• Новак
Држач за хартиена Крпа Или Слободен Држач За Тоалетна Хартија, Лепак Или Завртка На Ѕидот, Може Да Се Користи Во Бања, Кујна, Под Масата--Мет Сребрена

Држач за хартиена Крпа Или Слободен Држач За Тоалетна Хартија, Лепак Или Завртка На Ѕидот, Може Да Се Користи Во Бања, Кујна, Под Масата--Мет

Вреднување на стоката:
DEN 636.80

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : држач за тоалетна хартија изграден од врвен нерѓосувачки челик СУС304 ПРИМЕНЛИВА ПРИГОДА : Бања, тоалет, кујна, без ' рѓа, лесна за чистење и чистење. МЕРКИ НА ПРЕТПАЗЛИВОСТ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ве молиме проверете дали ѕидот е мазен и рамен пред инсталацијата. И притиснете 30 секунди, почекајте 24 часа пред да ставите ролна хартија. ​Самолеплив Држач За Ролна Тоалетна Хартија (не е погоден за варовнички ѕид, ѕидна хартија или обоен ѕид или нерамни површини). МОДЕРЕН и ПРАКТИЧЕН : овој држач за тоалетна хартија со полица одговара на повеќето ролни хартија со големина. ГАРАНЦИЈА ПО ПРОДАЖБАТА : Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. И Да Ви Ја Обезбедиме Нашата Најдобра Услуга. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : држач за тоалетна хартија изграден од врвен нерѓосувачки челик СУС304. ПРИМЕНЛИВА ПРИГОДА : Бања, тоалет, кујна, без ' рѓа, лесна за чистење и чистење. МЕРКИ НА ПРЕТПАЗЛИВОСТ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ве молиме проверете дали ѕидот е мазен и рамен пред инсталацијата. И притиснете 30 секунди, почекајте 24 часа пред да ставите ролна хартија. ​Самолеплив Држач За Ролна Тоалетна Хартија (не е погоден за варовнички ѕид, ѕидна хартија или обоен ѕид или нерамни површини).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач За Тоалетна Ролна Хартија, Самолеплив Држач За Кујнски Ролни Монтиран На Ѕид Договорни Куки За Лепило Додатоци За Држач За Тоалетна

DEN 1.00

●Висококвалитетни материјали●решетката за ролна во кујната е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, која е в

6 Пакувајте Држачи За Тешки Полици, Дебели 1/5 Инчи,Индустриски Метален Држач Монтиран Од 6 Инчи за Полици,Закачалка за Држач за Полици Од Црна

DEN 2.67

®Тешка должност на дебелина од 1 / 5" (5мм), овој комплет за држачи за челични метални полици е подебел и пои

12 парчиња Метални Брави За Маса, Конектори За Брави За Трпезариска Маса, Тешки Хардверски Додатоци За Брави За Лисја За Маса, Конектори,

DEN 1.33

€Висок Квалитет q хардверот за листови за маса е изработен од квалитетно железо, отпорност на ' рѓа и отп

4 Спакувајте 32 стапки Со Дијаметар од 7 мм Меко Свиленкасто Чувство Најлонско Јаже Цврсто Плетено Изопачено Јаже, 10 метри Издржливо

DEN 0.67

???????? ??? ???? ????????? : Свиленото Полиестерско јаже изградено од свилено јадро опкружено со плетенка мека сви�

Слајдови За Метални Фиоки Со меко Затворање, Слајдови Со Тешки Фиоки, Слајдови За Фиоки Со Хардверски Топчести Лежишта, 25см / 30см / 35см

DEN 317.12

● Материјал : Изработен од материјал од нерѓосувачки челик со висока густина Силен, стабилен и анти ' рѓ�

SLNFXC Hetch Повлечете Ја Палубата На Палубата Рачка Отпорна На Корозија Кревање Хардверски Додатоци За Бродови Од Нерѓосувачки Челик Шкафче Прстен

DEN 3.00

Изработени од нерѓосувачки челик 316 Рамна фитинг кревање повлечете рачка Исплакнете ја рачката за поди�

SEWOART 1pc Кутија Шарка Кујна Кабинетот Шарки Гроздобер Накит Кутија Гроздобер Декор Дрво Кутија Шарка Гроздобер Месинг Шарки Накит Кутија

DEN 1.33

Бронзена ВРЕЖАНА Шарка Кутија Шарка шарките се, отпорност на абење, лесни и едноставни за инсталирање и

Jahh заклучување на вратата од вратата од 1 парчиња кабинет за стоп на врата од не'рѓосувачки челик, се фаќа за отворено тампон на допир тампон

DEN 1548.32

Заштитете ги вратите од трескање Може да се користи и за повеќето кабинети за самозатворање на фиоки...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.