• Новак
Спектакуларен Спајдермен, #148 VF ; марвел стрип | Х-Мен Пекол Вратоврска

Спектакуларен Спајдермен, 148 VF ; марвел стрип | Х-Мен Пекол Вратоврска

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Напишано Од Гери Конвеј Илустрирано Од Сал Бускема. Точка : Спектакуларен Спајдермен, Издавач На #148 (Киосци) : Насловна Уметник На Марвел : Сал Бускема Писател : Гери Конвеј Уметник : Сал Бускема Настапи : Спајдермен, Флеш Томпсон, Бети Брант Приказни : Пекол, Дел 3; Ноќ На Живиот нед! Забелешки : пеколен кросовер; пеколна вратоврска; издание на киосци Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.