• Новак
Гортин Лента За Глава Со Пердуви Од 1920 година Арт Деко Голема Глава На Гетсби Инспириран Медалјон За Лисја Бисерна Лента За Глава Невеста Свадбена Глава Кристали Ф?

Гортин Лента За Глава Со Пердуви Од 1920 година Арт Деко Голема Глава На Гетсби Инспириран Медалјон За Лисја Бисерна Лента За Глава

Вреднување на стоката:
DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Капакот на капакот е изработен од неверојатен Австриски Кристал Со висока искра, позлатена легура, висококвалитетен имитациски бисер и пердуви Одличен Гетсби Додатоци За Коса една големина најмногу одговара. Прилагодлива големина со лентата, многу удобна за носење и не бара ексклузивен стил на коса за да ја држите и да не ја стискате главата, можете да користите иглички за коса за дополнителна безбедност. Пердув На Лентата За глава Арт Деко Од 1920 година : меки пердуви контрастни класични лисја дизајн и бисерни ресни; кристално украсена лента за чело. Бисерните ресни нежно се нишаат со темпото, а пенливите дијаманти ја привлекуваат толпата, што ве прави привлечен на забавата. Додатоци за Коса со пердуви од флапер совршени за коктел, Матурска, вечерна забава, настан, Божиќ, танцување, забава Во гетсби во 1920-тите, забава Во Арт Деко итн. Е идеален подарок за вашите најблиски, На Пр.Љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, двојка, Валентин итн. Тоа ја изразува вашата љубов кон нив. Громогласните ленти за глава е 100% рачно изработен предмет со одличен квалитетен материјал, доколку имате какво било прашање, ве молиме слободно контактирајте не.

Главните карактеристики

Избор на клиент

WPYYI USB за полнење на косата 3Д чешел засилување електричен карач за коса Влажна суво користење на коса рамна пеглана топло греење

DEN 6226.56

Керамички чешел заби, брзо исправете ја косата Загрева до кератинидеал 210degree максимална температура бр�

24 Инчен Воден Бран Чипка Предна Перика 13х4 Кадрава Перика Човечка Коса Претходно Извадена Со Бебешка Коса 150 Густина ХД Чипка Предни Перики

DEN 1.33

1Прилагодлив Еластичен Ремен~,Лесен За прилагодување на големината на капачето на периките.Капа за дише

ЏИРИС 2 ПАРЧИЊА 2,75 инчи Коса Канџи Банана Клипови Желка Барети целулоиден француски дизајн Барети целулоидна шема печатење Мали Модни

DEN 127.84

€Моден Дизајн q : француски Дизајн барети со целулоидна шема на желка, не само што ја разубавуваат вашат�

Луроза 20 парчиња Дредови Мониста Коса Плетенка Прстени Клипови голема Дупка прочитајте Прамени Коса Плетење Метални Манжетни Плетење Додаток

DEN 159.84

Добар додаток за девојки или жени кои плетенка, добар подарок за вас и вашите пријатели Добри алатки за �

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, животно француско Куче Од Бикови

DEN 191.84

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

ВАЛИКЛУД 12 парчиња Мали Деца Сјајни Девојки Детска Клип За Коса Додаток Алигаторски Светки Стил Возрасни Мешани Жени За Божиќ Бебешки

DEN 3.00

БОЖИЌНИ ШНОЛИнаправи децата да изгледаат шармантно и привлечно На божиќната забава БОЖИЌНИ ДОДАТОЦИ З�

висесани Бербер Кејп Сино Бел Хибискус Цвет Шема Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење Крпа Брада

DEN 303.84

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

АГУНОД Метални Клипови За Нокти За Коса, Стеги За Златна Коса Што Не Се Лизгаат, Стилизирање На Клипови За Коса Силно Држење Клипови За Вилица

DEN 1.00

Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра

Парц 20 Парчиња Комплет Клипови За Бисерна Коса, Шноли За Коса Акрилна Смола Слатки Украсни Боби Иглички Шноли Шноли Додатоци За Коса

DEN 1.33

?€Голема Вредност во собата ● 4 парчиња бисер коса клипови & 2 парчиња мермер акрилик коса барети & 9 парч�

Анделаи Бохо Кристал Бисер Месечината Фиба Клип Гроздобер Цз Полумесечина Коса Барет Клип Сребрена Кристал Бисер Клип За Коса Фиба Декоративни

DEN 120.00

Бохемија Бисер Месечината Клиповите За Коса се изработени од квалитетна легура и вештачки бисер, ги зад

Плетени Клипови За Коса За Жени-Пенливи Кристални Камени Двојни Слоеви Дизајн Клип За Патка Со 3 Мали Клипови за Плетење Различни Стилови

DEN 79.84

Име : Клипови За Коса Боја : Мултибоја Пакетот Вклучува : 8 парчиња Материјал : Акрилик, Смола, Кристален к�

Лордхаир Тупи За Мажи Парчиња Машка Коса Со Јамка 0,1 мм Транспарентна Тенка Кожа Стп Систем За Замена На Коса Сите Машки Фризури Со Јамка V

DEN 1.00

Зголемете ја вашата самодоверба : Нашата Тупи за мажи изработена од цврста супер тенка кожа од 0,1 мм, про�

Професионални ножици за коса Поставете 6 инчи бербер ножици одговараат на ножици за сечење на косата и ножици за слабеење на коса

DEN 1359.68

6 инчи професионални ножици за коса, високи перформанси на трошоците 440 C Конвексни лопати, чувајте остри

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.