• Новак
Мекесон Супер Подлоги, Влошки За Кревети За Инконтиненција, Умерена Апсорпција, 30 во х 36 инчи, 100 Брои

Мекесон Супер Подлоги, Влошки За Кревети За Инконтиненција, Умерена Апсорпција, 30 во х 36 инчи, 100 Брои

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Влошките за мокрење во кревет обезбедуваат напредна контрола на мирисот и сигурна апсорпција Мекиот, неткаен врзан врв промовира стекнување течност за тешка инконтиненција. Полимерот ја заклучува влажноста и ја намалува рн на урината; рабовите запечатени со топлина се нежни за кожата. Подлогите се без латекс и доаѓаат во низа големини и нивоа на апсорпција за да одговараат на вашите потреби. Произведено во САД Или Увезено. Големината на подлогите за еднократна употреба е широка 30 инчи и долга 36 инчи, нудејќи голема количина покриеност за душеци и мебел. Подлогите за супер инконтиненција можат да апсорбираат умерено количество урина; мекиот горен лист штити од урина од седење на врвот на листот и ширење наоколу. Секоја подлога содржи внатрешни полимери кои работат на собирање урина за да помогнат во намалувањето на влажноста и мирисот. Направено со јадро од пената и запечатени со топлина, неткаени рабови за удобност кога корисникот спие или се одмара. Апсорбирачки влошки за кревети без латекс; безбеден за употреба за луѓе со алергии или чувствителност на кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Аромар есенцијален ултразвучен дифузер на маслото Кул овлажнител и ароматерапија -дифузери за есенцијални масла со автоматско исклучување

DEN 2.33

Дизајнот ја исполнува функционалноста нашиот мултифункционален дизајн може да се користи како дифузе�

Вештачки венец за вештачки венец Велигденски приврзоци за јајца Прекрасни декоративни украси за велигденска забава дома украс пролетни

DEN 3.33

Изгледот е залепен со ткаенина на цртани филмови за да се зголеми убавината Лесна и опремена со лента за

Неделен Планер Рампа-Биро Бележник со 60 Без Датум Солза-Оф Листови-Дневно Планирање Календар-Десктоп Семејство &засилувач; Канцеларија

DEN 111.84

60 Листови За Откинување Без Датум Дневен Внес На Вода Рекорд 8" х 11 " Соодветна Големина Дневен Тракер За �

Држач за стапчиња за стапчиња, керамички керамички домаќинства, држач за кујна за јадење, лажица и вилушка корпа за стапчиња за јадење, прибор

DEN 1153.60

Лесна и преносна со удобна рачка за лесна подвижност Брзо транспорт на мирудии до надворешна скара идеа

USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот LG H850 Multi употреба Конвертирајќи ги функциите за додавање, како што се тастатура,

DEN 1590.40

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашиот LG H850 ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB периферни

Зеродеко 1пц Организатор Четки Шминка Женска Чаша Кофа Четка Керамички Молив Креативна Десктоп Козметика За Возрасни Едноставна

DEN 266.08

Керамика Декоративни Пенкало Стојат : тоа може да биде за чување на бизнис картички случаи, клипови и др�

Бадем Цвета Коска Кина Декоративна Плоча Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација На Ѕидови Во Домашна Канцеларија

DEN 415.84

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна чинија за украсување на коска во кина �

Глава глава на тигар во вселената модерен држач за далечински управувач со 5 оддели PU кожа мути-функционална канцелариска организација на

DEN 3.00

СТП кожа Направено од висококвалитетна PU кожа, се чувствувате пријатно и спречете ги гребнатинките Се п

Кориос Тоалетна Торба За Жени Пренослива Торба За Шминка Водоотпорна Торба ЗА Перење Стп Кожна Козметичка Торба Торба За Туширање Во Бања

DEN 2.67

€®Дизајн Со среден Капацитет ● Димензии : 23,5 см (Должина) * 10,5 см(Ширина) * 11 см (Висина) Прилично лесната т

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.