• Новак
КОНТЕЈНЕР За Складирање Кутија ЗА ориз Кутија За ОРИЗ Кујна Запечатена Кофа За Ориз Кофа За Складирање Ориз Пластична Кутија За Домаќинство Пластична Цилиндар За ?

КОНТЕЈНЕР За Складирање Кутија ЗА ориз Кутија За ОРИЗ Кујна Запечатена Кофа За Ориз Кофа За Складирање Ориз Пластична Кутија За Домаќинство

Вреднување на стоката:
DEN 2605.44

Пристапност
Во достапна форма

Совршен За Складирање Во Кујна : Погоден за содржи брашно, шеќер, закуски, поп, здрава органска храна, сува храна или житарки за појадок Материјал : храна одделение пп материјал, чувајте повеќе увери. Вклучете го дизајнот на рачниот жлеб, прекинувачот е поудобен и лесен за употреба. Визуелен дизајн на школка, набљудување во реално време на резервите на ориз, навремено дополнување. Креативен дизајн : стилска, елегантна боја, едноставна и убава, поставена во различни стилови на декорација се прекрасна глетка. 4-странични Капаци За Запечатување : тие се отпорни на истекување, така што ниту влагата ниту воздухот не можат да навлезат. Ова ќе ја одржува вашата сува храна свежа и уредна.Можете да чувате цели зрна или друга храна за да го обезбедите вкусот на храната! Опис На производот Име На Производот : контејнер за складирање жито : пластика капацитет : 15 кг боја : зелена, розова Метод На Инсталација : склопување : 29.5 см; (Л*В*Ч); (1 см =0. 4 инчи) Погледнете ги упатствата за инсталација за повеќе информации.[количина на пакет] € 1[ Забелешка] : овој производ продава само контејнери за складирање жито и не содржи други слики на производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пивото тронко Може Чаши Со Капак од Бамбус и Стаклени Сламки Комплет 4 парчиња, 20оз Пиво Во Облик На Чаши За Пиење, Стаклени Чаши, Чаши

DEN 0.67

Боросиликатно стакло 4 Комплет Парчиња : дизајнот на конзервата за пиво не дозволува аромата и гасот сам

Јарем колега гел лак за нокти, 1 парчиња 10 мл длабоко црвено впие од предводени предводени лакови за лак за лак за нокти за украсување

DEN 2.33

[Голем капацитет] getе добиете 1 шише 10 ml (0,33fl Oz) лак за нокти Споредено со друг мал капацитет од 7 ml или 8ml, на

Пумпа за фонтана со соларна птица Аиситин 2.5W, пумпа за соларна фонтана за птици бања со 6 млазници, 6,7 пумпа за фонтана со соларна енергија

DEN 0.33

Висока ефикасност и без загадување : управувано од соларна енергија, може да работи на сонце за само 3 се�

Специјален Судски репортер Застрелан Стакло, вие сте Најсреќниот Шеф во Светот. Јас Би Сакал Да, Презентирам За Колегите, Нови Од Пријатели

DEN 207.20

Судскиот репортер сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој

SXNBH Креативно ретро фиксен телефон модна фиксна линија добредојде - телефон - Европски стил дневна соба Античка домашна спална соба

DEN 11455.04

☆ Нема надворешно напојување, нема батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆ Нашит�

KDEGK 1PCS транспарентен префрлен менувач 12мм црвена, сина зелена бела виолетова жолта вклучена прекинувач за преклопување во прав.

DEN 214.24

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

Geekria силиконски сон за спиење, бучава изолирачки приклучоци за уши со микрофон и контрола на јачината на звукот, USB-C мини ASMR за спиење

DEN 2.00

Слушалките за спиење направени од екстрамека и флексибилна силиконска, удобна и лесна, ефикасно ја нама

Гилута Правоаголник Дрво Метал Приврзок Светлина Кујна Остров Лустерот Црна Завршница Рустикален Индустриски Лустер Гроздобер Таванот Светло

DEN 3.00

Уреди За Осветлување На Трпезаријата : Исклучителен метал и дрво, стакло со висока пропустливост и завр�

СТЕГИ ЗА Клупи ОД ХИМП 7/8 парчиња Џебна Дупка Џебна Дупка Завртка За Дупчалка За Дупчалка За Дупчалка За Дрвени Водичи Алатка За Работна

DEN 0.33

Компактен дизајн, лесен за носење, е неопходна алатка за ДОМАШНА ОБРАБОТКА НА ДРВО САМ Џеб дупка жига из�

MHW MOSCOW MULE Персонализирана гејмер Подарок Бакар Штајн Пиво кригла MHW Подарок за него пиво Штајн 21oz Метал Танкард чиста бакарна чаша Премиум

DEN 559.84

Дали ја сакате автентичноста или сакате да направите одличен, персонализиран, уникатен и незаборавен п

Заградата за монтирање на безбедносната камера COMPCCTV, куполата камера монтирање на универзална камера за монтирање на wallидот /IP камера

DEN 2.67

Универзална заграда на фотоапаратот, тешка должност на алуминиумската држач за алуминиум се вклопува в

CZDYUF 20L Електричен уништувач 2 * 12мм висока моќност 40 минути работна канцеларија за хартија за мелница за мелење дробилка уништувач

DEN 1457.60

Инфрацрвена хартија за паметни сензори , во состојба на подготвеност, кога хартијата ќе влезе во влезо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.