• Новак
Endошоџи АКТД101 Мурано Индукциски Тенџере, Комерцијална Употреба, Тенџере Со Една Рака, 6,3 инчи, Без Капак, Индукциски Компатибилен, 18-8 Нерѓосувачки Челик

Endошоџи АКТД101 Мурано Индукциски Тенџере, Комерцијална Употреба, Тенџере Со Една Рака, 6,3 инчи, Без Капак, Индукциски Компатибилен,

Вреднување на стоката:
DEN 778.72

Пристапност
Во достапна форма

Големина на производот : Надворешен Дијаметар х Длабочина : 7,0 х 4,7 инчи (178 х 120 мм) Тежина : 31,8 мл (900 гр). Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик. Земја на Потекло : Виетнам. Капацитет : 0,8 гал (2,4 Л). Дебелина на плочата : 0,03 инчи (0,8 мм). Дијаметар на дното : 5,6 инчи (143 мм).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајнифицирајте го читањето го прави животот посебен, сребрена крига за патувања 14oz не'рѓосувачки челик изолиран гулаб, подароци

DEN 1.33

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

TJLSS Wallиден кујнски готвење сол шејкер за зачинување кутија решетката лажица шеќер за зачинување на резервоарот за зачинување тегла за

DEN 2.00

Тип на алатка за билки и зачини : Spice and Pepper Shaker Материјал : пластика Име на производот : Зачинета тегла...

せ ともの 本 舗 сет од 5 темно сина топка сударе, голема, 3,3 x 5,0 инчи, 12,4 fl oz, 8,1 мл, сет на алкохол, ресторан, комерцијална употреба, јапонски

DEN 1.67

Овој список е за сет од 5 димензии по парче [8,5 x 12 Во зависност од производот, бојата и формата на производ

Ножици за абеајдис кујна за домаќинство мултифункционални ножици од не'рѓосувачки челик, ракчиња од пилинг, завршна морска храна,

DEN 166.40

Меката рачка е удобна за употреба, со прилагодлив стожер од не'рѓосувачки челик, висока јачина и мазно о�

Торба за купување на Амбесон Детроит, идиличен поглед на зајдисонце со високи згради на речното ракчиња мирна мирна, еколошка торба за

DEN 0.33

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Изолирана вода шише со шише кафе кригла 316 вакуумска колба од не'рѓосувачки челик чаши во вода колба за топли и ладни пијалоци (црна)

DEN 239.84

【Изолација и зачувување на ладно】 Нашиот двослоен вакуум изолиран пат за патување е изработена од одл�

Делови за замена на блендер 5 парчиња 9704230, додатоци за спојници за блендер, гумени опрема за опрема, компатибилни со кујната WP9704230VP

DEN 143.52

【Повторувајте】 Добри делови за замена за Kitchen Aid, правејќи го вашиот блендер повторно да се користи, во �

3 фиока за сервисирање на ниво и 12 во пластери за правоаголна служба - Елегантни, издржливи, совршени за угостителство, настани и забави

DEN 956.48

Елегантен дизајн 3 та фиока за сервирање и 12 во пластери за сервирање имаат елегантен и модерен дизајн к

ВЕТИГ 304 Кујнски Шпорет Под Притисок Од Нерѓосувачки Челик Електричен Шпорет Шпорет На Гас Безбедносен Прибор За Готвење За заштеда На Енергија

DEN 10581.44

304 нерѓосувачки челик : нерѓосувачки челик за контакт со храна и безбедност се загарантирани Композитен

Универзален производител на леб, производителот на леб од не'рѓосувачки челик, замена за замена на лопатка, делови од производител

DEN 184.00

Направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, еколошки, издржлив и здрав за употреба

Lovingway гроздобер полица за само-лепенка само-лепенка 17,7x177 инчи фиока што ја покрива ПВЦ хартија надградба на стари мебели кои изгледаат

DEN 2.67

Функционални перформанси : 1 себесилепете, водоотпорен ПВЦ материјал, влажна доказ, доказ за влага, анти�

Држач за хартиена крпа, решетка за хартија од не'рѓосувачки челик, wallид поставена хартиена решетка, под држач за пешкири за хартија, држач

DEN 1544.00

Capasiturest ¾ ¾ широко капацитет на лежиште¡¿^ со силен капацитет за носење, може да се постави на ролни харти

Ноќта на вештерките вештерки капа мачка миленичиња, среќен Ноќта на вештерките, славењето торба за жена смешна естетска торба за торбичка

DEN 1587.20

Постелнина памук Поставена постава Трајни материјали торбата за тота е изработена од памук и постелни�

Мапа на знамето на Тенеси Стејт знаме од не'рѓосувачки челик со шише со капаци со изолиран чаша за тумблер, кој е докажано за протекување на

DEN 0.33

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.