• Новак
Игла Молив За Samsung Galaxy Z Fold3 Пенкало, Дигитални Игла Пенкало За Samsung Galaxy Z Fold3 со 1.5 мм Фини Точка Врвот Игла Молив, Бела

Игла Молив За Samsung Galaxy Z Fold3 Пенкало, Дигитални Игла Пенкало За Samsung Galaxy Z Fold3 со 1.5 мм Фини Точка Врвот Игла Молив, Бела

Вреднување на стоката:
DEN 272.00

Пристапност
Во достапна форма

Молив за игла За Samsung Galaxy Z Fold3 : Најдобар Избор на елетронско пенкало За Samsung Galaxy Z Fold3 е дизајниран за непречено пишување и цртање за секојдневна работа и студирање дома или канцеларија Фин врв на точка, мала тежина, елегантна кратка стилска завршница со должина од 167 мм.Ова е задолжителна опција за подарок за пријатели, деца, студенти, уметници итн. Тенок и Одличен : Ова игла За Samsung Galaxy Z Fold3 има издржлива точка на допир што обезбедува подобра точност со малку фокуси како вистинското пенкало на хартија. ви овозможува да видите точно каде се прави вашата ознака и ви ја дава точната точка на екранот,не грижете се за поместување откако ќе го користите овој молив. Ослободете Ја Вашата Креација : Нема отпор или треперење при цртање и пишување како вистинско пенкало За Samsung Galaxy Z Fold3,Со тампон единица при фино дизајн на врвот ви овозможува поголема точност и контрола на екранот На уредот,држете го ова игла со агол на наклон кон екранот, ова ќе помогне подобро искуство.Заштитникот на екранот нема да влијае на перформансите. Вградена Батерија На полнење : целосното полнење трае 60 минути и поддржува 20 часа континуирана употреба со Lithium-polymer.No ограничување за изнајмување алатка за моливи за дизајн и чувство на суштество За Samsung Galaxy Z Fold3. Топло Услуги На Клиентите : ќе ја добиете нашата 100% целосна поддршка за производот и услугата кога ќе дојдете кај нас, Набавете го овој производ За пенкалото Samsung Galaxy Z Fold3 и ќе бидете наш доверлив и верен партнер.Ние секогаш сме тука да помогнеме и да го решиме проблемот.Ние ќе направиме се што е во право за вас. Пенкало за игла За Samsung Galaxy Z Fold3 Пенкало,Пенкало За Дигитално Игла За Samsung Galaxy Z Fold3 Со Молив За Игла Со Фини Точки од 1,5 мм,Најнов Дизајн За Контрола На Допир : ова samsung Galaxy Z fold3 е дизајнирано со нова идеја за вклучување исклучување на контролата на допир, полесно ви е да го вклучите молив За Samsung Galaxy Z Fold3 Обезбедува Издржливост И Нуди Стилски Изглед ослободете Ја Вашата Креација : Нема Отпор Или Треперење При Цртање И пишување како вистинско Пенкало За Samsung Galaxy Z Fold3,Со Тампон Единица При Фино Дизајн На Врвот Ви Овозможува Поголема Точност и Контрола на екранот на вашиот уред,држете го ова игла со агол на наклон кон екранот, ова ќе помогне подобро искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Леќа со леќа со леќа за телефонска камера HD 28x телефото монокуларен со мини селфи статив за сите паметни телефони за сите паметни телефони

DEN 2.33

Ова е ново дизајниран оптички леќа за зумирање на телескоп 28x монокуларен со мини статив, ги задоволува �

Hudiemm0b ДОЛЕДЕР ЗА ДЕПАР, преносен универзален ретро ТВ-држач за мобилни телефони, симпатичен телефон за смартфон 4,7-5,5 инчи, ретро телефонски

DEN 1.00

? 【Интересна форма】 Овој штанд за мобилен телефон е дизајниран со симпатична ретро ТВ форма, кога ќе го

Abaodam 5V 3. 1A Водоотпорен двоен USB порт моторцикл за полнач за автомобили за мобилен мобилен телефон GPS USB полнач за напојување Црвена

DEN 0.33

Може да се користи за напојување на повеќето мобилни производи, како што се мобилни телефони, таблети, н�

Јас многу го сакам риболов кука мобилен телефон стојат преклопени таблети за прилагодување на десктоп додатоци за работна површина за биро

DEN 920.00

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

ЗАГГ Невидлив Штит Стакло Елита Работ Заштитник На Екранот за iPhone 11 И IPHONE XR-Калено Стакло, Чист Отпечаток Без Дамки, Екстремно Кршење,

DEN 1.33

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Lysee Мобилен Телефон Куќишта &засилувач; Рамки-Назад Домување За Huawei P30 P30 Про Назад Капакот На Батеријата Со Лепило Налепница Задна Корица

DEN 680.00

Боја : P30pro како вашата боја Број на модел : За Huawei P30, P30 pro Материјал : Стакло Продажна точка : куќиште на за�

Универзален прозорец за шофершајбна на шофершајбната, држач за вшмукување на чаша за вшмукување на чаша за девица / мобилна мобилна

DEN 0.67

Точка 1 : Универзална монтажа на автомобили за шофершајбна Флексибилниот пиедестал инсталира директно �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.