• Новак
Кафе Бустело Еспресо Темно Печено Мелено Кафе Тула, 10 Унца

Кафе Бустело Еспресо Темно Печено Мелено Кафе Тула, 10 Унца

Вреднување на стоката:
DEN 614.40

Пристапност
Во достапна форма

Содржи вакуумска тула од 1 - 10 унци со класичен вкус на кафе бустело темно печено кафе Направено од 100% чисти, висококвалитетни зрна кафе печени до совршенство. Темно печено кафе со робустен, полн вкус и волшебна арома. Подготвен за подготовка на вашиот пат, во електрични машини и рачни апарати за кафе, идеален за капе кафе, еспресо, капучино и повеќе пијалоци од кафе. Задебелен сабор латино што се издвојува, со или без крем или шеќер. ¡ас инвитадо! Истражете и уживајте во смелиот вкус на чист, темно печено кафе вкус од една од најпопуларните брендови мелено кафе низ латинска Америка. Ова темно печено кафе во стилот на еспресо е направено од 100% чисти зрна кафе специјално измешано, печено до совршенство, мелено и спакувано во вакуумско запечатена тула за погодност и свежина од саканата марка Кафе бустело. Различната мешавина на намерно избрани зрна му дава на ова еспресо темно печено мелено кафе живописен карактер на сите свои. Он сабор комо нингун отро. И неговиот вкусен, полно тело вкус се издвојува, со или без крем или шеќер. Направено да се вари и да се доживее на свој начин, во само една голтка ќе знаете зошто овој богат вкус е неопходен за традиционалните латиноамерикански пијалоци за кафе како Кафе Кубано и Кафе кон Лече.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Спленда Бела Праска Премиум Сладок Зелен Чај На Чешма, Засладен Со Вреќа Спленда Во Течност Во Кутија, Подготвен За Пиење, Зелен Чај

DEN 223.68

0 КАЛОРИИ0 калории по порција без додаден шеќер или фруктоза и помалку од 1 гр јаглени хидрати КЕТО ПРИЈА�

ВИСТИНСКИ Вар Вода Засилувач, Рефус Диспензерот Пакет, 0 Калории Пијалок Микс Пакети За Вода, Шеќер Слободен Вар Арома Прашок Пакети,

DEN 193.60

Додадете во вашата вода за да помогнете вкусно да пиете повеќе вода Додадете во сода, селцер, пијалоци, п

Монте Реал-Coffeeбика Гурманско Кафе, Ароматизирано Мелено Кафе, Свежо Печено Талог Од Кафе, Средно Темно Печено, Вкус На Какао, 400 Грама

DEN 3.00

Избалансиран Вкус, Силна аромадоживејте декаденција со нашето средно печено кафе од roбика Натопено со �

Пакетот Со Разновидност На Кафе на виктор Ален, Светло-Темни Печења, 42 Брои, Мешунки За Кафе Со Една Порција За Пиварите Кеуриг К-Шолја

DEN 2.33

БРОИ : Вклучува 42 Мешунки За Кафе Со Една Порција за Пиварите Кеуриг КШолја ПЕЧЕНО : мешавина од светло, с

Бигелоу англиски Чај Чај 28-Брои Кутија Полн Кофеин Премиум Црн Чај Задебелен И Богат Со Антиоксиданси Целосен Кофеин Црн Чај Во Кеси Завиткани

DEN 1.33

КЛАСИЧЕН ЦРН ЧАЈ : започнете го утрото со англиски Чај (тоа е одлична замена за кафе) или додадете малку м

БАРНИ КАФЕ ЧАЈ КОПРОДУКЦИИ. Мелено Со Вкусови На Карамел Јавор Пекан И Цимет Рум, Средно Печени Гравчиња Од Arбика, Без Глутен, Кул Кафе Блуз,

DEN 1462.40

Секое купување доаѓа со вреќа Од 12 унци Ладно кафуле блуз мелено кафе Вкусовите на карамела, јавор, пека�

64ХИДРО 32оз 1литар Мотивационо Фитнес Спортско Шише Со Вода со Временски Маркер &засилувач; Отстранлив Цедалка, Брз Проток, Флип Топ Отпорен На

DEN 241.60

Со временски маркер кој мери колку вода треба да пиете час по час, можете да останете на вистинскиот пат

Тајландски Чај Микс Ча Тра Мју Бренд, Оригинален Тајландски Чај Микс Од Тајланд, Совршен За подготовка На Традиционален Ресторан Стил

DEN 2.67

Тајланд Оригинален Тајландски Чај Микс Сварено Во Ресторани и Домови ширум светот Вкусен Тајландски Ле

Зелените Планински Печења За Кафе Се Варат Преку Мраз Класичен Црн, Мешунки Од Кеуриг К-Шолја Со Еден Сервис, Темно Печено Ледено Кафе,

DEN 1.00

ПРИКАЗНА ЗА БРЕНДОТ : планините се посебно место Тоа Е местото Каде Што Е роден Зелен Планински Кафе Печ�

Обезбедете Оригинални шејкови за Исхрана | Разновидно Пакување | Млечен Чоколаден Шејк, Шејк Од Ванила И Вкусови На Јагоди | Нутриционистички

DEN 2.67

`+ 12 пакет на подготвени да пијат различни обезбеди оригинални нутриционистички пијалоци Во овој компле

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.