• Новак
Sonic Mania-Xbox One [Дигитален Код]

Sonic Mania-Xbox One [Дигитален Код]

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Доживејте ја крајната прослава на минатото и иднината во Сонична Манија, целосно нова 2д Звучна авантура која работи на јасни 60 FPS СО неверојатна HD графика во ретро стил Повеќе ликови што можат да се репродуцираат ви даваат можност да одите експлозивно брзо Како Звучно, да се издигнете Како Опашки или моќ преку тешки пречки со бруталната сила на Зглобовите на Прстите. Можете повторно да го живеете Звукот од минатото со возбудлив нов пресврт на класичните зони додека се борите против новите шефови и злобната роботска армија На Д-Р Егман. Одете глава до глава со играчи во Режим На Натпреварување или играјте Во Режим На Соработка со пријател. Соничната Манија беше развиена Од Кристијан Вајтхед, Хедкенон и Пагодавест Игри во соработка со Соник Тим. Добредојдовте Во Сонична Манија!Системски Барања : Поддржани Платформи : една-Сметка На Microsoft Xbox Xbox потребна за активирање и инсталација на играта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајните на главата на главата официјално ме лиценцираа да ви сакам класичен затегнат тита винил налепница за игри на кожата, компатибилен

DEN 1593.60

Дизајните на главата на главата официјално ме лиценцираа на вас производот Ултратенка и супер лесна От�

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана илустрација на Грејс илустрација жолто леопард уметнички микс мат винил налепница за игри

DEN 1513.60

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ за илустрација на Грејс Ултратенка и супер лесн

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.