• Новак
СВИТВ Тиара Круна За Жени Девојки, Свадба Тиара За Невеста, Принцеза Коса Додатоци За Роденден Матурска Забава Квинчанера

СВИТВ Тиара Круна За Жени Девојки, Свадба Тиара За Невеста, Принцеза Коса Додатоци За Роденден Матурска Забава Квинчанера

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. ♕ Украсен со прекрасни Австриски кристали со различни големини, овој дизајн на дијадема заснован на класичен стил, во голема мера за да ја покаже својата култура, ќе ве направи истакнат во сите прилики. ♕ Тиара мери прибл. 2,75 инчи во висина, 5,31 инчи во дијаметар. Тежина : 0,42 фунти, изработени специјално за да одговараат на жени и девојки и совршено се вклопуваат во вашите гламурозни фризури. ♕ Дијадемата од метална легура е квалитетна, се наведнува на крајот за совршено вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Глобален кератин GK коса навлажнувачки шампон и балсам сет 100мл што оставам во климатик спреј I органски арганско масло за коса серум

DEN 0.67

Брави во хидратација Gk Haid Heridiing шампон и балсам ја хидрираат косата од корен до врв како дел од дневниот �

12 парчиња / Поставете Шарени Клипови За Коса Прекрасна Пеперутка Држејќи Ја Косата Држете Клип Дел За Коса Стеги За Нокти Фризерска Алатка

DEN 2.67

Клипови за коса : клиповите за коса од 12 парчиња имаат уникатно, флексибилно заби на рабовите, што автома

Еднорог Јава Диносаурус Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг

DEN 399.84

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Кбдс Професионални Машинки За Коса За Мажи, Безжични Машинки и Тример За Коса Со Т-Сечила Берберски Комплет Со Сечила од Нерѓосувачки

DEN 1.33

●СеВоЕдно Берберски Комплет●ова е комплет за бербер со голема вредност, вклучувајќи безжична машинка

Спорнет Јон Фузија Лопатка Четка За Коса, Јонски Најлон Влакната-За Отплеткување, Зацрвстувањето &засилувач; Мазнење, Средна До Долга Коса

DEN 1.00

Широка, Рамна Форма На Лопаткаголемата површина на ова лопатка ја прави најдобрата четка за исправувањ�

3 парчиња Желе Женски Клипови За Нокти За Коса За Тенка Густа Кадрава Брановидна Коса Акрилна Правоаголна Канџа За Коса Мулти-Тип Големи Клипови

DEN 218.56

Врвен Квалитет : нашите канџи за коса од Желе се направени од агрил од прво одделение со моќна метална пр

Кафеави Снопови Кадрави Бранови Снопови За Човечка Коса Боја 30 Откачени Кадрави Снопови Човечка Коса 24 26 28 инчи Кафеава Влажна И Брановидна

DEN 1449.44

Човечка Коса Пакет Материјал : Бразилската Девица Човечка Коса Ткаат, Исечени Од Донатори На Млади Дево�

Добар Квантитет Коса Ткаенина 20 Камбоџански Богородица Реми Грејс Производи За Коса Продолжување На Човечка Коса Откачени Снопови За

DEN 2.00

Сите кутикули на косата одат во иста насока Должината на косата е испружена должина 100% Камбоџа Девица Ч�

Forawme Перуански Девица Коса Ткае со Фронтални Затворачи 5pcs Многу 22 24 26 28 Со 20 Инчен Слободен Дел Чипка Фронтално Затворање со Снопови

DEN 6152.00

Материјал за коса : 100% необработени снопови за човечка коса со Чипка Фронтално Затворање перуанска деви

Канака Маоли Мајчин Хавајски Знаме Фризура Престилка Салон За Сечење Коса Кејп 55 х 66 Инчи, Водоотпорен Прилагодлив Фустан За Коса Фустан

DEN 3.00

Полиестер ● ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и лесна деликатна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, су

Матрикс непрекинато мојот русокоса шампон и сет на балсам | Поправки и додава мекост и сјај | За оштетена, осветлена и над преработена

DEN 1408.00

Матрицата не ја разоткривам мојата руса шинка за зајакнување на шампонот и додава мекост и сјај за оште�

Lxxsh загревање Електрична керамичка коса затемнувач четка четка за испраќање на пеглани мазни чешел чешел за стилизирање на железо

DEN 4421.76

Три методи на отворање за да се задоволат потребите на разни фризури, удирања, внатрешна тока, цветна гл�

јулеас 180% Густина 13х4 Откачени Кадрави Рабови Бебешка Коса Чипка Перика Длабок Бран Кадрава Чипка Предна Човечка Коса Перики Откачени

DEN 1632.00

Кадрава чипка предна перика човечка коса материјал : кадрава чипка предна перика, тоа е 100% човечка коса �

УЛЕПКСА Еластични Ленти За Перики, Перика Бенд За Перики Рабови Заврши Да Се Постават Рабови, Чипка Топење Бенд За Одржување На Перики Во Место,

DEN 105.44

НЕОПХОДНИ ЕЛАСТИЧНИ ЛЕНТИ за ПЕРИКИ : овие ленти за глава се користат за топење на вашата чипка, поставу�

Дебела коса за полнење за полнење на станицата за полнење на станицата за полнење на станицата за полнење на станицата за полнење

DEN 488.00

Име на производот : Замена на држачот за полнење на електрична коса Материјал : пластика Убава и дарежли�

Болонарни Клипови За Коса без Бразди 8 парчиња, Без Клипови За Коса За Свиткување За Нанесување Шминка, Без Штипки За Коса, Клипови За Виткање

DEN 3.33

Без свиткување клипови за коса : Дизајнирани Без заби кои нема да остават набори на вашата коса дури и по

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.