• Новак
13 Лист Проширување На Папката Со Датотеки Џеб Големина Документ За Хармоника Паричник За Датотеки Мини Класификација Организатор За Складирање Бил Картичка Конте

13 Лист Проширување На Папката Со Датотеки Џеб Големина Документ За Хармоника Паричник За Датотеки Мини Класификација Организатор За Складирање

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Изработен од полипропилен со врвен квалитет и еколошки, нетоксичен, добра флексибилност, издржлив, не е лесен за кршење и деформирање, ќе ги одржува вашите документи во добра состојба Големина : Приближно 260х147х 32мм/10, 2х5, 78х1, 26 инчи.Папката со датотеки може да прошири голем капацитет за складирање, го олеснува управувањето со вашите датотеки. Корисни Јазичиња : Користете ги тие јазичиња за да ги означите вашите датотеки, а потоа можете брзо да ги класифицирате и идентификувате датотеките во овој организатор на датотеки, што ја зголемува ефикасноста на сортирање. И, исто така, можете да ја залепите етикетата, содржината на етикетата зависи од вас. Еластична Тока : Дизајнирана Со една издржлива еластична лента и тока за прицврстување и спречување на паѓање на датотеките,многу лесна за употреба. Апликација : папката За Проширување е достапна за сметки, купони, билети, ваучери, чекови, белешки, визит-картички и сметки. Материјал : Полипропилен. Големина : Приближно 260х147х 32мм/ 10, 2х5, 78х1, 26 инчи. Боја : Црвена/Беж/Кафеава. Апликација : Сметки, купони, билети, ваучери, чекови, белешки, визит-картички и сметки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лксосф Двослојна Торба За Шминка За Патување Со Ремен, Голем Организатор На Козметички Футроли Се Вклопува Во Шишиња Вертикално,

DEN 1256.00

Мек и лесен материјализработен од мек материјал со доволно облога за да ја заштити целата ваша скапоцен

Организатор за складирање на играчки Homoyoyo Организатор за складирање на играчки гроздобер дрвен накит кутија за складирање декоративна

DEN 3.33

1 Гроздобер дрвен кутија за складирање на накит честопати како кутии за складирање на накит, реквизити з

Омабета мерна пумпа, перисталтичка пумпа за пумпа за пумпа за глава со глава на глава со дизајн на тока за дозирање на адитиви за течности

DEN 3.00

Snap Design : Оваа дозирање на перисталтичката пумпа има Snap Design само со допир на главата на рачна пумпа може �

Егзотична калајска кутија Амбесон, ботаничка џунгла остава банана дланка Арека Монстера хидранга Цвеќиња, шема, преносен правоаголник

DEN 849.60

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.