сесија за мерење Грам Скала дизајнирана со платформа од нерѓосувачки челик и заштитен капак за превртување, оваа џебна вага е лесна и Пренослива за лесен пренос. Грам Скалата има лесни копчиња на допир, цифри со големи димензии и дисплеј со целосно контрастно лцд сино позадинско осветлување, го олеснува читањето во сите светлосни услови. Грам Скала со 4 различни режими на тежина : g / oz / ozt / dwt за лесни преводи на тежина, функција на тара за нето определување и автоматско исклучување од 60 секунди за да се зачува траењето на батеријата. Грам Скала Ја Користите џебната скала Тежи Грам ТЛ-200 за мерење разновиден опсег на предмети. Како Што се; Злато, Сребро, Монети, Накит, Скапоцени камења и други мали нокти. Грам Скала 200гр/ 0,01 гр, Мини Џебна Вага За Накит Дигитална Храна Кујна Скала Со Тара И 100гр Калибрација Тежина Скала Електронска Паметна Скала, 6 Единици, Лцд Дисплеј Со Позадинско Осветлување, Тара, Автоматско Исклучување, Нерѓосувачки Челик (Вклучена Батерија).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Aiande Roll uping сад за сушење на решетката за сушење на мијалник над мијалник за мијалник за сушење на мијалник за миење садови за мијалник

DEN 351.84

【Одводнување на решетките и силиконските корпи】 : Нашата нова решетка за одводнување додава силиконск

Месо Инјектор Шприц 2-мл Маринада Вкус Барел 304 Нерѓосувачки Челик со 3 Маринада Игли За Скара Скара Пушач, Турција, Риба, Градите,

DEN 169.44

[SS304 ХРАНА КОНТАКТ БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ] : кендане месо инјектор комплет е направен од 304 храна одделение т�

Големи правоаголни корпи за складирање, смешни диносауруси дино цвеќиња плакари за складирање канти за организирање корпи за расадник играчки

DEN 2.33

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

ygqzm кујнски прибор Организатор тав сад за покривање на капакот за складирање кујнски wallид за виси сад за покривање на тенџере рамка

DEN 3.00

Wallидот монтиран заштедува простор и не го зафаќа countertop Капакот е уредно поставен Тоа не е само убав, тук�

Шише со вода Вантасо, симпатична цртана филмска панда животни вакуум колба двоен wallид изолиран чаша кригла 500 мл 17 мл за спортско пешачење

DEN 479.84

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

Персонализирани подароци за мајка од ќерка или син, до мајка, те сакаме кригла, деца со имиња кафе кригла за мама, персонализирани мама чаши,

DEN 191.84

[Персонализиран подарок за кригла] : Оваа прилагодена кригла е најдобриот избор да ја искажете својата lo

Кабилок Гроздобер декор Macrame Holder 2 парчиња дрвени салфетки за салфери вечера ткаена фарма куќа дрвена салфетка прстени украсни маса декори

DEN 206.24

Тие се многу убави, можат да ја зголемат вашата виталност на масата, лесно да го привлечат вниманието на

Креации меламин големи бенто кутии, челик тешка пауза отпорна комерцијална храна за услуги за храна, редење, редење, 13,8 до 10,5 правоаголни

DEN 3407.36

Трајни креации на пластични материјали со челик е изработено од висококвалитетни скоро неуништливи, чи

Sherchpry persimmon чајник кинески керамички кунг фу чај сак гроздобер порцелан кафе вода тенџере јапонски кису -чајник за новогодишен пролетен

DEN 2.00

Овошни керамички чајници порцелански чајници со капак ретро и исклучителен дизајн, шик и полн со креат�

Индиски Традиционалните Нерѓосувачки Челик Круг Пав Баџи Тава 30 Инчен Комерцијална Намена Од Страна На Индискиот Колекционерски

DEN 3.33

Тава од Нерѓосувачки Челик е решетка во облик на тркалезна форма изработена од нерѓосувачки челик со па

Нови подароци на тато- здраво моето ново име е тато кафе кригла- наскоро ќе бидат нови татковци, тато за да се очекува за прв пат најава за

DEN 479.84

Вклучува 1 Среќно наоѓање подобри соработници од нас кригла, капацитет од 11 мл направен со трајно бело к�

Снабдување со Грифко, таа се луди метеж и душа на допин - 15 унца изолирана кригла од не'рѓосувачки челик со капак за мајка метеж, мама

DEN 0.67

Голем капацитет од 15 унци Работи подеднакво добро за топли или ладни пијалоци, супи или дури и житни кул�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.