• Новак
ЗКФ Безбедносни Сефови Електронски Сефови, Пренослив Дигитален Кабинет Со Цврст Челик Со Заклучување На Тастатурата Вклучени Клучеви Одлично За Домашна Канцелар?

ЗКФ Безбедносни Сефови Електронски Сефови, Пренослив Дигитален Кабинет Со Цврст Челик Со Заклучување На Тастатурата Вклучени Клучеви Одлично

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

П235 НИСКОЈАГЛЕРОДНА ЛЕГУРА п235 нискојаглеродна легура, нискојаглероден легиран челик често се користи во мостови, градежни проекти итн поради својата висока јачина и цврстина.На безбедна употреба уште помоќни. €®Спреј за изглед печење q : површината на бојата е изработена од висококвалитетна обвивка во прав. По електростатско прскање, се пече и се лекува на висока температура. Тој е отпорен на абење, отпорен на гребење, отпорен на ' рѓа и долготраен. €®БЕЗБЕДНА КУТИЈА-q-Надворешни Димензии : 13,8"x9, 8 " x9, 8"(PLS Обрнете Целосно Внимание на Димензијата за Мини Безбедна Кутија).И мини безбедната кутија може да го складира вашиот пасош,пари,паричник, накит, а сефот може да се забрави до внатрешноста на кабинетот,бирото,библиотеката,полицата или дрвениот под. €®Деликатен фланелен ентериер q : Кршење на традиционалниот дизајн без внатрешни работи, одделни челични панели, Изработени од висококвалитетни материјали, опкружени со внатрешни слоеви.Ефикасно спречува инвазија на влага, се чувствува удобно и лесно се чисти. Qéd led вградено осветлување q : заштеда на енергија и практичен, скриен дизајн е поинтимен. ● Опис на производот : Анти-кражба за безбедно чување на вашите готовина, накит, документи, пасоши, наследства и многу повеќе, што ве тера постојано да уживате во душевниот мир. Технички индикатори Име На Производот : Електронски безбеден Материјал : Нискојаглероден Легиран Челик Со висока густина Димензии : 35х25х25см (13,8" Х9, 8" Х 9,8") (должина х ширина х висина); 1 инч = 2,54 см додатоци За Производи : клуч , завртка за проширување боја На Производот : Стил1 , Стил2, Стил3 тежина На Производот : 9кг Дебелина На Кутијата : друг тип На Врата : Отворен Режим со една врата : лозинката е На опсег : Семејство / Канцеларија / Хотел / Угостителство / содржина на пакетот : 1 x безбедни 2 Клучеви 1 Завртка За Фиксирање за фиксирање на сефот на ѕидот или подот 1 x Упатство За употреба / Додатоци опис + забелешка : ако го користите клучот за да го отворите коментарот : вметнете го клучот 2, нежно длабоко вметнете; 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Професионални пневматски алатки директно метална пневматска ударска лого за пробивање метална машина за преклопување 5 мм дупка

DEN 1.00

Направено од легура со висока густина, која е мала по големина, голема во влијание, издржлив и има долг ж�

Планински мажи го видоа Блејд 2 парчиња/ПК 16инч Професионална заварена заварена низа дијамантска пила со сечило 414мм сечење диск за армиран

DEN 1.33

Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне мног�

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, апстрактни цвеќиња Дијамантска уметност Деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

DEN 2.33

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Држачи на тенџере во Бохо 8 x 8 инчи комплети од 2 безбедни отпорни на топлина што не се лизгаат кујнски декор за печење за готвење BBQ

DEN 3.33

Материјал : 100% памучни печки Сет од 2 парчиња : Карактеристики 2 држачи за тенџере (8 во x 8 in) Едниот со џеб, �

50 парчиња симпатични миленичиња животински пијалок кафе млеко чаша чај чаши за деца девојки возрасни, лаптоп лаптоп телефон гитара DIY

DEN 1.00

? ? 100% сосема ново печатење со висока дефиниција, обрасците се попрецизни и јасти Совршени налепници за п

ArtDearm 10 кутии за подароци со ленти за завиткување 8x8x4 инчи, кутии за подароци со капаци, кутии за предлози за деверуша, кутии за подароци

DEN 367.84

Координативни комплети за кутии : Содржи 10 зелени кутии за подароци, вклучуваат координативни ленти за �

Соларни светла на отворено Соларни градинарски светла Декоративни 4pack, соларни цветни светла медуза самовила водоотпорни за внатрешен двор,

DEN 463.68

Декоративна патека Декоративен тревник ☀? 【Прекрасни украси за соларна градина】 Оваа прекрасна солар

Столница на работната површина на тркалото , кујнски столче Прилагодлива висина со сиво PU синтетичко кожно седиште , Прилагодлива висина

DEN 2.33

Задното седиште може да обезбеди дополнителна удобност за вашите клиенти и да ужива во удобно искуство

Организатор на панталони за панталони закачалки повеќеслојни фармерки панталони за заштеда на простор за заштеда на отворена облека за облеки,

DEN 239.84

❤ Организатор на панталони за заштеда на простор 5 нивоа закачалки за панталони Секоја закачалки за па�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.